Autor Tema: Lose radi na ler pri prvom paljenju kad je ladan  (Pročitano 1786 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže milossssgti85

  • VW Početnik
  • Poruke: 83
  • Age: 38
  • Lokacija: BUJANOVAC
  • Karma: +2/-1
  • Pol: Muškarac
Lose radi na ler pri prvom paljenju kad je ladan
« poslato: Avgust 16, 2011, 08:29:57 posle podne »
Imam problem pr prvom paljenju ujutru tj kad je hladan na plin lose radi trokira pr prp pr i prvi put se ugasi i opet ga upalim i tako nastavim da vozim posle radi lepo mirno,menjao sam onaj filter u njega je bilo prljavstine tj opiljaka kolko hoces,sad neznam dali uredjaj ili membrana imaju veze sa tim da ne zeza ona nesto,uredjaj je lovato.Auto je kod mene preso nekih 50000na plin i pre toga neznam kolko al nije puno jer je relativno skoro bio ugradjen,ako je neko imao slican problem nek pomaze.!!!!

Van mreže ivan.stojanovic

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 418
  • Age: 38
  • Lokacija: Novi Sad
  • Karma: +1/-3
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf Mk6 1.6 TDI BlueMotion
Odg: Lose radi na ler pri prvom paljenju kad je ladan
« Odgovor #1 poslato: Avgust 16, 2011, 09:10:00 posle podne »
Pre svega, auto bi trebao da palis na benzin bar posto pretpostavljam da ni ti kao ni vecina ljudi koji imaju plin, ne vozis uopste na benzin. Ako ti lepo pali na benzin i lepo radi kada prebacis na plin, nemoj nista da diras.

Inace, ako si vrsio neke izmene tipa da si menjao filter vazduha ili nesto slicno, trebao bi opet otici kod plinadzije da ti ga presteluje posto se promeni kolicina vazduha koji se mesa u mikseru i moze da pravi probleme.

Tu moze biti jos gomila stvari ako nije to...
Ivan Stojanovic
Golf Mk6 1.6 TDI BlueMotion

Van mreže bogdanPG

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1233
  • Age: 38
  • Lokacija: Podgorica
  • Karma: +22/-9
  • Pol: Muškarac
  • Auto: a4 allroad, golf 5
Odg: Lose radi na ler pri prvom paljenju kad je ladan
« Odgovor #2 poslato: Avgust 16, 2011, 10:42:43 posle podne »
mislim da ces morati membrane da zamijenis...jer si dosta prosao a  nisi ih mijenjao koliko sam shvatio..tako je i meni bilo
to je kod nas 25-30e

Van mreže milossssgti85

  • VW Početnik
  • Poruke: 83
  • Age: 38
  • Lokacija: BUJANOVAC
  • Karma: +2/-1
  • Pol: Muškarac
Odg: Lose radi na ler pri prvom paljenju kad je ladan
« Odgovor #3 poslato: Avgust 20, 2011, 10:07:19 posle podne »
Jeste ipak su membrane otisle nacisto sad mi mnogo duze vergla ujutru pri prvom paljenu i danas kad je bio vruc jedva sam ga upalio zamenio sam to sad radi kao sat i pali exstra mislim da mi bolje vuce sad ;)