Autor Tema: Saobraćajne Nesreće :(  (Pročitano 289245 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže 2busy

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2597
  • Age: 40
  • Lokacija: Novi Sad
  • Karma: +92/-53
  • Pol: Muškarac
  • Family guy
Odg: Saobracajne Nesrece :(
« Odgovor #580 poslato: Novembar 19, 2013, 06:43:28 posle podne »
Rupa + alu felna = Reparirano rame

Van mreže Joca

  • _______ x X x _______
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 5393
  • Age: 44
  • Lokacija: Kladovo
  • Karma: +135/-30
  • Pol: Muškarac
  • Only TDI Power
  • Auto: Black Elegance ;)
Odg: Saobracajne Nesrece :(
« Odgovor #581 poslato: Novembar 19, 2013, 08:18:53 posle podne »
 :( znam ljude...

Van mreže MicoPG

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1047
  • Age: 33
  • Lokacija: Podgorica
  • Karma: +59/-31
  • Pol: Muškarac
  • Poliranje auta/farova - prodaja i ugradnja muzike
  • Auto: Audi A3 sportback
Odg: Saobracajne Nesrece :(
« Odgovor #582 poslato: Novembar 19, 2013, 09:46:29 posle podne »


Poginuo mladić 26 godina.
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▒▒▒▒▒░░░


▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▒▒▒▒▒░░░

Eto potpisao sam se se...

sony2229

  • Gost
Odg: Saobracajne Nesrece :(
« Odgovor #583 poslato: Novembar 19, 2013, 10:08:15 posle podne »
sacuvaj boze ....tuga    :(
jel ovo pasat ?

Zrnojed

  • Gost
Odg: Saobracajne Nesrece :(
« Odgovor #584 poslato: Novembar 20, 2013, 11:47:13 pre podne »
Vento ;)

Van mreže MicoPG

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1047
  • Age: 33
  • Lokacija: Podgorica
  • Karma: +59/-31
  • Pol: Muškarac
  • Poliranje auta/farova - prodaja i ugradnja muzike
  • Auto: Audi A3 sportback
Odg: Saobracajne Nesrece :(
« Odgovor #585 poslato: Novembar 20, 2013, 01:36:00 posle podne »
Passat je u pitanju:

▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▒▒▒▒▒░░░


▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▒▒▒▒▒░░░

Eto potpisao sam se se...

sony2229

  • Gost
Odg: Saobracajna Nesreca :(
« Odgovor #586 poslato: Novembar 20, 2013, 04:40:41 posle podne »
ljudi svaki dan na putevima pogine u proseku 3 osobe
ovo je forum o vw vozilima, a ne bizzare
ne verujem da ce "mladi" vozaci nauciti ista iz ovakvih vesti, samo se petljamo u teske trenutke porodica nastradalih
moje misljenje

sto jes ,jes
+1

Van mreže Djole DMC

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 3372
  • Age: 39
  • Lokacija: Kragujevac-Kraljevo
  • Karma: +143/-67
  • Pol: Muškarac
Odg: Saobracajne Nesrece :(
« Odgovor #587 poslato: Novembar 21, 2013, 04:49:06 posle podne »
Vento je ovo. Je l ovo u CG?

Van mreže MicoPG

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1047
  • Age: 33
  • Lokacija: Podgorica
  • Karma: +59/-31
  • Pol: Muškarac
  • Poliranje auta/farova - prodaja i ugradnja muzike
  • Auto: Audi A3 sportback
Odg: Saobracajne Nesrece :(
« Odgovor #588 poslato: Novembar 21, 2013, 09:14:14 posle podne »
5-6 km od Podgorice. U novine piše passat BP tablica a i meni liči na Venta.
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▒▒▒▒▒░░░


▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▒▒▒▒▒░░░

Eto potpisao sam se se...

Van mreže MicoPG

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1047
  • Age: 33
  • Lokacija: Podgorica
  • Karma: +59/-31
  • Pol: Muškarac
  • Poliranje auta/farova - prodaja i ugradnja muzike
  • Auto: Audi A3 sportback
Odg: Saobracajne Nesrece :(
« Odgovor #589 poslato: Novembar 22, 2013, 11:32:02 pre podne »



I iz Nikšića sinoć (bježali od policije) momčad 18 i 21 god i zakucali se čelo u čelo u opel astru:


▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▒▒▒▒▒░░░


▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▒▒▒▒▒░░░

Eto potpisao sam se se...

sony2229

  • Gost
Odg: Saobracajne Nesrece :(
« Odgovor #590 poslato: Novembar 22, 2013, 11:35:53 pre podne »
jbt jel su zivi?

