Autor Tema: Ispucao lak!  (Pročitano 18214 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Boki Mk3

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 626
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +28/-9
  • Pol: Muškarac
  • ne brze od zivota...
  • Auto: Golf Mk3
Odg: Ispucao lak!
« Odgovor #60 poslato: Januar 03, 2014, 09:59:18 posle podne »
ja koliko znam kad se folija stavlja priprema je ista kao i za farbanje znaci i popunjavanje rupa itd... ako je super farbano onda direktno, nego moj jedan kolega vozi starijeg Pola, ne mogu da se setim sta mi je rekao za folije posto ima srebrne na autu dal je pre 5 godina stavljao nisam siguran, ako nadjem slike pokazacu... znaci bolje RAT STYLE ceo rdjav nego onako musav, O D V R A T N O... gde se vrata diraju pri otvaranju tu je bela folija skinulo se srebrno, gornji deo auta od sunca pozuteo i blago skinuta srebrna, a inace na sve strane kao sitno pocepana folija... da je cetkom i uljanom bojom za drvo farbao auto posle tog vremena lepse bi izgledao... i kaze meni covek ja ne verujem, unakazio se skroz moracu opet da vozim da mi lepe, dal rece 200e, mislim se plati nekom komsiji s kompresorom da ti odradi kako god nego to... i na foliju se zale taxisti... posle god, dve tri kad skinu foliju na nekim mestima prolazila voda zardjali delovi na auto a kazu ne deluje da je nabubrilo a propalo od ispod... ja da sam na tvom mestu verovatno bi isto uradio, il u krajnjem slucaju da i boju ne mogu naci a nadje se original nije problem na tu boju lepo u crno i cao ka MINI  biggrin
Ko nema u glavi ima na google-u
Um caruje dok snaga ne popizdi... :)
http://www.vw-club.rs/forum/index.php?topic=55661.0

Van mreže branislavjovicic13

  • VW Početnik
  • Poruke: 114
  • Age: 38
  • Lokacija: Loznica
  • Karma: +2/-1
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf 4
Odg: Ispucao lak!
« Odgovor #61 poslato: Januar 04, 2014, 11:31:34 posle podne »
Neznam da li si ljubitelj carbon folije,imas po netu procackaj malo ja sam kupovao za 1500 din foliju za ceo krov,ima ona reljefasta i to ti je to,ja sam autolimar po profesiji i dosta puta sam se sretao sa takvim problemom,skoro zam coveku odradio carbon foliju na krov iz razloga sto mu je lak bio oljusten a nije hteo da ga farba,znaci uzmes vodobrusni papir P2000 i polako sa vodom to izsmirglas,kada izravnas i pod rukom osetis za je glatko onda dobro prebrisi krov i osusi ga,bilo bi pozeljno da se folija lepi negde u toploj garazi jel na hladnoci nije elasticna. :45