Autor Tema: VW Golf 3 dva problema.  (Pročitano 1486 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže yollesop

  • VW Početnik
  • Poruke: 7
  • Age: 36
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +0/-0
  • Pol: Muškarac
VW Golf 3 dva problema.
« poslato: Februar 26, 2011, 06:23:24 posle podne »
Zdravo svima, imam problem sa golf 3 TDi 110ks, poceo je zamajac da me zeza vec duze vreme i  nikako da ga zamenim, ii pre neki dan mi zakuca nece da okrene alnaser, ja kod majstora kaze on ne moze ovaj mora da se kupi drugi ja kupim drugi puknem 90evra on ga namesti i on opet sad vergla i samo zakuca, kao da se zalepi negde, i tako palim na srecu, jednom hoce jednom nece.... pa ne znam da li je sve to uzrok zbog zamajca i sta mislite, koliko je pametno da nosim zamajac na reparaciju tj. urezivanje ako se tako kaze? ili ipak bolje da se isprsim i zamenim set kvacila i zamajac?! i koliko li to košta? a drugi problem je kad mi je namestao alnaser skidao je kleme, i upalila mi se lampica za airbag, i nece da se ugasi ima neko neki savet ili moram na komp da ga kacim? hvala unapred.

Van mreže makis

  • VW Početnik
  • Poruke: 73
  • Lokacija: Pozarevac
  • Karma: +0/-0
Odg: VW Golf 3 dva problema.
« Odgovor #1 poslato: Februar 26, 2011, 09:21:01 posle podne »
sto se tice zamajca menjaj ga sto pre , mozda da ti zato tako i radi alnaser(da zaglavljuje). najbolje je promeniti ceo set novim .mom drugu na vektri ,su radili alnaser ili alternator nisam bas siguran,i posle toga mu je isto svetleo air -beg,kilometraza mu nije radila ,abs,i isao je kod vise majstora ,stvljali ga na komp. itd. i nista.kvar je oklonio tako sto je sam slucajno uzeo i promenio komplet sve osigurace i tada se se sve sijalice pogasile i sve proradilo.pogodio je koji je osigurac otisao pri popravci,iako su mu pricali da to treba perko kompa.bla-bla...
« Poslednja izmena: Februar 26, 2011, 09:24:51 posle podne od strane makis »