Autor Tema: Koji benzinski motor za golf 2  (Pročitano 3902 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže medolinos

  • VW Početnik
  • Poruke: 183
  • Lokacija: Subotica
  • Karma: +14/-10
  • Pol: Muškarac
  • brmmm
  • Auto: Golf 2 1988, Zucko
Odg: Koji benzinski motor za golf 2
« Odgovor #40 poslato: Decembar 23, 2014, 11:02:30 pre podne »
Sauh membrana zamenjena, auto radi odlicno i na hladno, problem resen. Jos me zeza, ne znam sta bi to moglo biti, kad treba da krene auto ako ne dam malo jaci(ne bas ono prejak, ali ipak jaci) gas oce da zatrza ili da se ugasi, a isto sam primetio da mi kvacilo jako visoko hvata, pa ako ga pustim visoko i polako onda hoce da krene lepo i sa slabijim gasom.

Posto je tema razno, treba mi savet ili link ka temama sa problemima sa vodom u autu, posto kad peram auto, uvek imam vode kod vozaceve strane i manje kod suvozaceve. Vodu imam i pozadi kod stopova, sa unutrasnji strane. Primetio sam i kada perem sa vodom kod rezervoara, da i onda ulazi voda u gepek. Inace sam cisto sve kanale za odvod vode kod motornog prostora, da li je moguce da voda ulazi kroz hladnjak od kabine, posto mi plastika ona koja ide ispod brisaca, izlomljena na par mesta?
Ako moze neko da mi kaze gde ima da se kupe krovni kederi zo golf 2 sa troje vrata, treba mi strana suvozaceva( ne znam da li to ima veze koja je strana)

Hvala svima na pomoci do sada i unapred hvala oko ovih drugih problema.
« Poslednja izmena: Decembar 23, 2014, 11:17:07 pre podne od strane medolinos »