Van mreže dule73

  • VW Driver
  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1968
  • Age: 50
  • Lokacija: Nikšić-Crna Gora
  • Karma: +55/-13
  • Pol: Muškarac
Odg: Saobracajne Nesrece :(
« Odgovor #591 poslato: Novembar 22, 2013, 12:37:08 posle podne »

sony2229

  • Gost
Odg: Saobracajne Nesrece :(
« Odgovor #592 poslato: Novembar 22, 2013, 03:02:04 posle podne »
sija se asvalt ko led jbt
 batine

Van mreže Miro MNE

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2313
  • Lokacija: Podgorica, Crna Gora
  • Karma: +56/-31
  • Pol: Muškarac
  • Auto: ŠKODA FAVORIT 135L
Odg: Saobracajne Nesrece :(
« Odgovor #593 poslato: Novembar 22, 2013, 06:55:47 posle podne »
vidio jutros mecku uzasan prizor  :(

bocni udar u drvo, stub, itd najgori moguci scenario po putnike u vozilu. Najslabiji dio auta. Toliko o komentarima tipa "letio je pa je auto voliko zguzvano"

mladima bi ja ovo okacio prije svakog filma koji se skine sa neta i to se ne moze premotat, kao nekad na original CD-ima sto je bilo ono upozorenje o autorskim pravima, pa bi onda prije svakog dnevnika pustao ovakve i jos gore scene, pa na svaku reklamu na onaj us*ani pink bi pustao makar 30 sekundi ovakvih scena umjesto praska za pranje i ulozaka, ma mucio bi narod sa ovakvim scenama svako malo, na bilborde sto zaklanjaju drugu traku ili raskrsnicu makar bi ovo kacio umjesto grimasa ovih jadnih politicara ... jedino tako bi se nesto dalo promjenit, jer dzaba kazne od po 1000+ eura kad se to sredi preko strika, kuma, brata, druga

Van mreže Djole DMC

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 3372
  • Age: 39
  • Lokacija: Kragujevac-Kraljevo
  • Karma: +143/-67
  • Pol: Muškarac
Odg: Saobracajne Nesrece :(
« Odgovor #594 poslato: Novembar 22, 2013, 11:45:21 posle podne »
Jedino sam u Libiji video vise budala za volanom nego u CG. Kod vas te glave jeftine kao da su glavice kupusa.

Van mreže Wele

  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 6702
  • Lokacija: MunZe
  • Karma: +269/-172
  • Pol: Muškarac
  • Lupo GTI, Arti
Odg: Saobracajne Nesrece :(
« Odgovor #595 poslato: Novembar 22, 2013, 11:47:08 posle podne »
Miro dzabe sve to jer mozak kod mlade osobe razmislja pod adrenalinom tj sta ce da povali veceras, a ne da li sebe ili nekog drugog moze da dovede u opasnost. I to sto vidi slike nesrece to se uvek desava nekom drugome, a nikad toj osobi sto gleda zato to nema efekta.
Ja mislim da je bolje par sati u Navacu da se prevrcu i da udaraju da osete koja je to sila i kako to izgleda i zvuci kad stvarno imas udes. Dok sedis udobno u kolima i odvrnes muziku nema tu opasnosti za mozak vozaca.
Svaka pobuna, svaki otpor počinje jednom rečju - Ne!

Van mreže Miro MNE

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2313
  • Lokacija: Podgorica, Crna Gora
  • Karma: +56/-31
  • Pol: Muškarac
  • Auto: ŠKODA FAVORIT 135L
Odg: Saobracajne Nesrece :(
« Odgovor #596 poslato: Novembar 23, 2013, 12:08:20 pre podne »
wele u pravu si. Mada kad covjek pogleda sta su englezi postigli sa onim uznemirujucim klipovima o saobracajnim nesrecama ponada se covjek da bi mozda nesto slicno upalilo i ovamo, pa jedan neka se sjeti klipa i pocne da koristi mozak kampanja se isplatila. Al opet nijesmo ni mi Englezi  ;)

