Skorašnje poruke

Stranice: 1 [2] 3 4 ... 10
11
OFF Topic / Odg: ELEKTRIČNI AUTOMOBILI: JE LI U PITANJU NAJVEĆA PREVARA DO SADA, ILI...
« Poslednja poruka od strane raca1 poslato Jul 25, 2024, 12:13:24 posle podne »
Koje prognoze?
Bukvalno sem Toyote niko ni ne razmišlja o hidrogenu već 10 godina. A i oni su skapirali da kasne na voz, tako da su dodali brže bolje EV vozila zadnjih godina, od kako imaju novog direktora firme.

8. Hidrogen ne možeš da prevoziš kablom, ni cevima, isključivo kamionom sa posebnim rezervoarima.



Mapa cevovoda za hidrogen Nemačka, planirano za realizaciju 2032. 9700 km, 20 milijardi €!?

Istina ili izazov?  :)
12
Zabava i kultura / Odg: Vicevi :)
« Poslednja poruka od strane jerotije318 poslato Jul 25, 2024, 12:38:44 pre podne »
Zanimljiv oglas sa sajta o prodaji automobila >
​„Prvi sam vlasnik, prava je kilometraža, ako nekome smeta mogu časkom da korigujem. Prodajem polovan auto i posle 265.000 km ne može da izgleda kao nov jer znam kakav je bio u salonu. Prodajem ga jer mi se smučio, stalno mi se kvari u poslednje vreme i nemam više živaca za njega. Bolje da ga prodam nego da ga zapalim. Mrzi me da nabrajam šta sam mu sve menjao i koliko mi je para satrala kršina. Delova retko gde ima, a i kad nađem koštaju kao da vozim avion, a ne auto, a tako i troši – na otvorenom 8 litara i ja skačem od sreće, po gradu bolje da ne znate koliko troši, treba mi cisterna da je vučem sa sobom. Ima ugrađen plin ali ne smem da vozim na plin jer sam zbog plina već jednom radio glavu motora na 105.000. Ne mogu više, nemam više ni para ni živaca, nisam valjda osuđen da se s njim do groba rvem. Niko neće ni da ga ukrade, ni lopovi ga neće. Nemam živaca da ga slikam više, niti imam nameru da ga perem, takav je kakav je, smučio mi se. Proklinjem dan kada sam ga istera
13
OFF Topic / Odg: ELEKTRIČNI AUTOMOBILI: JE LI U PITANJU NAJVEĆA PREVARA DO SADA, ILI...
« Poslednja poruka od strane jerotije318 poslato Jul 24, 2024, 10:40:39 posle podne »
Jel zivis u stanu ili kuci?
Jerotije tebe i te fore od sada nadalje ignorišem. Kad budeš znao da imaš diskusiju o nečemu, možemo da pričamo.

Mozes da me ignorises komotno, istina je samo jedna.
Meni ni iz dzepa ni u dzep thumbup

.
Guarana jednostavno neće da prizna a jasno se po anketi vidi šta je volja ljudi !

Nece ni da prokomentarise anketu :rolleyes:
14
OFF Topic / Odg: ELEKTRIČNI AUTOMOBILI: JE LI U PITANJU NAJVEĆA PREVARA DO SADA, ILI...
« Poslednja poruka od strane Desmo poslato Jul 24, 2024, 10:08:06 posle podne »
Kuci, zasto ?

Možeš da puniš bez da se komšije sapliću na produžni
15
OFF Topic / Odg: ELEKTRIČNI AUTOMOBILI: JE LI U PITANJU NAJVEĆA PREVARA DO SADA, ILI...
« Poslednja poruka od strane Guarana poslato Jul 24, 2024, 09:06:58 posle podne »
Guarana jednostavno neće da prizna a jasno se po anketi vidi šta je volja ljudi !
Skapirao me na keca lollol lollol
16
OFF Topic / Odg: ELEKTRIČNI AUTOMOBILI: JE LI U PITANJU NAJVEĆA PREVARA DO SADA, ILI...
« Poslednja poruka od strane admin poslato Jul 24, 2024, 08:58:22 posle podne »
Guarana jednostavno neće da prizna a jasno se po anketi vidi šta je volja ljudi !
17
OFF Topic / Odg: ELEKTRIČNI AUTOMOBILI: JE LI U PITANJU NAJVEĆA PREVARA DO SADA, ILI...
« Poslednja poruka od strane Guarana poslato Jul 24, 2024, 08:41:13 posle podne »
Jel zivis u stanu ili kuci?
U stanu. Nije frka za punjenje ovde, imam bar 5 punjača na par minuta od stana.
A i dok sam imao auto na testu, možda sam jednom punio blizu stana, eto za probu kako i to radi.
https://polnilnice.gremonaelektriko.si/

Jerotije tebe i te fore od sada nadalje ignorišem. Kad budeš znao da imaš diskusiju o nečemu, možemo da pričamo.
18
OFF Topic / Odg: ELEKTRIČNI AUTOMOBILI: JE LI U PITANJU NAJVEĆA PREVARA DO SADA, ILI...
« Poslednja poruka od strane jerotije318 poslato Jul 24, 2024, 08:19:40 posle podne »
Ok, i što onda nećeš da čuješ od nekoga ko ima podatke iz prve ruke, nego tražiš svaki izgovor da opravdaš sebi da je to sve sranje?
Kao da ja u životu nisam seo u pasata dizela i tebe koji ga imaš ubeđujem da ima 3 točka i da može da pređe samo 400km sa rezervoarom.. malo nenormalna demagogija zar ne?

Ja ti garantujem glavom i bradom, kad bi te provozao u tesli sat vremena, ti bi okrenuo mišljenje za 180 stepeni.

Ajde da vidim tvoj komentar na anketu ove teme.
Jel od nas niko ne zna sta je EV, jel smo svi u zabludi ?

.
Jel zivis u stanu ili kuci?

Kuci, zasto ?
19
Motor, Menjač, Auspuh / Odg: Golf 6 1.6 TDI - Oil pressure: Engine off!
« Poslednja poruka od strane vllada poslato Jul 24, 2024, 07:31:38 posle podne »
Мени је на Голфу 5 проблем решила замена сензора, односно пробило је уље кроз њега и то је био знак да је он цркао. Заменио га и ево месец дана нема проблема…


Sent from my iPhone using Tapatalk
20
OFF Topic / Odg: ELEKTRIČNI AUTOMOBILI: JE LI U PITANJU NAJVEĆA PREVARA DO SADA, ILI...
« Poslednja poruka od strane Desmo poslato Jul 24, 2024, 03:52:14 posle podne »
Jel zivis u stanu ili kuci?
Stranice: 1 [2] 3 4 ... 10