Autor Tema: Corrado 2.0 16v  (Pročitano 52062 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže StexyVW

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 598
  • Age: 30
  • Lokacija: Nis
  • Karma: +12/-12
  • Pol: Muškarac
  • Svi bi rado vozili Corrado
  • Auto: VW Corrado 2.0 16v
Odg: Corrado 2.0 16v
« Odgovor #360 poslato: Novembar 11, 2012, 12:14:45 posle podne »
Epa to me najvise i plasi, da ne bude ko gliser.. Nzm sta da radim onda.. :(
Racing is something that most people will never understand. It's not just a sport or something to do on Saturday night and Sunday. It's a way of life. Once your in it, it's in your blood. Once you make yout fisrt run..you can't stop.

Van mreže StexyVW

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 598
  • Age: 30
  • Lokacija: Nis
  • Karma: +12/-12
  • Pol: Muškarac
  • Svi bi rado vozili Corrado
  • Auto: VW Corrado 2.0 16v
Odg: Corrado 2.0 16v
« Odgovor #361 poslato: Novembar 12, 2012, 12:54:03 pre podne »
Prvo sam se nesto zezao, da vidim na sta ce da lici..

I onda mi je gostpodin

..tata, rekao da uradim ovo:

Pa sam se onda mucio, busio, savijao, previjao, srafio.. I ispalo je ovako nesto:



Bice sutra jos slika, u mraku sam ga zavrsio danas.. Imas jos par dorada ali je je u principu to..
« Poslednja izmena: Novembar 12, 2012, 01:00:44 pre podne od strane StexyVW »
Racing is something that most people will never understand. It's not just a sport or something to do on Saturday night and Sunday. It's a way of life. Once your in it, it's in your blood. Once you make yout fisrt run..you can't stop.

Van mreže Alexa

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1842
  • Age: 31
  • Lokacija: Beograd-Surčin
  • Karma: +30/-44
  • Pol: Muškarac
  • OEM+
  • Auto: Passat B5 TDI , Jetta Mk2 TDI
Odg: Corrado 2.0 16v
« Odgovor #362 poslato: Novembar 12, 2012, 01:01:43 pre podne »
Znam da ce svi da me napadnu  wacko ali po meni je ovo bas gadno  blink , bukvalno imam osecaj da ti je dosadno pa eksperimentises po kolima  badmood
Bar 10x je lespe bez toga
 
Ovako...
Tdi

Van mreže StexyVW

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 598
  • Age: 30
  • Lokacija: Nis
  • Karma: +12/-12
  • Pol: Muškarac
  • Svi bi rado vozili Corrado
  • Auto: VW Corrado 2.0 16v
Odg: Corrado 2.0 16v
« Odgovor #363 poslato: Novembar 12, 2012, 01:04:39 pre podne »
Pa dobro, razliciti su ukusi.. Neko ce da te napadne, neko da se slozi s tobom.. Sve je stvar izbora.. Meni se vise ovako svidja.. I nastavicu sa radom, pa cemo da vidim kako ce na kraju da izgleda..
Racing is something that most people will never understand. It's not just a sport or something to do on Saturday night and Sunday. It's a way of life. Once your in it, it's in your blood. Once you make yout fisrt run..you can't stop.

Van mreže Stoske

  • Old School
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 6237
  • Age: 33
  • Lokacija: Nish
  • Karma: +94/-50
  • Pol: Muškarac
  • Auto: vw passat
Odg: Corrado 2.0 16v
« Odgovor #364 poslato: Novembar 12, 2012, 01:42:19 pre podne »
ni meni se ne svidja kako stoji .. dal zbog ove tjuning mrezice jebemliga  boodala
hahaha Stoske poligloTka hahaha Gde Stoske glotkne tu trava ne raste :)

Van mreže Ivan

  • One & Only
  • Super Moderator
  • Ultimate Member
  • ****
  • Poruke: 13704
  • Age: 44
  • Lokacija: Лазарев град
  • Karma: +218/-40
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Volkswagen Cross Touran 1T2
Odg: Corrado 2.0 16v
« Odgovor #365 poslato: Novembar 12, 2012, 01:45:14 pre podne »
Jel ti ovo Stoske slikao po mraku? biggrin

I ja mislim da je lepse bez mrezice.

Van mreže StexyVW

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 598
  • Age: 30
  • Lokacija: Nis
  • Karma: +12/-12
  • Pol: Muškarac
  • Svi bi rado vozili Corrado
  • Auto: VW Corrado 2.0 16v
Odg: Corrado 2.0 16v
« Odgovor #366 poslato: Novembar 12, 2012, 01:57:42 pre podne »
Meni nekako dodje prazno mng bez nje.. videcemo sutra po danu..
haha pa nije on nego sam ja to od njega pokupio xD salim se, kasno sam ga zavrsio, zato je u mraku slikano..
Racing is something that most people will never understand. It's not just a sport or something to do on Saturday night and Sunday. It's a way of life. Once your in it, it's in your blood. Once you make yout fisrt run..you can't stop.

