Autor Tema: polo 9n3 zvucnici za zadnja vrata  (Pročitano 1579 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže ssrki

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 497
  • Lokacija: vrsac
  • Karma: +17/-5
  • Pol: Muškarac
polo 9n3 zvucnici za zadnja vrata
« poslato: Maj 16, 2015, 06:28:41 posle podne »
Pozdrav momci,

treba mi vasa pomoc.
Koja je velicina zvucnika za zadnja vrata za polo9n3
Hocu da ih kupim pa da instaliram. E sad posto mora da se skida ceo -tapacirung- onda da sve pripremim.
Izvadio sam radio rcd200 i probao da li je kodiran. Izlazi rade, tako da kad prikljucim zadnje tvucnike dobijam fade opciju.
Znaci koja je originalnavelicina zvucnika za zadnja vrata?
Hvala

Van mreže Knindza

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 494
  • Karma: +8/-11
  • Pol: Muškarac
Odg: polo 9n3 zvucnici za zadnja vrata
« Odgovor #1 poslato: Maj 27, 2015, 01:10:56 pre podne »
U prednjm bi trebalo da su od je 6'' a u zadnjim 6.5'' (165mm), naj bolje je ubaciti fabricke ako nisi fanatik pa ti treba ne znam ni ja kakv zvuk, fabricki lepo legne ne trebaju distanceri i ne znam ti ja sta sve, ima ih gde rasturaju takva vozila, taman ce ti oni i reci tacnu dimenziju. Proveri da li ti je zadnji panel gde dolazi zvucnik izbusen, ili je mrezica samo ukras, pa ako nije izbusen burgiju 1.5mm u ruke i dobru volju :) Moguce je da na tapaciru nemas ni gumu koja ide od zvucnika do vrata (pa tapacir zna da zvoni) ako nema toga vidi da uzmes i to, ja sam za B5.5 uzimao sve zajedno 15e platio bez instalacije i visokotonaca, instalaciju napravis sam...

Van mreže shvexoman

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2660
  • Lokacija: Smederevo
  • Karma: +44/-36
  • Pol: Muškarac
Odg: polo 9n3 zvucnici za zadnja vrata
« Odgovor #2 poslato: Maj 27, 2015, 02:38:32 posle podne »
16,5cm zvucnici, ali za aftermarket idu distanceri ko sto je napisao Knindza

Van mreže ssrki

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 497
  • Lokacija: vrsac
  • Karma: +17/-5
  • Pol: Muškarac
Odg: polo 9n3 zvucnici za zadnja vrata
« Odgovor #3 poslato: Jun 27, 2015, 03:43:40 posle podne »
stavio zvucnike, uzeo distancere i kupio neke kenwood od 40w ali su mi bas slabi. izgleda ds je radio bar 50w a i fabricki u prednjim vratima se jace cuju i vidi se da imaju snagu. e sad, nemam pojma gde da nadjem fabricke, ali je sigurno da cu sto pre da nadjem neke jace i zamenim ih sa ovima. nasao sam na netu kako se skida tapacirung i sve odradio bez ikakvih problema.