Autor Tema: Pomoc oko skidanja konektora ESP-A  (Pročitano 755 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže pizon

  • VW Početnik
  • Poruke: 89
  • Age: 41
  • Lokacija: Nis, Serbia
  • Karma: +2/-3
  • Pol: Muškarac
Pomoc oko skidanja konektora ESP-A
« poslato: Oktobar 02, 2012, 07:05:54 posle podne »
Ovako drugari, posle duge i mukotrpne dijagnostike koja pokazuje da mi ESP senzor ubrzanja ne sljaka, i pali mi se lampica za ESP konstantno, a ABS normalno radi, inace izgleda kao paklica cigarete i nalazi se ispod volana, uz preporuke majstora da se skine, i njegova inicijativa da ostavim auto da on to skine pa da nosi elektronicaru da proveri da li moze da se sredi, a inace ne ostavlja mi se auto, krenuo sam u skidanje sam. E sad skinuo sam plastiku ispod volana, vidim je i nije mi problem da je skinem, ali najveci problem mi je da otkacim konketor, koji ne moze da se izvadi. Pretpostavljam da ima neka zabica ali ne znam da je opipam. Stiskam, trazim ali nista...ako neko ima iskustva sa ovim, molim da mi pomogne. Evo link koji objasnjava kako i gde se nalazi: http://audi.workshop-manuals.com/a3/index.php?id=49   za Audi je ali je lokacija ista,posto je u pitanju Golf 4, 74kw 1.9 TDI

Inace hteo sam da je skinem i da vidim da li moze da se sredi, a inace polovnu mogu da narucim preko ebaya za 40, 50 evra.

Ako je neko ovo radio ili nesto cackao oko konektora molim za pomoc, svaka pomoc je dobro dosla.