Autor Tema: AKS Šabancija  (Pročitano 21387 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Nosfaratu

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 626
  • Age: 35
  • Lokacija: Kraljevo
  • Karma: +43/-3
  • Pol: Muškarac
  • Auto: ?
Odg: AKS Šabancija
« Odgovor #60 poslato: Januar 09, 2013, 09:41:42 posle podne »
I ja se mogu pridruziti kritikam na racun AKSA.
Jednom otkup 25e i primalac placa postarinu, a oni uzmu coveku 1000din(nije preuzimao licno vec neko od kolega). Zove i kaze javi sta su ti doneli, pa da ti uplatim ostatak. I taman sam bio spreman da od njih trazim naknadu i onda dobro i meni i kupcu, al vratio se kurir kod njega da uzme pare, a ovaj ga poznavao pa nije pravio problem.
Vise puta nisu dosli, a ja vec obecao ljudima da saljem taj dan.
I jos sitnica.
Bex koristio jednom i postarina bila 440, a za isto to u PostEx 300. I odmah su vratili posiljku nazad,jer decko nije bio tu. Odjurio do magacina da uzme,al otisli pre kraja radnog vremena.  Ali ako rade sa evrima,rado cu koristiti njih umesto AKSA.
Za manje posiljke,pogotovu kada nema otkupa PostEx je tata mata! :)

I ima li koja sluzba da cuva posiljke dan,dva u magacinu ako primaoca nema ili svi vracaju odmah?!

Van mreže Ivan

  • One & Only
  • Super Moderator
  • Ultimate Member
  • ****
  • Poruke: 13713
  • Age: 44
  • Lokacija: Лазарев град
  • Karma: +218/-40
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Volkswagen Cross Touran 1T2
Odg: AKS Šabancija
« Odgovor #61 poslato: Januar 09, 2013, 09:43:51 posle podne »
Post Express cuva 5 dana.
bar tako pise na onom kartoncetu.

Van mreže shvexoman

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2660
  • Lokacija: Smederevo
  • Karma: +44/-36
  • Pol: Muškarac
Odg: AKS Šabancija
« Odgovor #62 poslato: Januar 09, 2013, 10:04:31 posle podne »
po zakonu svi moraju da cuvaju bar 2 dana. Ja recimo nemam problem sa Aksom a salem svaki dan, doduse nekad kasne pare al osim toga uglavnom sve OK. Jako je bitno kakav je kurir koji prezima robu, ja sam sa ovim sto radi moj reon cak postao jako dobar prijatelj tako da mogu da posaljem i u 16h popodne a kad mi frka mogu da ga iscimam i u 10 ujutru da mi donese robu. U vecim gradovima je problem sto se stalno menjaju kuriri i svi rade preko qrca jer ne stizu da zavrse na vreme pa otud i problemi.

Van mreže Southwind

  • Old.Jr Member
  • **
  • Poruke: 306
  • Lokacija: Vranje
  • Karma: +12/-6
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf II 1.8
Odg: AKS Šabancija
« Odgovor #63 poslato: Januar 09, 2013, 10:32:21 posle podne »
opet lose iskustvo sa aksom  batine

4.1.2013 poslat paket sve uredno .. jedva se nakanio kurir da dodje ..
8.1.2013 decku nije stigo paket .. zovem operatera ali oni nemaju pojma .. objasnim mu sta saljem i gde .. i onda mi operater kaze da imaju taj paket koji sam poslao .. ali da su izgubili nalog za utovar i da paket stoji u magacinu .. i da moram da dodjem sa licnom kartom

9.1.2013 odlazim u aks licno i personalno .. uz licnu kartu i indetifikaciju mog paketa sastavljamo novi nalog ..

tako da sam drugim kurirskim sluzbama mogo da prebacim 30 paketa dok se ovaj aks smiluje da odradi nesto kako treba ...

Ici cemo zajedno da im demoliramo prostorije ako mi izgube paket, nije mi frka da skoknem do nisa  lollol

Imao sam ja sa njima nekoliko dobrih i jedno lose iskustvo. Lose je bilo kad sam kupovao gumu za motor.
Nazvao me kurir i kaze umoran je i nema vremena da mi donese danas gumu, donece je sutra blink
Posto sam sutradan putovao, rekao sam mu da je uopste ne donosi...

Van mreže Pele

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 870
  • Lokacija: Beograd - Cacak
  • Karma: +24/-15
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Touareg, Superb
Odg: AKS Šabancija
« Odgovor #64 poslato: Januar 09, 2013, 10:39:44 posle podne »
Meni su zimske felne stigle iz Nisa i kasnio je jedan dan.... e sad da li su i kada dosle pare ovom sto mi je prodao to stvarno ne znam

Van mreže Madison

  • Uprava Kluba
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 13101
  • Lokacija: beogradski dođoš
  • Karma: +199/-79
  • Pol: Muškarac
  • Auto: mk1 cabrio GTI 16v, Golf 5 GTI
Odg: AKS Šabancija
« Odgovor #65 poslato: Januar 09, 2013, 11:42:36 posle podne »
Da kazem iskreno, aks-om sam uglavnom samo primao pakete i uvek je stizalo na vreme. Moj drugar je medjutim imao lose iskustvo, razbili su mu staklo iako je extra upakovao i svuda napisao "lomljivo" i jednom su mu zagubili farove, mesec dana ih je jurio... Tako da aks-om saljem samo ako primalac insistira. Mislim da su i napucali cene, skoro mi je stigao paket velicine 2 kutije za cigare, tezak 300g i cena je bila 300 din...

