Autor Tema: Golf 4 Lupanje  (Pročitano 1338 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Wops23

  • VW Početnik
  • Poruke: 9
  • Lokacija: Crna GOra
  • Karma: +0/-0
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf 4
Golf 4 Lupanje
« poslato: Februar 18, 2015, 11:47:27 posle podne »
Pozdrav svima,nisam mogao da nadjem slican problem na forumu pa oprastajte ako ponavljam vec neku temu.Problem je sledeci: prije nedelju dana promjenio sam lezaj na prednjem desnom tocku,posto je bio neki problem to sve da se skine jer je zapeklo majstori su lupali nekim cekicem da izleti ono sve zajedno sto se skida kad se mijenja lezaj (pocetnik sam u svemu tome pa pojma nemam kako se sta zove),u glavnom skinuli su sve ono,zamjenili lezaj,vratili i nestalo je hucanje i sve ok bilo. Medjutim sutradan ujutru pojavilo se lupkanje kada se prelazi preko neravnina,sahti i tome slicno,ali to lupkanje cini mi se nestane ili se smanji kada se auto malo duuze vozi (kada se zagrije da tako kazem) ...Dakle najjace lupkanje su cuje ujutru,dok se ne zagrije,da napomenem lupkanje imam osjecaj da se cuje kod prednjeg desnog tocka,upravo onog koji je cekicem udaran da bi se mogao skinuti...neko kaze amortizer,neko da bi kugla mogla biti,znam da mi majstor ne gine,vec bi volio kad bih od prilike znao sta je u pitanju i koliki ce trosak biti...hvala i nemoj da zamjerite na ne znanju jer mi je prvo auto i tek se susrecem sa svim tim stvarima sto se tice servisa itd...POZDRAV

Van mreže topmarko

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2563
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +191/-14
  • Pol: Muškarac
  • Firefighter K-540
  • Auto: golf
Odg: Golf 4 Lupanje
« Odgovor #1 poslato: Februar 19, 2015, 07:27:12 posle podne »
neka majstor proveri sve na toj strani,da li su svi srafovi zategnuti,pocni od toga

Van mreže Wops23

  • VW Početnik
  • Poruke: 9
  • Lokacija: Crna GOra
  • Karma: +0/-0
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf 4
Odg: Golf 4 Lupanje
« Odgovor #2 poslato: Februar 21, 2015, 06:40:29 posle podne »
hvala na savjetu,idem u ponedeljak kod majstora da vidim sta je u pitanju
« Poslednja izmena: Jun 30, 2015, 02:47:36 pre podne od strane Modus »

Van mreže Wops23

  • VW Početnik
  • Poruke: 9
  • Lokacija: Crna GOra
  • Karma: +0/-0
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf 4
Odg: Golf 4 Lupanje
« Odgovor #3 poslato: Februar 23, 2015, 05:43:14 posle podne »
ako neko bude imo slican problem da zna u pitanju su silen blok i neka sipka ili tako nesta (bar tako majstor kaze) :D