Autor Tema: Rastibudjilizovane klejbezable  (Pročitano 2729456 puta)

0 Članovi i 8 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže iwcham1979

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2152
  • Lokacija: Nis
  • Karma: +32/-65
  • Pol: Muškarac
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #19060 poslato: Jun 22, 2015, 02:24:34 posle podne »
E a realno, vi koji ste ovde bas stalni svakodnevni clanovi, nije mnogo 20e za godinu dana... Ko ima drugi main forum a ovde dodje u goste da pogleda po neku temu, ne mora ni da plati ni da bude na forumu. Fer je mislim da majstori, mehanicari, elekricari, lakireri ne placaju nista, jer oni ljudima pomognu i daju strucan savet besplatno, maltene i otkrivaju tajne svog zanata...
Ne uči svinju da peva. Em gubiš vreme, em nerviraš svinju!

Van mreže pirke12

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 872
  • Age: 39
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +37/-18
  • Pol: Muškarac
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #19061 poslato: Jun 22, 2015, 02:25:31 posle podne »
Glavni, stavi u rubriku razno u oglasima:

Prodajem VW klub forum  lollol , ali onda moras da navedes cenu i kontakt  biggrin , pa ima svi koji su navuceni na forum da te uznemiravaju nocu.

Salu na stranu , treba napuniti klubski budzet ali mislim da ovo nije nacin jer je radikalno i kao sto neko napisa ljudi koji su iz regiona nemaju interes da placaju clanarinu...

Plasim se samo da Vele ne digne kredit i nakon kupovine uvede diktaturu  lollol
« Poslednja izmena: Jun 22, 2015, 02:27:06 posle podne od strane pirke12 »
Golf 1 Cabriolet

Van mreže iwcham1979

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2152
  • Lokacija: Nis
  • Karma: +32/-65
  • Pol: Muškarac
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #19062 poslato: Jun 22, 2015, 02:29:28 posle podne »
Ja bi vam prvi pomogao sa 20e, to je gorivo koje potrosim od ponedeljka do petka, ali ja necu iz drugih razloga. Smeta mi nekultura i bahatost odredjenih clanova foruma, a i administracije... Cast izuzecima na obe strane...
Ne uči svinju da peva. Em gubiš vreme, em nerviraš svinju!

Van mreže djokicsale

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2972
  • Age: 41
  • Lokacija: Vlasotince
  • Karma: +69/-25
  • Pol: Muškarac
  • Auto: passat 3 1.9TD
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #19063 poslato: Jun 22, 2015, 02:41:41 posle podne »
Ivčo ae ne tupi ga kad nisi platio. Kad bi na svakom forumu gde sam registrovan uveli ovo ja bi morao oba auta da prodam da pokrijem troškove. Opravdavam uvođenje članarine na dobrovoljnoj bazi. Bolje svi po nešto nego desetak njih po 2 crvene. Imate puno članova koji dobijaju džeparac od roditelja lollol
nada umire poslednja.
ja sam tvog golfa prodao a pare popio i potrosio na kurve