Post express-om najcesce saljem i do sada apsolutno nikakvih problema nisam imao. Cuo sam iz tudjih iskustava samo da ponekad kasne sa novcem, ali da nesto izgube, slome i sl. nikad. Slao sam/primao sigurno 10 puta.

Van mreže rose1304

  • VW Početnik
  • Poruke: 181
  • Age: 44
  • Lokacija: Smederevo <=>Loznica
  • Karma: +4/-3
  • Pol: Muškarac
  • Auto: VW Polo 2G
Odg: AKS Šabancija
« Odgovor #66 poslato: Januar 09, 2013, 11:48:01 posle podne »
ljudi,
daily expressom mi stigle 4 alu felne iz bujanovca za loznicu za 1160 din,
sta da vam kazem,ljudi tacni,i pazljivi sa robom.nikad ni jedan problem sa njima za razliku od drugih

Van mreže Silbas

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1051
  • Age: 30
  • Lokacija: Novi Sad
  • Karma: +33/-27
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf 2 1.6 TD
Odg: AKS Šabancija
« Odgovor #67 poslato: Januar 09, 2013, 11:57:08 posle podne »
4 alu felne 14ke,poslao mi momak BEX-om,stigle u roku,postarina 680 dinara. Za AKS necu da razgovaram,imao sam dobrog momka koji je vozio ovaj reon,od kad se promenio vise ne radim sa njima. Samo BEX. Sve preporuke za BEX..

Van mreže Neo014

  • VW Kuvar
  • Old.Jr Member
  • **
  • Poruke: 380
  • Age: 36
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +30/-21
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Passat B6 1.9 TDI 77kw
Odg: AKS Šabancija
« Odgovor #68 poslato: Januar 10, 2013, 01:27:16 pre podne »
Aks su bre sabani najgori! Imam vise losih iskustava sa njim,tacnije 3,kada sam se treci put opekao vise ne saljem preko njih. Poslednji put mi matori iz Valjeva posalje paket sa novim mobilnim telom i karticom,idiot koji je radio Krusevacku ne zna da se moj ulaz ne nalazi direktno na Krusevackoj vec iz ulice pored.Imao je pogresan br mob-a pa sam morao da idem na dno Visnjicke,bogu iza tregera po telefon! Ko god da ih hvali nije tacan kao i oni! To ti dodje kao da odes kod vulkanizera a on ne zna da skine gumu sa felne,budalastina. Sada i da mi dzabe voze ne bi im dao paket.
Moj zivot su moje greske, neke ispravim, a neke isprave mene!

Van mreže Stoske

  • Old School
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 6237
  • Age: 33
  • Lokacija: Nish
  • Karma: +94/-50
  • Pol: Muškarac
  • Auto: vw passat
Odg: AKS Šabancija
« Odgovor #69 poslato: Januar 10, 2013, 01:33:29 pre podne »
i ja vise nikad ..  jednom sam ih cekao mesec dana za jednu povecu sumu novca .. zvao oni se ne javljaju .. zvao sa tudjeg broja i cim kazem ko sam odma cujem vozic tu tu .. tu tu .. tako da su gejevi najveci  ,..

evo javno se izvinjavam clanu Southwind .. zato sto sam pavijan pa saljem aksom
hahaha Stoske poligloTka hahaha Gde Stoske glotkne tu trava ne raste :)

Van mreže Southwind

  • Old.Jr Member
  • **
  • Poruke: 306
  • Lokacija: Vranje
  • Karma: +12/-6
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf II 1.8
Odg: AKS Šabancija
« Odgovor #70 poslato: Januar 10, 2013, 10:05:38 pre podne »
Nema potrebe da se izvinjavas, pa nisi ti kriv ;)

Van mreže Giche

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2001
  • Age: 48
  • Lokacija: Kacarevo
  • Karma: +22/-7
  • Pol: Muškarac
  • Ne brze od zivota!
  • Auto: Polo 6N
Odg: AKS Šabancija
« Odgovor #71 poslato: Januar 10, 2013, 01:50:27 posle podne »
ja imam primedbe na aks i na bex...aksom sam coveku poslao paket i onda podigao i ja sutradan zovem da vidim kada ce lova da bude i oni mi kazu kako je paket jos uvek kod njih i da nije poslat ja zovem coveka i pitam ga da li je on dobio moj paket i kaze da jeste,zvao je i on posle aks cak je hteo i licno da ide kod njih ali smo se dogovorili da se saceka par dana da vidimo sta ce da bude i cekao sam jace od 7 dana za pare...sto se tice bex-a odvalio me kada sam preuzimao robu evro mi racunao 118 kada je bio 113 i naplatio mi je vise nego sto treba  prevoz....

