Autor Tema: Aktuelan ZAKON O BEZBEDNOSTI SAOBRAĆAJA NA PUTEVIMA (ZOBS) + pravilnik  (Pročitano 357857 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Acca

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 3775
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +43/-36
  • Pol: Muškarac
  • Auto: passat b5,5>vw GOLF 5
Odg: Aktuelan ZAKON O BEZBEDNOSTI SAOBRAĆAJA NA PUTEVIMA (ZOBS) + pravilnik
« Odgovor #700 poslato: Decembar 12, 2010, 12:28:40 posle podne »
ne mogu da verujem .. pisali mi kaznu za prekoracenje brzine na 5000 dinara .... i nisam imao para da platim .. i otislo kod sudije za prekrsaje .. posle toga mi posalli kaznu da platim 5500 ali nisam bio kuci pa se pismo vratilo ... i sada me ladno posle 15 dana od tada zove sesha da su murkai bili da me privode kao zbog neplacene kazne ... ne mogu da verujem ... jednom ne uzmes poziv ...ili sta je vec ... i a 15 dana te corkiraju
nista novo druze sa tim,mom burazeru su vec bili 5 puta na vrata,za 3 kzane;i zadnji put ga priveli zato sto se nije odazivao i dosao kod njih,sramota  angry2 angry2
  champ1

Van mreže pimbe

  • Rig Pig
  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 4472
  • Age: 55
  • Lokacija: Gzira <-> Uzice
  • Karma: +127/-76
  • Pol: Muškarac
  • VW MALTA
  • Auto: Tiguan 2.0TDI A3 1.6TDI Cabrio
Tiguan 2.0 TDI
  AUDI A3 1.6 TDI Cabrio

Van mreže kajarbenon

  • VW Početnik
  • Poruke: 154
  • Lokacija: SD
  • Karma: +0/-0
  • Pol: Muškarac
Odg: Aktuelan ZAKON O BEZBEDNOSTI SAOBRAĆAJA NA PUTEVIMA (ZOBS) + pravilnik
« Odgovor #702 poslato: Decembar 12, 2010, 09:12:33 posle podne »
imao sam priliku i dalje je imam da pregledam zatvorenike kod nas. jedan od likova je imao kaznu oko 10 000 za par prekrsaja. kaze doco u gacama me odveli iz kuce u 6 ujutru. da ne verujes. ma i zatvor je za ljude. rekoh pare ne dam za kazne. trudim se da postujem sve moguce. ali sam svestan da ce kad tad da me kazne za nesto. i da rekoh necu da platim idem u zatvor da uzivam koliko treba. i onako nema mesta. mozda dobijem i kucni pritvor  biggrin
A kako je vasem automobilu danas?

Van mreže djokicsale

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2972
  • Age: 41
  • Lokacija: Vlasotince
  • Karma: +69/-25
  • Pol: Muškarac
  • Auto: passat 3 1.9TD
Odg: Aktuelan ZAKON O BEZBEDNOSTI SAOBRAĆAJA NA PUTEVIMA (ZOBS) + pravilnik
« Odgovor #703 poslato: Decembar 15, 2010, 01:46:36 pre podne »
Strasno strasno, ja bio pre neki dan da platim kaznu i lik u banci kaze: "ovo je strasno, u poslednja dva meseca zivimo samo od provizija od kazni.."
ja mislim da je doslo vreme da se neko lincuje i da se izadje na ulice... pa ovo je prevrsilo sve mere, u poslednjih nedelju dana su me sto puta zaustavljali...
nada umire poslednja.
ja sam tvog golfa prodao a pare popio i potrosio na kurve

Van mreže svrle

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2445
  • Age: 35
  • Lokacija: Ugrinovci
  • Karma: +27/-18
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Skoda Superb II TDI
Odg: Aktuelan ZAKON O BEZBEDNOSTI SAOBRAĆAJA NA PUTEVIMA (ZOBS) + pravilnik
« Odgovor #704 poslato: Decembar 15, 2010, 01:58:13 pre podne »
Mene je u zemunu pre pola sata zaustavila interventna, istresli su me iz gaca. Kad sam otvorio gepek terali su me da odvrnem woofere i da ih izvadim iz kutija da bi videli da li unutra ima droge... A posle toga sam morao jos sve da ispomeram da vide da nisam negde nesto ustekao... Odbio sam na pocetku da to sve uradim, pa sam popio sljagu i pendrek u ledja, posle kad sam video da nemam kud odradio sam sta su mi rekli i uz jos jednu sljagu su me pustili... Naravno sve je to moja riba gledala, pa mi je sad malo bedak zbog toga ali sta je tu je... Tako da cuvajte se pandura!
Neprimeren potpis

