Autor Tema: klima ne duva hladno  (Pročitano 1597 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže slavisa71

  • VW Početnik
  • Poruke: 12
  • Lokacija: zvornik
  • Karma: +0/-0
  • Pol: Muškarac
  • Auto: golf4 sdi
klima ne duva hladno
« poslato: Jul 05, 2016, 05:32:04 posle podne »
na mom golfu 4 sdi je ac klima i do prosle godine je bila ok,bas je dobro rashladjivala ali ove godine kad je ukljucim duva toplo,ustvari ne rashladjuje,mislio sam da je nestalo gasa ali mi je neki lokalni majstor rekao da ima gasa da je najverovatnije kompresor ali posto nemam u blizini neki bolji servis zna li ko kakvu caku da probam jer mi je zamena kompresora zadnja opcija i to mi verovatno na kraju ne gine.

Van mreže PaulGT

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 4835
  • Age: 46
  • Lokacija: NRW
  • Karma: +197/-122
  • Pol: Muškarac
  • no syncro, no fun
  • Auto: golf country
Odg: klima ne duva hladno
« Odgovor #1 poslato: Jul 05, 2016, 07:55:14 posle podne »
imas u Karakaju krsten servis sa diagnostikom. na dijagnostici se vidi sta je u pitanju. moze biti da fali freona ili ulja, ili je neki ventil zaglavio
ima li neko ovde da mu auto ide na isparenja lollol ili ovi dizeli jos malo pa ce krenuti i kusur da vracaju iz rezeorvara thumbup

Van mreže slavisa71

  • VW Početnik
  • Poruke: 12
  • Lokacija: zvornik
  • Karma: +0/-0
  • Pol: Muškarac
  • Auto: golf4 sdi
Odg: klima ne duva hladno
« Odgovor #2 poslato: Jul 05, 2016, 08:09:50 posle podne »
izvini ali znas li koji je to servis posto u Karakaju ima vise  servisa a ja sam bio  u servisu preko puta tehnoloskog fakulteta i tu mi je samo prikopcao na onaj aparat za klimu i rekao da ima freona ali da ako mogu da nadjem polovan kompresor posto ovaj ne radi a nije prikopcxao na dijagnostiku

Van mreže Nemanja 90

  • Jr. Member
  • *
  • Poruke: 279
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +1/-17
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Vw golf 4 tdi
Odg: klima ne duva hladno
« Odgovor #3 poslato: Jul 06, 2016, 12:33:41 posle podne »
ja imam isti problem ,nece da duva hladno kao da sam samo ventilator ukljucio,falilo je freona ali i dalje nije hteo receno mi je da je otisao kompresor,i da je polovan 100e danemoze da se remontuje,zvao sam drugi servis koji samo klime rade i imaju delove za klime,kaze d amoze da se servisira i da izadje isto kao i polovan ali imas garanciju,tako da pogledaj kod par majstora sto rade klime da budes siguran sta je,jer konpresor nije jeftin
Vw golf 4 tdi

Van mreže PaulGT

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 4835
  • Age: 46
  • Lokacija: NRW
  • Karma: +197/-122
  • Pol: Muškarac
  • no syncro, no fun
  • Auto: golf country
Odg: klima ne duva hladno
« Odgovor #4 poslato: Jul 06, 2016, 05:51:01 posle podne »
prije skretanja za most iz pravca Zvornika AMD i preko puta imas isto dobar servis
ima li neko ovde da mu auto ide na isparenja lollol ili ovi dizeli jos malo pa ce krenuti i kusur da vracaju iz rezeorvara thumbup