Van mreže Nosfaratu

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 626
  • Age: 35
  • Lokacija: Kraljevo
  • Karma: +43/-3
  • Pol: Muškarac
  • Auto: ?
Odg: AKS Šabancija
« Odgovor #72 poslato: Januar 10, 2013, 02:33:30 posle podne »
Kako ti je racunao evro? Zar oni ne donose pare koje dobiju? Dakle ako se dogovoris sa covekom 100 on njima plati 100 i ti u evrima dobijas, nema sta da se menja?

Van mreže Giche

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2001
  • Age: 48
  • Lokacija: Kacarevo
  • Karma: +22/-7
  • Pol: Muškarac
  • Ne brze od zivota!
  • Auto: Polo 6N
Odg: AKS Šabancija
« Odgovor #73 poslato: Januar 10, 2013, 02:36:47 posle podne »
ja sam podizao paket,nisam imao evre pa mi je zato kao racunao evro vise...

Van mreže Nosfaratu

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 626
  • Age: 35
  • Lokacija: Kraljevo
  • Karma: +43/-3
  • Pol: Muškarac
  • Auto: ?
Odg: AKS Šabancija
« Odgovor #74 poslato: Januar 10, 2013, 03:00:25 posle podne »
I garantujem da je sebi tu uzeo baksisa, zavisi koliki je iznos! :)

Van mreže Madison

  • Uprava Kluba
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 13101
  • Lokacija: beogradski dođoš
  • Karma: +199/-79
  • Pol: Muškarac
  • Auto: mk1 cabrio GTI 16v, Golf 5 GTI
Odg: AKS Šabancija
« Odgovor #75 poslato: Januar 10, 2013, 03:27:48 posle podne »
Epa jbg sad, to je malo i tvoja krivica, nisu oni menjacnica, naravno da ce ti racunati los kurs. A da se ne lazemo, kad je u menjacnici razlika kupovni/prodajni 2 din, u banci je ponekad 6 i vise. ;)

steva

  • Gost
Odg: AKS Šabancija
« Odgovor #76 poslato: Januar 10, 2013, 10:09:57 posle podne »
letos sam se navukao na kupovinu autica preko limunda, tako da su mi skoro svaki dan stizali paketici biggrin

u pocetku mi je bilo svejedno, dok me nije kurir iz aksa zvao na mob i kaze ae se nadjemo na centru banovaca mrzi me da se zavlacim po sporednim ulicama.... od tad sam insistirao na post expresu i sve je bilo full....

Van mreže Nosfaratu

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 626
  • Age: 35
  • Lokacija: Kraljevo
  • Karma: +43/-3
  • Pol: Muškarac
  • Auto: ?
Odg: AKS Šabancija
« Odgovor #77 poslato: Januar 15, 2013, 01:02:35 posle podne »
Evo ako je dozvoljeno, postavicu cenovnike AKS-a, Bex-a i PostEx (mozemo i ostale ubaciti), pa da na jednom mestu mozemo porediti cene.





http://www.bex.rs/balkan/bex_cenovnik.pdf

Van mreže Gaginh0

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 513
  • Age: 35
  • Lokacija: Veternik
  • Karma: +5/-3
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Pumpe düse, Piaggio Bevery 200
Odg: AKS Šabancija
« Odgovor #78 poslato: Januar 17, 2013, 11:33:45 posle podne »
Znam zasto imate problema sa AKS-om, ali ja sam ga prilagodio sebi :) Kad saljem nesto njihova poslovnica-magacin mi je uvek usput kad krenem prema centru grada, a minimum jednom dnevno prodjem tu, odmah im kazem da cu ja doci po pare (da ih nebi cekao 15 dana) i pitam kad da dodjem. Oni mi kazu "bice u cetvrtak", ja uvek dodjem dan kasnije i pare su uvek bile tu, tako da nemam trenutno nista protiv njih.

PE me smara zato sto 2 puta treba da diktiram i urinokulturu onog kome saljem, a ako odem u postu obicno rade babe za koje nemam vremena...

Druge kurire nisam ni koristio...

Van mreže Gaginh0

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 513
  • Age: 35
  • Lokacija: Veternik
  • Karma: +5/-3
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Pumpe düse, Piaggio Bevery 200
Odg: AKS Šabancija
« Odgovor #79 poslato: Januar 23, 2013, 09:15:51 posle podne »
Urekao sam! Poslao sam paket i decku nije stizalo 5-6 dana i vrate mi paket sa naznakom da nije tacna adresa i da se primalac ne javlja na telefon, ja kontaktiram decka, kaze da je to ta adresa sto sam naveo i da ga niko nije zvao... Jos naplatili 240din sto su vratili paket, nisam ja bio kuci, mama preuzela -.-

Joooj samo da me ne mrzi da diktiram dva puta i da cekam da se smisle da dodji zvao bih PostExpress...