Van mreže admin

  • Glavni baja
  • Administrator
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 20541
  • Age: 40
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +401/-37
  • Pol: Muškarac
  • █║▌│█│║▌║││█║▌│║▌║
    • VW-Club
  • Auto: Audi Q8
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #19064 poslato: Jun 22, 2015, 03:36:13 posle podne »
Ja gledam ovo i ne verujem sta vi pisete... Ja prvi ne zelim nikog da prisiljavam i kao sto sam napisao svestan sam u kakvoj drzavi zivimo.. da je teska situacija da ljudi jedva sklapaju kraj s'krajem... da je 2000din za nekoga stvarno mnogo ali morate i vi da shvatite da ne moze nas par stalno da placa troskove foruma, manifestacije i svega ostalog... Nadjite sponzora ?!? evo Wele prepustam tebi i ostalima koji misle da u danasnje vreme mogu da nadju sponzora koji ce iskesirati za klub da potraze istog, posto smo mi ocigledno nesposobni... (ovo se ne salim najozbiljnije ti kazem ja cu ici na razgovor i sve sta treba ti me samo spoji)
U statutu kluba pise da se klub finansira od clanarine koju daju clanovi.. tako svako sportsko udruzenje treba da funkcionise... Sto ja da uplatim clanarinu kad nemam interes (ljudi iz regiona) pa nisu interes valjda samo ti popusti i materijalne stvari ?? Jel nije dovoljno veliki interes sto si preko ovog foruma i sajta upoznao mnogo dobrih ljudi prijatelja?, prodao neki deo, resio neki problem, saznao nesto novo, blejis par sati dnevno i milion drugih stvari ?!? Jel sve gledate samo kroz materijalno ?? Meni je to nepojmljivo... Ja sam ovaj klub osnovao iz ljubavi prema VW-u, videli ste svi moje automobile koje sam sredjivao i kako sam ih sredjivao od mk3, 4 5 passata i svega ostalog... ovde nikad nije bilo nikakvog interesa pa nema ni sada !!!
kad nesto volim stvarno mi nije tesko da dam ni da se iscimam ucinim itd..  ali ovo sada stvarno prelazi u glupost ? Zasto bi ja to i dalje radio ? Sad recimo za ovu manifestaciju, konkretno samo ja sam izvuko iz dzepa i dao hiljadu eura.. za kojekakve gluposti i troskove.. iznajmljivanje bine, montiranje iste.. odvoz i dovoz.. iznajmljivanje ozvucenja... drona, fotografa i kojekakvih gluposti... prodali smo nesto reklamnog materijala "izvukli" 400e i recimo da sam 600 u minusu..  zatim sada na red dolazi hosting koji isto treba da se plati 300e i koji opet samo nas par treba da isfinansira ?!? Nije problem ni to bacao sam pare mnogo puta na kojekakve gluposti pa bacicu i na ovo al kad pored svega toga da ne govorim o ulozenom trudu i cimanju te neko napljuje i izvredja ? neko ko ama bas ni malo nije doprineo sajtu, forumu ni klubu cak ni sa tih usranih 2000din, onda to stvarno zaboli... i onda ispadate budala mazohista ili shta vec ? placam za nesto da bi me ljudi vredjali i pljuvali ? onda sam ja ocigledno lud ? ajde necemo da ugasimo forum zlih misli i ljudi je uvek bilo daj bar zbog ovih normalnih da ostane u zivotu al neka se onda odrzava bar sam od sebe... al evo vama ni to ne odgovara ?!? (sve ove sto pljuju samo bih zamolio da se stave u moj polozaj )

Vama je znaci bolja opcija umesto ovoga.. (posto su vec neki ljudi uplatili ) da vratim forum kao sto je bio vidljiv, da vidite sve teme ali da se 7 jula skroz ugasi jer istice hosting a nece niko da da pare ?!?

to vam vise odgovara ?!?

Van mreže Алал вера!

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 455
  • Age: 31
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +17/-6
  • Pol: Muškarac
  • Поштуј друге да би други поштовали тебе.
  • Auto: Golf 2 GTI 1.8 8v '88
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #19065 poslato: Jun 22, 2015, 04:28:59 posle podne »
Trebalo je onda od pocetka 2005te ili od prvog wagenfesta uraditi ovo sto ste juce uradili. Lepo saopstenje ljudi ako ocete wagenfest ajde da se uplati neki dinar na racun nemam tolike pare da izdvojim sam i to je to. Ovako ste malo prenaglili od jednom dum zabranjuj sve i kraj price. Ja se uvek vodim time da na lep i normalan ljudski nacin sve moze da se sredi,napravi,dogovori...
Nekoliko godina sam i sam finansirao projekat koji mi je sluzio za ubijanje slobodnog vremena,druzenje itd zato sto sam to voleo. Nije bilo nikakve novcane koristi od toga. Na god. nivou me je to kostalo oko 130.000 dinara mada sigurno i vise obzirom da nikad nisam zalio pare na nesto sto volim. Kada sam osetio da ne mogu dalje sam pitao sam ljude lepo jel ste spremni da pomognete takva i takva situacija. Kako su pomogli za 1 mesec svi su postali gazde i shvatio sam da sam pojeo govno. Pare sam lepo svima vratio nazad kliknuo delete i obrisao celu tu pricu koja je godinama trajala za 1 minut sve ode.
Razlika u odnosu na vw je ta sto su ljudi ovde mnogo blizi jedni drugima i sam forum ima veoma dobru podlogu i pricu.
Vidite da je i sama reakcija ljudi pokazala da ste malo prenaglili i to preko noci. Uvek je najteza prica bila oko para svugde ali na lep i ljudski nacin i dogovor sve moze da se resi.