Van mreže Mašinac

  • 7th Son of a 7th Son
  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 3141
  • Age: 39
  • Lokacija: Kladovo
  • Karma: +67/-17
  • Pol: Muškarac
Odg: Aktuelan ZAKON O BEZBEDNOSTI SAOBRAĆAJA NA PUTEVIMA (ZOBS) + pravilnik
« Odgovor #705 poslato: Decembar 15, 2010, 01:58:24 pre podne »
najgore je alkohol + neispravna kola... A takvih vikendom na putu koliko hoces... Sinoc zamalo kada sam dao levi migavac da skrenem a kreten iza mene krene da me obilazi sa leve strane... Sva sreca pa sam ga procitao na vreme i nisam ni krenuo u skretanje dok me nije obisao...

Eeee da samo znas koliko se to puta meni desilo na relaciji Nis-Kladovo-Nis... Kad kod krenem u preticanje dam migavac minimum 5-10 sekundi pre manvra, za svaki slucaj...   lollol

Goran79

  • Gost
Odg: Aktuelan ZAKON O BEZBEDNOSTI SAOBRAĆAJA NA PUTEVIMA (ZOBS) + pravilnik
« Odgovor #706 poslato: Decembar 15, 2010, 12:36:12 posle podne »
Mene je u zemunu pre pola sata zaustavila interventna, istresli su me iz gaca. Kad sam otvorio gepek terali su me da odvrnem woofere i da ih izvadim iz kutija da bi videli da li unutra ima droge... A posle toga sam morao jos sve da ispomeram da vide da nisam negde nesto ustekao... Odbio sam na pocetku da to sve uradim, pa sam popio sljagu i pendrek u ledja, posle kad sam video da nemam kud odradio sam sta su mi rekli i uz jos jednu sljagu su me pustili... Naravno sve je to moja riba gledala, pa mi je sad malo bedak zbog toga ali sta je tu je... Tako da cuvajte se pandura!

Brate ja bi ih prijavio, majke mi, ako ne bi i njemu zapalio sljagu nazad tako da se nebi vise ni podigao na noge, a sa onom trojcom, cetvoricom sta bude nek bude!!! Koj je on penis da tebe udara!!! Jeste, nisi trebao dao odbijes to sto je od tebe zatrazio ali ni on nesme tebe da udari ako nisi ti njega napao!!!!!

Van mreže Wele

  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 6702
  • Lokacija: MunZe
  • Karma: +269/-172
  • Pol: Muškarac
  • Lupo GTI, Arti
Odg: Aktuelan ZAKON O BEZBEDNOSTI SAOBRAĆAJA NA PUTEVIMA (ZOBS) + pravilnik
« Odgovor #707 poslato: Decembar 15, 2010, 12:56:37 posle podne »
ti si lud ako nisi zvao policiju za to Svrle
ali LUD
ako se secas tablica ili broja znacke ili necega
ma bilo kojeg detalja
ODMA zovi policiju i prijavi sta ti se desilo
ako ne zbog sebe onda zbog nas ostalih zitelja Srbije
Svaka pobuna, svaki otpor počinje jednom rečju - Ne!

Andrija

  • Gost
Odg: Aktuelan ZAKON O BEZBEDNOSTI SAOBRAĆAJA NA PUTEVIMA (ZOBS) + pravilnik
« Odgovor #708 poslato: Decembar 15, 2010, 01:40:44 posle podne »
Ne zanosite se...
Policajcu iz interventne je juce ukinuta presuda na 7 godina zatvora zbog ubistva Djordja Zarica...dobili su novo sudjenje. Zbog udarca pendrekom vas niko ne bi ni pogledao.

