Autor Tema: Pitanje/savet vezan za rezervne xenon sijalice....  (Pročitano 805 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže djokicsale

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2972
  • Age: 41
  • Lokacija: Vlasotince
  • Karma: +69/-25
  • Pol: Muškarac
  • Auto: passat 3 1.9TD
Pitanje/savet vezan za rezervne xenon sijalice....
« poslato: April 02, 2012, 08:17:15 posle podne »
E ovako, ubacio sam bixenon projektore i sam sve to povezao, u njih idu H1 xenoni, i hteo sam da uzmem rezervne nek se nađu, a i ispalo mi nešto povoljno, ali.....

ove sijalice koje sam uzeo rezervne nemaju takav priključak kao ove koje su mi u projektoru na autu. Imaju samo one standardne kao što ulaze u balaste, da li mogu da ih prepravim, tj. prevežem da rade, ili da batalim to i kupim druge.....

Evo kakav je sad konektor na sijalicama koje su u projektoru

levo (ovaj muški) je konektor, uključuje se u ovaj desno koji ide iz kontrolera,
 
a ovakvi su konektori na rezervnim sijalicama.....

e sad i moja na autu ima ove konektore i plus onaj tanak, ali oni su tu za džabe jer je iz kontrolera na takve konektore uključen projektor koji miče klapnu gore-dole (kratko-dugo)

Nadam se da je neko razumeo pitanje morao sam da budem opširan....

Pitanje glasi:

- da li mogu da isečem konektor od sijalice koja je na autu (kad pregori naravno) i da ga "nakalemim" na ova dva kabla koja već ima sijalica, da njih ofikarim? Tj. mogu, nego šta mislite, trebalo bi da radi, sijalica samo treba da se uključi, ona nema ulogu kratko-dugo uvek isto svetli,
po logici bi trebalo da može, ali me ipak zanima mišljenje nekog ko se razume više nego ja....

nada umire poslednja.
ja sam tvog golfa prodao a pare popio i potrosio na kurve