Van mreže djokicsale

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2972
  • Age: 41
  • Lokacija: Vlasotince
  • Karma: +69/-25
  • Pol: Muškarac
  • Auto: passat 3 1.9TD
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #19066 poslato: Jun 22, 2015, 04:34:39 posle podne »
Zato sam i rekao ajde svi po malo npr 700-800 za to a ne samo poneki 2 crvene.
nada umire poslednja.
ja sam tvog golfa prodao a pare popio i potrosio na kurve

Van mreže Joca

  • _______ x X x _______
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 5393
  • Age: 44
  • Lokacija: Kladovo
  • Karma: +135/-30
  • Pol: Muškarac
  • Only TDI Power
  • Auto: Black Elegance ;)
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #19067 poslato: Jun 22, 2015, 04:59:46 posle podne »
Vlasto, ne znam šta si mislio... da ti se zahvaljujemo na članarini, nego se i ti sam sprdaš.
Što nisi otvorio temu i obrazložio nam kao sada, ne bi bilo toliko prozivki.
Pisao sam već: neka bude tema 'pomoć forumu' dručije bi ljudi gledali na to.
Nemoj te da nam uvaljujete poklone koje mi plaćamo, kupio sam ramove, kupio nalepnicu, majcu neću... šta mi dođe to ću da kupim.
Napiši ti nama koliko je čista članarina bez 'poklona' i da se agonija završi.

Van mreže admin

  • Glavni baja
  • Administrator
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 20541
  • Age: 40
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +401/-37
  • Pol: Muškarac
  • █║▌│█│║▌║││█║▌│║▌║
    • VW-Club
  • Auto: Audi Q8
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #19068 poslato: Jun 22, 2015, 05:01:32 posle podne »
Citat
Trebalo je onda od pocetka 2005te ili od prvog wagenfesta uraditi ovo sto ste juce uradili. Lepo saopstenje ljudi ako ocete wagenfest ajde da se uplati neki dinar na racun nemam tolike pare da izdvojim sam i to je to.

Druze ja ne zelim nikog da jurim niti da prosim, da sam napisao to sto ti sada kazes svi bi se pravili blesavi...Wagenfest je organizovan najvise zbog druzenja, na tom skupu imam prilike da vidim sve drugare iz kluba koji nisu iz Beograda, kako ja tako i ostali.. ispricam se sa svima, provedem lep dan, druzimo se.. znaci nije svrha zarada.. da zelim da zaradim naplacivao bih ulaz na manifestaciju kao i ostali sto rade i bio sigurno u plusu.. al to mi stvarno nije prioritet.. da ti ne pricam samo koliko je truda ulozeno i koliko nespavanja tih par dana pred skup.. ko se tu sve ukljuci da pomogne, koji clanovi cak i njihovi roditelji.. i posle dodje neki majmun i napise "a mogli ste bar da platite igracice ? " pa ako si smeker, daj pare pa ih plati ti.. ja da iz svog dzepa izdvajam 100e za neke dve igracice da bi vrckale dupetom na wagenfestu ne pada mi napamet..
pre cu dati tih 100e jednoj da mi dodje kuci da je izjebem ko covek.. realno..

Sve vise citam u poslednje vreme forum je ovakav forum je onakav zamrlo sve itd.. pa kako da ne bude takav ?  zamisli samo.. eto forum ima 21.000 clanova.. al da kazemo da nas minimum 500 ovde dolazi aktivno svaki dan... zamisli kad bi tih 500 ljudi uplatilo clanarinu ?!?
to je milion dinara godisnje... sa time bi mogli da organizujemo 10 kvalitetnih skupova godisnje.. ( da preskocimo 2 zimska meseca) znaci recimo da svaki mesec imamo skup u nekom drugom gradu.. recimo jednom Cacak pa Loznica pa Prijepolje, Novi sad, Jagodina... napravimo lep godisnji kalendar skupova...
mogli bi da izdvojimo 100.000din po skupu.. od toga 30.000 lupam recimo za rucak da bude svima besplatna klopa a 70.000 da rasporedimo za gorivo.. u zavisnosti koliko ide automobila... zamisli kakvo bi to bilo druzenje svaki mesec drugi grad klopica gorivo placeno ako ne sve bar delimicno...
gde ces bolje zezanje i druzenje ? to mi je sad trenutno palo napamet.. mogao bi deo sredstava da ide i za worthersee ili wolfsburg da idemo u posetu ili shta vec... sve to moze da se zavrsi... ali ovako.....
I onda opet se vracamo na onu pricu.. ako ne zelis da das.. ili nemas ili si jajara ili shta vec.. nemoj mi otvaras tu teme "ima li ovaj forum moderatore", sto ne radi chat itd mani me toga.. mnogo me to iritira...cuti kucaj i smrdi...

