Autor Tema: VW Polo amortizeri  (Pročitano 5139 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže niksto90

  • VW Početnik
  • Poruke: 33
  • Age: 34
  • Karma: +0/-2
  • Pol: Muškarac
VW Polo amortizeri
« poslato: Decembar 23, 2010, 05:10:46 posle podne »
Jel zna neko da li postoji u Srbiji predstavnistvo za Sachs amortizere, osim naravno ovalscenog VW servisa. Nisam uspeo nigde da nadjem, skoro svi drze iskljucivo Monroe. Propali su mi zadnji amortizeri stavio sam Monroe ali su neverovatno tvrdi, svaka manja neravnina se oseca, fabricki stari amortizeri su Sachs.

Van mreže Madison

  • Uprava Kluba
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 13098
  • Lokacija: beogradski dođoš
  • Karma: +199/-79
  • Pol: Muškarac
  • Auto: mk1 cabrio GTI 16v, Golf 5 GTI
Odg: VW Polo amortizeri
« Odgovor #1 poslato: Decembar 23, 2010, 05:15:34 posle podne »
Popuni lokaciju u profilu kao i koji auto imas da bi ljudi znali sta i gde da ti preporuce  ;)

Van mreže BrunoMezeti

  • VW Početnik
  • Poruke: 29
  • Lokacija: Beograd-Čačak
  • Karma: +0/-0
Odg: VW Polo amortizeri
« Odgovor #2 poslato: Decembar 23, 2010, 05:20:49 posle podne »
Jel zna neko da li postoji u Srbiji predstavnistvo za Sachs amortizere, osim naravno ovalscenog VW servisa. Nisam uspeo nigde da nadjem, skoro svi drze iskljucivo Monroe. Propali su mi zadnji amortizeri stavio sam Monroe ali su neverovatno tvrdi, svaka manja neravnina se oseca, fabricki stari amortizeri su Sachs.

Gde kupi taj MONROE, to su najgori amortizeri.
Kolika je bila cena? Pogledaj u DELMAX-u. Za SACHS zovi Fortunu, mada ne verujem da su jeftini. Stavi BILSTEIN napred i nema frke 100K km.    
AUTO DELOVI FORTUNA
Adresa: Ugrinovačka 40, Zemun
Telefon: 011/2615-697, 3757-989

Van mreže niksto90

  • VW Početnik
  • Poruke: 33
  • Age: 34
  • Karma: +0/-2
  • Pol: Muškarac
Odg: VW Polo amortizeri
« Odgovor #3 poslato: Decembar 23, 2010, 06:41:08 posle podne »
Ja se izvinjavam, popunio podatke... Ma vraticu Monroe vratice mi novac, nije to problem. Zvacu Fortunu da vidim da li imaju, inace ne prednji, zadnji mi treba. Gledao sam i te Bilstein ali ne znam kakvi su, ako kazes da su ok onda mogu i to ako ne nadjem Sachs.

Van mreže BrunoMezeti

  • VW Početnik
  • Poruke: 29
  • Lokacija: Beograd-Čačak
  • Karma: +0/-0
Odg: VW Polo amortizeri
« Odgovor #4 poslato: Decembar 23, 2010, 07:47:26 posle podne »
Ja se izvinjavam, popunio podatke... Ma vraticu Monroe vratice mi novac, nije to problem. Zvacu Fortunu da vidim da li imaju, inace ne prednji, zadnji mi treba. Gledao sam i te Bilstein ali ne znam kakvi su, ako kazes da su ok onda mogu i to ako ne nadjem Sachs.

Bilstein je no1. Prva ugradnja kod BMW i SACHS je odličan.

Van mreže blaza888

  • VW Početnik
  • Poruke: 51
  • Lokacija: Nis
  • Karma: +0/-0
  • Pol: Muškarac
Odg: VW Polo amortizeri
« Odgovor #5 poslato: Decembar 25, 2010, 01:44:13 pre podne »
poz ljudi.........ja ne znam koji su amortizeri kod mene, nisu presli ni 50 000km, ali su tvrdi toliko da zadnji deo ne mozes da zaljuljas pritiskom gore dole, auto se ponasa kao da nema amortizere... :/
Jel moze neko da mi da informaciju kako se krecu cene za neke solidne amortizere npr za ove SACHS, posto vidim da ih hvalite? Ovako skace auto kao traktor...

