Autor Tema: Reklamacija akumulatora-PREVARA ispitivanje 5-7 dana  (Pročitano 26846 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Shwarcadder

  • VW Početnik
  • Poruke: 50
  • Age: 46
  • Lokacija: Pancevo
  • Karma: +0/-0
  • Pol: Muškarac
  • Lieber'n Schwester im polf alse'nen Bruder im Golf
Odg: Reklamacija akumulatora-PREVARA ispitivanje 5-7 dana
« Odgovor #60 poslato: Mart 19, 2011, 01:29:40 posle podne »
Ja sam imao Black Horse 72ah i rikne 1 mesec pre isteka garancije,odem u servis oni kazu ostavi da ispitamo,dodji za 5-6 dana,ja dodjem oni kazu mora na expertizu u Sombor,zvacemo te. Prodje 20 dana odem tamo ,aaa,kaze onaj lik,imamo prava da ga zadrzimo 45 dana,odem posle skoro mesec dana,jos nista(skoro 2 meseca ukupno) svasta ja njemu tamo angry2 angry2 ocu nov nezanima me nista,kao zvace ih on pa da vidimo sta se desava.Al prodje otad 13 bajrama,sto bi reko Nele Karajlic...zvoni jedno jutro tel.-stigao vam je akumulator,dodjite po njega,pomislim neko me zajebava,ja i zaboravio na njega blink.Odem opet tamo a onaj lik pocinje da kopa po polovnim akumulatorima,nemoze da nadje moj,10 minuta je trazio da bi se na kraju setio da je stigao nov.Ooo pa vi ste dobili nov,kao da mi poklanja(mozda sam trebao da ga castim bonk???),stari ne bi ni uzeo,kazem mu uzmem aku.i odem.Nikad vise!Mora da se bude uporan,inace ne bi me cudilo da ga zadrze i 1 godinu!(isao sam vise puta nego sto sam nabrojao).

Van mreže kristina990

  • Old.Jr Member
  • **
  • Poruke: 358
  • Age: 60
  • Lokacija: Srbija
  • Karma: +5/-32
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Audi CC
Odg: Reklamacija akumulatora-PREVARA ispitivanje 5-7 dana
« Odgovor #61 poslato: Mart 19, 2011, 08:01:01 posle podne »
imam još jedna kola,za njh sam kupio negde početkom novembra REPSTAR Powerblock 45 Ah,bio jeftiniji od black horse,ovu zimu radio ko singerica,otkida...
znači ni jednog,jedinog trenutka nije pokazao znake slabosti,ni na najvećem minusu,a nije vožen baš svaki dan...
jeftiniji je od black horse, ovosezonski kontigent je odličan,dobar izbor i odnos kvalitet-cena..
možda ste ga viđali
« Poslednja izmena: Mart 19, 2011, 08:03:02 posle podne od strane kristina990 »

Van mreže marko8883

  • VW Početnik
  • Poruke: 32
  • Age: 40
  • Lokacija: Zemun
  • Karma: +0/-0
  • Pol: Muškarac
Odg: Reklamacija akumulatora-PREVARA ispitivanje 5-7 dana
« Odgovor #62 poslato: Mart 20, 2011, 08:36:35 pre podne »
sa njima sigurno neces imati frke oko reklamacije (ako do toga dodje), posto sam ja zaduzen za to  alealeee alealeee alealeee

Van mreže kristina990

  • Old.Jr Member
  • **
  • Poruke: 358
  • Age: 60
  • Lokacija: Srbija
  • Karma: +5/-32
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Audi CC
Odg: Reklamacija akumulatora-PREVARA ispitivanje 5-7 dana
« Odgovor #63 poslato: Mart 20, 2011, 10:49:55 pre podne »
ako je po onoj narodnoj "po jutru se dan poznaje" mislim da mu 3,4 godine najmanje,ne gine... B)

Van mreže kristina990

  • Old.Jr Member
  • **
  • Poruke: 358
  • Age: 60
  • Lokacija: Srbija
  • Karma: +5/-32
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Audi CC
Odg: Reklamacija akumulatora-PREVARA ispitivanje 5-7 dana
« Odgovor #64 poslato: Oktobar 31, 2011, 12:53:34 posle podne »
...prošla garancija,pa i leto,akumulator i dalje radi,jednom mi se ispraznio kad su ostavljena vrata od gepeka,inače nisam imao problema posle popravljanja kontakata ablendera u proleće,tu je izgleda povremeno pravio kratak spoj,međutim akumulator je definitivno loš čim ga je ispraznila mala sijalička od gepeka..to je sad 2,5 god nakon kupovine,neka računica kaže da čak i nisam loše prošao s obzirom na njegovu cenu,i možda ga opet kupim na rate ili odloženo,sa kešom nikad...
i mislim da je rizik preveliki ...7,6 V nakon opterećenja da servis proglasi za dobar akumulator je nešto što odbija od sledeće kupovine,praktično garancija za black horse ne postoji...a u rusiju šalju perfektne akumulatore,i reklamacije uvažavaju expresno...pa nek izvoze u rusiju,valjda misle da njihove pare više vrede...
volim domaće proizvode da kupujem,međutim kad se setim zajebancija muka mi je,oni da su normalna firma kad sam im terći put doneo akumulator na reklamaciju oni bi dali novi da je 100% ispravan,a kamoli ispod granice 7,6(agranica je osam)...jednostavno neću više s njima da se družim i želim im iskreno ssve najbolje u izvoznim poslovima..sad ću radije da kupim nekog kineza,čak i ako pogrešim manje ću se nervirati,,,

dobar akumulator black horse malo sutra
« Poslednja izmena: Oktobar 31, 2011, 12:57:33 posle podne od strane kristina990 »

Van mreže ortodox09

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1231
  • Age: 33
  • Lokacija: Doboj - Novi Sad
  • Karma: +32/-8
  • Pol: Muškarac
  • Ja ♥ mog čađu
  • Auto: Passat b5
Odg: Reklamacija akumulatora-PREVARA ispitivanje 5-7 dana
« Odgovor #65 poslato: Oktobar 31, 2011, 01:01:35 posle podne »
 hail BOSCH

Na mreži Desmo

  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 9794
  • Lokacija: Isfahan - Iran
  • Karma: +220/-51
  • Auto: Lada 2104
Odg: Reklamacija akumulatora-PREVARA ispitivanje 5-7 dana
« Odgovor #66 poslato: Oktobar 31, 2011, 02:46:27 posle podne »
Ja imam boš, srebrni neki, ne sećam se kad sam ga kupio, ima 3 godine sigurno, ispraznio sam ga do kraja više puta, radi još uvek

Van mreže miki978

  • perfekcionista
  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2418
  • Age: 46
  • Lokacija: Novi Pazar
  • Karma: +38/-32
  • Pol: Muškarac
  • 125kw DSG lux oprema
  • Auto: Sharan 7n,PASSAT B6,Golf5 plus
Odg: Reklamacija akumulatora-PREVARA ispitivanje 5-7 dana
« Odgovor #67 poslato: Oktobar 31, 2011, 05:07:32 posle podne »
bosh s4 ubija ,prekida,kuje hail hail hail hail hail hail hail hail hail hail hail hail hail hail hail
bleck horse i ovo drugo s.... vait belo  bonk bonk bonk bonk bonk bonk bonk bonk lakunoc lakunoc lakunoc
rade se od recikliranog olova kome je otisao i din i iman (dusa) i to po zastareloj tehnologi.
vw je auto sva druga su ortopedska pomagala....