Van mreže Stefan91

  • GTIjevi
  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2294
  • Age: 33
  • Lokacija: Beograd Cukaricka Padina
  • Karma: +27/-22
  • Pol: Muškarac
  • Auto: mk1
Odg: Aktuelan ZAKON O BEZBEDNOSTI SAOBRAĆAJA NA PUTEVIMA (ZOBS) + pravilnik
« Odgovor #709 poslato: Decembar 15, 2010, 01:57:38 posle podne »
Ma hoce samo ako bude uzeo advokata i napisao krivicnu prijavu,
jedino sto vecina nas nema ni vremena ni para da se zbog jenog pendreka vuce po sudovima, pa nas zato i biju batine
inace da stigne svaki dan po 3-4 krivicne za zandare (a sigurno treba 10x vise) sigurno bi vodili racuna kako se ponasaju, a ovako trpimo

Andrija

  • Gost
Odg: Aktuelan ZAKON O BEZBEDNOSTI SAOBRAĆAJA NA PUTEVIMA (ZOBS) + pravilnik
« Odgovor #710 poslato: Decembar 15, 2010, 02:30:00 posle podne »
...ovaj je bas vodio racuna kad je odlucio da decku puca u glavu sa 10cm? Verovatno je mislio da se niko nece buniti...

Van mreže svrle

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2445
  • Age: 35
  • Lokacija: Ugrinovci
  • Karma: +27/-18
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Skoda Superb II TDI
Odg: Aktuelan ZAKON O BEZBEDNOSTI SAOBRAĆAJA NA PUTEVIMA (ZOBS) + pravilnik
« Odgovor #711 poslato: Decembar 15, 2010, 02:39:24 posle podne »
Nemam volje da se cimam po sudu kad znam da necu nista uraditi, mogu cak da nejebem tako sto ce me ta patrola negde zapisati i zapamtiti pa ce me smarati kad god me vide negde... Onda bih sebi napravio jos vece sranje.
Neprimeren potpis

Van mreže natascha-bg

  • ° Steel Lady °
  • VIP
  • Master Member
  • **
  • Poruke: 2582
  • Age: 42
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +8/-0
  • Pol: Žena
Odg: Aktuelan ZAKON O BEZBEDNOSTI SAOBRAĆAJA NA PUTEVIMA (ZOBS) + pravilnik
« Odgovor #712 poslato: Decembar 15, 2010, 02:49:13 posle podne »
Pa onda i zasluzujes da te batinjaju gde te sretnu!Zloupotreba sluzbenog polozaja,ne sme da te tuce ako ne dajes otpor i ne upotrebljavas nasilje bilo kakve vrste,ja ne da bih isla,nego bih i Dacica tuzila sto prima barabe!

Van mreže Stefan91

  • GTIjevi
  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2294
  • Age: 33
  • Lokacija: Beograd Cukaricka Padina
  • Karma: +27/-22
  • Pol: Muškarac
  • Auto: mk1
Odg: Aktuelan ZAKON O BEZBEDNOSTI SAOBRAĆAJA NA PUTEVIMA (ZOBS) + pravilnik
« Odgovor #713 poslato: Decembar 15, 2010, 02:55:35 posle podne »
Tacno tako, jer cutanjem ti dajes znak da nemas nista protiv!
Citat
Onda bih sebi napravio jos vece sranje.
pa kakvo vece sranje?
vec su te tukli?!

Van mreže svrle

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2445
  • Age: 35
  • Lokacija: Ugrinovci
  • Karma: +27/-18
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Skoda Superb II TDI
Odg: Aktuelan ZAKON O BEZBEDNOSTI SAOBRAĆAJA NA PUTEVIMA (ZOBS) + pravilnik
« Odgovor #714 poslato: Decembar 15, 2010, 03:11:54 posle podne »
@Natasa ti kao da ne zivis u ovoj zemlji i da ne znas sta se desava i sta se radi...Svaki dan gledam sta rade panduri i kako se izvlace, jel Andrija sad rekao da ce ovi sto su ubili decka dobiti opet sudjenje... A ja treba da se tuzakam zbog sto su me klepili par puta? Drugo ja imam 21 godinu, ko ce meni poverovati na sudu bilo sta? Reci ce sigurno da sam ja nesto njima dobacio pa sam dobio sta sam trazio...
@ Stefan91, vece sranje znaci da ce me smarati non stop i mozda ce mi nesto napakovati sledeci put kad me zaustave, a znam za par slucajeva da su radili takve stvari a ti posle dokazi da nisi kriv...
« Poslednja izmena: Decembar 15, 2010, 03:26:42 posle podne od strane svrle »
Neprimeren potpis