Van mreže niksto90

  • VW Početnik
  • Poruke: 33
  • Age: 34
  • Karma: +0/-2
  • Pol: Muškarac
Odg: VW Polo amortizeri
« Odgovor #6 poslato: Decembar 25, 2010, 04:24:38 posle podne »
Ma brate ti si preso 50.000, ja sam novim monroe, kao da ih nema, bolje su mi se ponasali ovi stari sachs sa predjenih 130.000 nego ovi novi. Ja sam naso ovde Sachs za 3500-4000din ne znam tacno koliko je bilo, i to mi je bilo bas jeftino s obzirom da sam monroe platio 4000 komad, pa mi je bio sumnjiv kvalitet tih Sachs ovde, ko zna koja je to klasa i sta je. Imam prijatelja u Nemackoj pa ce da mi donese original Sachs iz Volkswagen servisa u Nemackoj i nema me boli glava. Ovde je samo pitanje ko ce vise da te prevari i da ti fals robu!

Van mreže blaza888

  • VW Početnik
  • Poruke: 51
  • Lokacija: Nis
  • Karma: +0/-0
  • Pol: Muškarac
Odg: VW Polo amortizeri
« Odgovor #7 poslato: Decembar 25, 2010, 05:32:58 posle podne »
U pravu si u potpunosti, i ja razmisljam o toj soluciji, ako vec narucujes iz nemacke amortizere, naruci i opruge nove jer su ove opruge kod nas dno dna..
Ovi moji amortizeri su placeno oko 60e komad....Znaci "najbolji" su bili, i najskuplji.... Ali sada se stvarno ponasa kao da ih nema, a takvi su postali jas mislim vec posle 20 000km, znaci ne mrda auto ni 1mm gore dole...Ne bih da sam u kozi ovima koje vozim pozadi... blink

Van mreže niksto90

  • VW Početnik
  • Poruke: 33
  • Age: 34
  • Karma: +0/-2
  • Pol: Muškarac
Odg: VW Polo amortizeri
« Odgovor #8 poslato: Decembar 27, 2010, 11:05:39 posle podne »
Uzeo mi je prijatelj Sachs-ove u Beču u VW, jesu malo skuplji ali to je sad... Hvala u svakom slučaju za pomoć. Pozdrav svima!

Van mreže BG2225

  • VW Početnik
  • Poruke: 186
  • Age: 44
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +0/-2
  • Pol: Muškarac
Odg: VW Polo amortizeri
« Odgovor #9 poslato: Decembar 28, 2010, 11:26:37 pre podne »
Pa mogao si i kod naših vw uvoznika da kupiš iste te amortizere,zašto cimanje iz Austrije kad kod nas ima ovlašćenih dilera.

« Poslednja izmena: Decembar 28, 2010, 02:18:12 posle podne od strane Dino »

Van mreže marko8883

  • VW Početnik
  • Poruke: 32
  • Age: 40
  • Lokacija: Zemun
  • Karma: +0/-0
  • Pol: Muškarac
Odg: VW Polo amortizeri
« Odgovor #10 poslato: Decembar 28, 2010, 02:12:15 posle podne »
Uzeo mi je prijatelj Sachs-ove u Beču u VW, jesu malo skuplji ali to je sad... Hvala u svakom slučaju za pomoć. Pozdrav svima!
i koliko su te kostali ako nije tajna

Van mreže niksto90

  • VW Početnik
  • Poruke: 33
  • Age: 34
  • Karma: +0/-2
  • Pol: Muškarac
Odg: VW Polo amortizeri
« Odgovor #11 poslato: Decembar 28, 2010, 07:37:25 posle podne »
Jednostavno ne zelim vise da se cimam oko jednih obicnih amortizera, mesec dana ne mogu da resim jedan najobicniji kvar, i ne zelim da uzmem ovde i ponovo ne budu kako treba. Ne kazem da su u ovlascenom servisu ovde u Srbiji fals delovi, ali ako mi se vec ukazala prilika da uzmem u Austriji, ne vidim zasto ne?! Jednostavno mi je tamo najsigurnije, i nije mi nikakvo cimanje, okrenuo telefon dao podatke, on poslao busom amortizere i toliko... Nije tajna, 70e komad.

Van mreže Milos GTD

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 919
  • Age: 36
  • Lokacija: Popovic
  • Karma: +23/-4
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf Mk2
Odg: VW Polo amortizeri
« Odgovor #12 poslato: Mart 06, 2011, 06:24:08 posle podne »
Da ne otvaram novu temu,jel mogu amortizeri i opruge od pola 9n na lupa?