Van mreže Peca_Nis

  • VW KLUB Maniac
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 5018
  • Age: 31
  • Lokacija: Nis
  • Karma: +141/-30
  • Pol: Muškarac
Odg: Corrado 2.0 16v
« Odgovor #367 poslato: Novembar 12, 2012, 02:40:55 pre podne »
Farbaj mrezicu u crno pa vidi onda na sta ce da lici :) Nije lose, ali nije to to... Odnesi ceo branik kod majstora da ti spoji taj deo sa branikom da se ne vidi prelaz i ceo da ga ofarba, i stavi bez mrezice za probu, ili smisli nesto
nemam ja. to su gile i ljilja iz borce. kruska jebe tu zenu on ima br

Van mreže SKYLINE

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 559
  • Age: 39
  • Lokacija: Novi Sad
  • Karma: +14/-82
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Corrado G60
Odg: Corrado 2.0 16v
« Odgovor #368 poslato: Novembar 12, 2012, 04:20:29 posle podne »
Po meni je ovo jako ružno mada poštujem svačiji ukus. Fabrički branik je extra i sasvim dovoljan i ne treba auto ciganisati. Po meni treba ti samo: maska, obrvica, pragovi, samo dodatak prednjeg branika, lepe 16-ke felne i spustiti ga malo i ništa više, bez nalepnica, zatamljenih stakala i ostalog kiča. Farove i maglenke ostavi fabričke a štopove zatamni gornji deo u crno kao što je ALEXA na slici prethodnoj pokazao, ja sam u crvenu zbog plave boje i ništa više.

Van mreže scirocco

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 588
  • Age: 38
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +37/-5
  • Pol: Muškarac
Odg: Corrado 2.0 16v
« Odgovor #369 poslato: Novembar 12, 2012, 05:12:55 posle podne »
Ja na ovo ne bih bacao pare nikada...ali dobro...razliciti su ukusi... pre bih za te pare kupio stelujucu remenicu ili stelujuce amorte itd... ali dobro... razliciti su ukusi...  B)
Ko drugom jamu kopa,taj sigurno i trecom potpisuje! :D

Van mreže Milos GTD

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 919
  • Age: 36
  • Lokacija: Popovic
  • Karma: +23/-4
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf Mk2
Odg: Corrado 2.0 16v
« Odgovor #370 poslato: Novembar 12, 2012, 05:26:16 posle podne »
ne moras da budes kao ostali,slobodno experimentisi...ako se tebi svidja,samo gas  ;)

Van mreže Markovic

  • VW Početnik
  • Poruke: 172
  • Age: 28
  • Lokacija: Temerin
  • Karma: +21/-4
  • Pol: Muškarac
Odg: Corrado 2.0 16v
« Odgovor #371 poslato: Novembar 12, 2012, 05:36:04 posle podne »
kao sto kaze Milos GTD samo teraj po svom ukusu i po svojoj volji i zelji ipak to auto vozis ti a ne neko drugi.. samo napred svaka cast na svim radovima i samo ne odustaj..  clap tapsac
peco prodaj tu lesinu i kupi sladoled

Van mreže Alexa

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1842
  • Age: 31
  • Lokacija: Beograd-Surčin
  • Karma: +30/-44
  • Pol: Muškarac
  • OEM+
  • Auto: Passat B5 TDI , Jetta Mk2 TDI
Odg: Corrado 2.0 16v
« Odgovor #372 poslato: Novembar 12, 2012, 05:45:37 posle podne »
Nije da mi nesto pametujemo nego jednostavno Corrado je takav auto da je velika steta stavljati ovakve delove na njega , sve ih je manje na ulicama zato svaki primerak treba sacuvati ...
Tdi

Van mreže Milos GTD

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 919
  • Age: 36
  • Lokacija: Popovic
  • Karma: +23/-4
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf Mk2
Odg: Corrado 2.0 16v
« Odgovor #373 poslato: Novembar 12, 2012, 05:46:03 posle podne »
sledece gadjaj neke dobre felne i pola posla si uradio.

Van mreže SKYLINE

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 559
  • Age: 39
  • Lokacija: Novi Sad
  • Karma: +14/-82
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Corrado G60
Odg: Corrado 2.0 16v
« Odgovor #374 poslato: Novembar 12, 2012, 09:37:11 posle podne »
@Alexa u potpunosti se slažem sa tobom. Corradu treba staviti vrlo malo sitnica i da bude vrhunski a svi znamo kako može da izgleda kada se pretera, da liči na DJ KRMKA lollol lollol