Van mreže admin

  • Glavni baja
  • Administrator
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 20541
  • Age: 40
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +401/-37
  • Pol: Muškarac
  • █║▌│█│║▌║││█║▌│║▌║
    • VW-Club
  • Auto: Audi Q8
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #19069 poslato: Jun 22, 2015, 05:06:35 posle podne »
Joco do pre 5 dana ti je bila cena clanarina od prvog dana foruma do sad ista i to je 1500dinara bez ikakvih darova...
Nema sta da otvaram temu "pomoc forumu".. ne skupljamo mi humantiarnu pomoc, nismo mi humanitarna organizacija. Mi smo klub ljubitelja Volkswagena a kod nas se to se zove "Članarina".

Van mreže MileSrb

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 546
  • Age: 39
  • Lokacija: Novi Sad
  • Karma: +21/-3
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf 2 GTD AFN
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #19070 poslato: Jun 22, 2015, 05:12:32 posle podne »
Алал вера  :47 Admine onaj ko je organizator i vlasnik uglavnom na njega i pada finansijski teret. Sto se mene tice nije nikakav problem da se uplati i vise od jedne clanarine ali niste trebali ovako s neba pa u rebra...
Zahvaljujuci ovom forumu moj golf nije zavrsio kod drugog vlasnika i ako treba da se pomogne tu sam ali ne na ovakav nacin.

Van mreže Алал вера!

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 455
  • Age: 31
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +17/-6
  • Pol: Muškarac
  • Поштуј друге да би други поштовали тебе.
  • Auto: Golf 2 GTI 1.8 8v '88
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #19071 poslato: Jun 22, 2015, 05:47:33 posle podne »
Daleko od toga da ti trebas da prosis. Ako nam je zajednicki cilj da se skupimo i druzimo valjda mozemo i da ostvarimo taj nas cilj tako sto cemo skupiti zajedno kintu. Znam u kojoj si poziciji, bio sam i ja u istoj pre nekoliko godina ali sam ja imao par dobrih ljudi oko sebe a ti ovde imas dosta dobrih ljudi bar po mom misljenju. I da su najgori ljudi na ovom forumu da li primecujes da velika vecina voli ovde da provede neko vreme. Jebi ga svi smo mi osetljivi na neke teme ali iskrenim i otvorenim razgovorom valjda mozemo da resimo sve. Moje misljenje je da si malo prenaglio ali dobro ovo je tvoje i ti radis kako mislis da treba. Bilo bi bas steta i totalno glupa prica da forum propadne za 1 dan...

Van mreže iwcham1979

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2152
  • Lokacija: Nis
  • Karma: +32/-65
  • Pol: Muškarac
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #19072 poslato: Jun 22, 2015, 06:52:08 posle podne »
Ako je ovakva situacija kako Admin kaze, onda stvarno sramota da se ne pomogne... Ja nisam isao na okupljanja i sl. ne znam mnogo ni o troskovima i funkcionisanju, ali ako je stvarno ovako kako covek kaze, onda treba dati jebene 2 crvene, pogotovu ko ide na manifestacije...
Ne uči svinju da peva. Em gubiš vreme, em nerviraš svinju!

Van mreže Wele

  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 6702
  • Lokacija: MunZe
  • Karma: +269/-172
  • Pol: Muškarac
  • Lupo GTI, Arti
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #19073 poslato: Jun 22, 2015, 09:46:31 posle podne »
rece covek koji je na prosloj strani admine poredio sa osobama sa daunovim sindronom

Elem, niko ne spori trud i zalaganje ljudi koji rade na dobrovoljnoj bazi. Mozda neko misli da moze bolje, neko da je ok, to su subjektivne stvari, ali ocigledno neko nesto radi ovde. Ja imam posao i trazenje sponzora za ovaj sajt mi nije potrebno. I dalje mislim da je tu lose odradjen posao. Ne tvrdim da sam u pravu, ali da za 10 godina niko ne zeli da sponzorise forum koji zastupa najmasovniju marku automobila na Balkanu i sire prosto mi nije logicno. Ako moze Lada, Yugo, Reno i sl anonimusi da opstaju onda ne znam kako VW ne moze. A siguran sam da VW forum ima najveci broj klikova sto je uslov za prodaju reklame. Sve to mi je nelogicno.