Van mreže natascha-bg

  • ° Steel Lady °
  • VIP
  • Master Member
  • **
  • Poruke: 2582
  • Age: 42
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +8/-0
  • Pol: Žena
Odg: Aktuelan ZAKON O BEZBEDNOSTI SAOBRAĆAJA NA PUTEVIMA (ZOBS) + pravilnik
« Odgovor #715 poslato: Decembar 15, 2010, 03:28:17 posle podne »
Ja bas u poslednje vreme nisam cula da se tako interventa ophodi prema gradjanima,naprotiv ako te vec legitimisu pitaju da li su bili korektni itd!Veruj da me niko ne bi zaustavio i da bih isterala svoje.a sledeci put ces dobiti dva pendreka i 6 samara,zato sto su tebe nasli  ;)
p.s
i ako ti vec kaze da otvoris sve,moras to da uradis,jer oni na to imaju pravo,nemoguce da su te udarili iz cista mira,sam si rekao da nisi zeleo da otvoris to sto si trebao,ako si im bio sumnjiv morao si bez reci u suprotnom ometas njihov rad,ne smeju da te udare ali ako vec jesu naravno da bi se oprali time da si ometao sluzbeno lice u vrsenju duznosti!
« Poslednja izmena: Decembar 15, 2010, 03:31:42 posle podne od strane natascha-bg »

Van mreže svrle

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2445
  • Age: 35
  • Lokacija: Ugrinovci
  • Karma: +27/-18
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Skoda Superb II TDI
Odg: Aktuelan ZAKON O BEZBEDNOSTI SAOBRAĆAJA NA PUTEVIMA (ZOBS) + pravilnik
« Odgovor #716 poslato: Decembar 15, 2010, 03:32:49 posle podne »
Svuda imas debila, mene je intervetna zaustavljala dosta puta do sad ali mi niko nije pravio problem niti su me tukli, ali  uvek mozes da naletis na budale...
Neprimeren potpis

Van mreže Stefan91

  • GTIjevi
  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2294
  • Age: 33
  • Lokacija: Beograd Cukaricka Padina
  • Karma: +27/-22
  • Pol: Muškarac
  • Auto: mk1
Odg: Aktuelan ZAKON O BEZBEDNOSTI SAOBRAĆAJA NA PUTEVIMA (ZOBS) + pravilnik
« Odgovor #717 poslato: Decembar 15, 2010, 03:34:46 posle podne »
Ja jedino sto mogu da kazem iz licnog iskustva da nikad nisam dobio ni najmanju cusku
 iako su mi pretresali kola mali milion puta, pa cak i stan! Bio privodjen u 29i i tamo takodje me niko pipnuo nije, a eto imam i manje godina od tebe
(ima vremena  lollol)

Andrija

  • Gost
Odg: Aktuelan ZAKON O BEZBEDNOSTI SAOBRAĆAJA NA PUTEVIMA (ZOBS) + pravilnik
« Odgovor #718 poslato: Decembar 15, 2010, 03:37:27 posle podne »
Oooo, pa vi ste neki za*ebani  lollol Momci, bez ljutnje, sad sam prilicno siguran da ste naduvali pricu o svom iskustvu sa interventnom brigadom, narocito ti Stefane, prestupnice :) batine lollol

Van mreže svrle

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2445
  • Age: 35
  • Lokacija: Ugrinovci
  • Karma: +27/-18
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Skoda Superb II TDI
Odg: Aktuelan ZAKON O BEZBEDNOSTI SAOBRAĆAJA NA PUTEVIMA (ZOBS) + pravilnik
« Odgovor #719 poslato: Decembar 15, 2010, 03:40:29 posle podne »
Mene jako cesto legitmisu i zaustavljaju, valjda sam baksuz. Niti izgledam kao narkoman, nemam navijacka obelezja, ne nosim trese i air max. Verovatno se uvek nadjem u pogresno vreme na pogresnom mestu.  lollol
Neprimeren potpis