Van mreže StexyVW

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 598
  • Age: 30
  • Lokacija: Nis
  • Karma: +12/-12
  • Pol: Muškarac
  • Svi bi rado vozili Corrado
  • Auto: VW Corrado 2.0 16v
Odg: Corrado 2.0 16v
« Odgovor #375 poslato: Novembar 12, 2012, 10:35:57 posle podne »
Hahahah Dj Krmak  lollol dobar si e  lollol
Pa znate kako, da sto krace odgovorim svima odjednom.. Za one koji me podrzavaju hvala puno, veliki respect za vas ljudi  mahac
A za ove sto im se ne svidja ili im je onako  biggrin Moj ukus, znaci po 1000-ti put pisem, kad se parkiram ja i dodje krsman pored mene, niko ne gleda mog korada nego krsmanovog, naravno niti sam ja ljubomoran, niti zelim da privucem ljude ovim sto radim, ko voli gledace ne voli nece gledati, radim zbog sebe jer se meni tako svidja. I ja se zalepim za krsmanovog korada kad se vidimo na skupovima.. Jednostavno mi se svidja.. Ima ovde jos par dorada, znaci da se sve ofarba u istu boju, da se to sredi da se ne vidi gde prelaz gde je posjeno.. Napisao sam vec u prethodnim komentarima negde da ceo auto farbam na prolece tako da ce sve to tada da se sredi.. To je sto se toga tice.. A evo par slicica po danu kako to izgleda..


Racing is something that most people will never understand. It's not just a sport or something to do on Saturday night and Sunday. It's a way of life. Once your in it, it's in your blood. Once you make yout fisrt run..you can't stop.

Van mreže SKYLINE

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 559
  • Age: 39
  • Lokacija: Novi Sad
  • Karma: +14/-82
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Corrado G60
Odg: Corrado 2.0 16v
« Odgovor #376 poslato: Novembar 12, 2012, 10:51:35 posle podne »
Realno i Krsman je preterao u nekim detaljima mada njegov dobro izgleda, opet ponavljam to je stvar ukusa. Ja sam više za fabričku varijantu sa samo malim doradama a već sam prethodno napisao koje su da ne ponavljam.

Van mreže StexyVW

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 598
  • Age: 30
  • Lokacija: Nis
  • Karma: +12/-12
  • Pol: Muškarac
  • Svi bi rado vozili Corrado
  • Auto: VW Corrado 2.0 16v
Odg: Corrado 2.0 16v
« Odgovor #377 poslato: Novembar 12, 2012, 10:54:43 posle podne »
Ma naravno, kapiram sta hoces da kazes.. Okej je meni i to, ali sam odlucio da ipak idem sa full tuningom..
E kad si vec tu, kolko je tesko promenim prednje opruge sa burazerom, a nikad nismo menjali? Imam kandzu.. jel da se hvatam za to ili da napinjem caleta posto on zna..
Racing is something that most people will never understand. It's not just a sport or something to do on Saturday night and Sunday. It's a way of life. Once your in it, it's in your blood. Once you make yout fisrt run..you can't stop.

Van mreže SKYLINE

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 559
  • Age: 39
  • Lokacija: Novi Sad
  • Karma: +14/-82
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Corrado G60
Odg: Corrado 2.0 16v
« Odgovor #378 poslato: Novembar 12, 2012, 11:06:05 posle podne »
Ja nisam menjao nego sam ih grejao još pre 5-6 god. i još traju opruge biggrin Samo sam zadnje menjao a napred nisam mogao da nađem odgovarajuće jer je bio previše nizak sa tim oprugama i nije za ove naše kratere biggrin Mislim da nije komplikovano zameniti i slobodno daj nekom ko je već radio. Baš me zanima koliko će ti se spustiti auto tj. koliko će biti od zemlje. Meni je prednji spojler u visini kartera i on je 10 cm od zemlje i realno mogu na dosta mesta proći i po meni to mu je neka granica što se tiče spuštanja jer sve niže od toga je prava lutrija i pitanje kada ćeš spojler ili karter odvaliti. Angažuj ćaleta ako ima iskustva a i posle toga obavezno uradi optiku ;)

Van mreže StexyVW

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 598
  • Age: 30
  • Lokacija: Nis
  • Karma: +12/-12
  • Pol: Muškarac
  • Svi bi rado vozili Corrado
  • Auto: VW Corrado 2.0 16v
Odg: Corrado 2.0 16v
« Odgovor #379 poslato: Novembar 12, 2012, 11:11:16 posle podne »
I mene mnogo zanima, koliko ce ga spustiti, i plus ovaj branik novi kad stavim, jos ce nize da bude.. Videcemo.. Ali se plasim da ne bude ko gliser sto ti kazes.. Bice zeznuto, ali mozda i bude sve dobro.. Ma cale ce to za cas da uradi, skidao je 1000 puta na drugim automobilima.. Nego njega treba 100 god. da molim da to odradimo, zato sam te pitao da l' da radim sam.. A naravno, posle toga obavezno radim optiku.. To se podrazumeva, sta god na prednjem trapu da radim, radim reglazu..
Racing is something that most people will never understand. It's not just a sport or something to do on Saturday night and Sunday. It's a way of life. Once your in it, it's in your blood. Once you make yout fisrt run..you can't stop.