Ako se vec ovaj sajt postavlja kao usluga na slobodnom trzistu i treba da se plati (da bi ga mi popunjali) onda neka bude tako i da vidimo kako ce slobodno trziste reagovati jer je ono jedino merodavno da odredi vrednost necemu. Elektronsko placanje je jos uvek slabo zastupljeno u Srbiji, ali ja mislim da je bolja opcija da se stavi link DONIRAJ i da bude placanje na dobrovoljnoj bazi. Bolje hiljadu puta po 200din nego 20 puta po 2000. Ukoliko forum ne moze da opstane onda mu je takva sudbina. Ili se gasi ili se prodaje nekome ko misli da moze bolje da se uredjuje. U Srbiji dosta sajtova koji menjaju vlasnika. Niko nije srecan ako se forum ugasi, ali tako funkcionise slobodno trziste usluga na koje se pozivas.
Svaka pobuna, svaki otpor počinje jednom rečju - Ne!

Van mreže kruska

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1812
  • Age: 32
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +79/-68
  • Pol: Muškarac
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #19074 poslato: Jun 22, 2015, 10:05:06 posle podne »
Napravite temu u kojoj cdmp se prjnaviti svi koji ocemo da uplatimo clanarinu.. odje bi svi da se jebu, a da im ne udje.. mislim iskreno vlasto da ti nisi normalan sto si sam snosio te troskove zarad zabave raznoraznih debila koji te jebu sad. Ja sam za to nije ni 2€ mjesecno, ne znam dje ima jeftinija zabava I nacin da se potrosi bar pola sata dnevno..pa kafu jednu da popijes I kokakolu u kaficu skuplje je nego ovo mjesecno..

Van mreže kruska

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1812
  • Age: 32
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +79/-68
  • Pol: Muškarac
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #19075 poslato: Jun 22, 2015, 10:08:36 posle podne »
Mozda bi I bolje bilo da se filtrira forum od svakakvih kojima ste dozvolili pun pristup. Vjerovatno  ce  odrzavanje I taj host biti jeftiniji ako bude manje clanova... taman da nema vise led dioda majstora, neonki  I ostalih pametnih tema.

Van mreže iwcham1979

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2152
  • Lokacija: Nis
  • Karma: +32/-65
  • Pol: Muškarac
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #19076 poslato: Jun 22, 2015, 10:14:36 posle podne »
Wele, kao sto sam rekao, ono je bila malo neumesna sala... ;) zakljucak na to kako su admini vec  okarakterisani, ne kako ih ja vidim...
Ne uči svinju da peva. Em gubiš vreme, em nerviraš svinju!

Van mreže gedora

  • sve za srpstvo i motorsport
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 9370
  • Karma: +534/-256
  • Pol: Muškarac
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #19077 poslato: Jun 22, 2015, 10:21:42 posle podne »
iwch odavde bi ih dosta platilo da se ti vise ne pojavljujes ako je ikako moguce. dokazano i provjereno vise puta ovde da si klasicni debil.
crnogorac je u pravu, 2 crvene nisu neke pare za nesto gdje provodis vrijeme i ubijas dosadu godinama.
ko bude u prolazu kroz zemun nek navrati mi cemo platiti za 3 clana.

Van mreže iwcham1979

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2152
  • Lokacija: Nis
  • Karma: +32/-65
  • Pol: Muškarac
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #19078 poslato: Jun 22, 2015, 10:25:09 posle podne »
Ja bih licno platio bez problema, iako mi ovo nije glavni forum i ne idem na okupljanja. Ali necu, dok god ima takvih kao sto si ti, koji mogu da se pojave i da coveku kazu da je debil, da mu psuju sve zensko po familiji, i nikom nista... Kad mi ti kazes da sam debil, to mi dodje kao kompliment, veruj mi...
Ne uči svinju da peva. Em gubiš vreme, em nerviraš svinju!

Van mreže gedora

  • sve za srpstvo i motorsport
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 9370
  • Karma: +534/-256
  • Pol: Muškarac
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #19079 poslato: Jun 22, 2015, 10:27:01 posle podne »
.............................. id........ ako je stalo da takvi kao ti pomognu forum nek se ugasi. niko od tebe nije nista ni trazio i ko ti daje za pravo da bilo sta komentarises?
« Poslednja izmena: Jun 22, 2015, 10:28:37 posle podne od strane IgorPolić »