Djole, nzm bas sta si vidio i kad si vidio jer saobracaj u CG je sad na mnogoooo vecem nivou nego recimo prije 10 godina i mnogo manje ima preticanja slepera u nepreglednoj krivini na punoi liniju i prolazaka kroz crveno i divljanja nego sto ja npr primjetim kad se vozim po SRB, pogotovo Ibarskom, ali i sudeci po voznji SRB vozaca kad idu ovamo na ljetovanje. I mislim da ce svako potvrditi ove moje rijeci. Ja nepamtim kad me je neko do Budve iscimao toliko da se preznojim za volanom, a na Ibarskoj prije mjesec i po dana 3 puta sam morao da intervenisem da spasim sebe  biggrin . Ne obrcem sad ovo na onu pricu "Mi i Vi" (za mene smo svi mi MI), nego gledam cisto iz ugla vozaca koji godisnje predje 25-30.000km i vozi porodicu sa sobom u kolima a koji opet voli kad uslovi dozvole da pomiluje papucicu gasa, tako da mogu reci da dosta nepristrasno gledam na to  biggrin

Van mreže Djole DMC

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 3372
  • Age: 39
  • Lokacija: Kragujevac-Kraljevo
  • Karma: +143/-67
  • Pol: Muškarac
Odg: Saobracajne Nesrece :(
« Odgovor #597 poslato: Novembar 23, 2013, 12:21:18 pre podne »
Mislio sam po broju stanovnika. Cesto dolazim tamo i ne pamtim da sam jednom prosao a da nisam video jednu ili vise nezgoda ili rizicnih situacija.

Van mreže Surla85

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 674
  • Age: 39
  • Lokacija: Bečej
  • Karma: +48/-14
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Pasat 5.5,Golf 4
Odg: Saobracajne Nesrece :(
« Odgovor #598 poslato: Novembar 27, 2013, 07:36:41 posle podne »
jutros od mog sela 2km, Punto je isao iz Beceja a Skoda za Becej, hitna je odlazila kad sam ja prolazio,ko je kriv neznam i koliko su povredjeni neznam,Skoda je NIS-ova


Van mreže M.Milovic

  • VW Početnik
  • Poruke: 77
  • Age: 30
  • Lokacija: Dubrovnik
  • Karma: +4/-1
  • Pol: Muškarac
  • Auto: VW Golf III '95
Odg: Saobracajne Nesrece :(
« Odgovor #599 poslato: Novembar 29, 2013, 11:39:10 pre podne »
http://dubrovniknet.hr/novost.php?id=27455#!prettyPhoto

http://dubrovacki.hr/clanak/57460/nocne-utrke-u-zupi-kad-pocne-jurnjava-osluskujem-hocu-li-cuti-vozilo-hitne

http://dubrovniknet.hr/novost.php?id=27268#.UphlaNIyJmM

http://dubrovacki.hr/clanak/56502/sudjelovala-dva-mercedesa-dubrovackih-registracija-jedna-osoba-poginula

http://dubrovacki.hr/clanak/56276/jedna-osoba-smrtno-stradala

http://dubrovacki.hr/clanak/55357/nesreca-u-metkovicu

http://dubrovniknet.hr/novost.php?id=26858

http://dubrovniknet.hr/novost.php?id=26839

http://danas.net.hr/crna-kronika/teska-prometna-nesreca-na-d-58-32-godisnji-mladic-bori-se-za-zivot

http://danas.net.hr/crna-kronika/nesreca-capljina-nakon-provoda-petorica-mladica-autom-sletjela-u-rijeku

http://danas.net.hr/crna-kronika/pula-video-dozivio-infarkt-u-voznji-udario-u-par-na-motoru-i-umro

http://danas.net.hr/crna-kronika/teska-prometna-nesreca-u-vodicama-poginuo-muskarac

http://danas.net.hr/crna-kronika/video-kroz-grad-se-utrkivali-autima-pa-se-zabili-u-stup-i-zid


Ovu curu iz Citroena znam osobno,loše društvo ju je uništilo skroz...Vidio sam joj momka s Passatom kod te mljekare kako auto okreće pod ručnu a auto iza njega bilo neko i ubaci mu se iza pa ga pretekne i tako stalno radi... Ugledala se cura na momka svoga i završila na ledini.Taj tip isto zna potegnut ručnu po gradu gdje uvijek netko prelazi put,a pješački prijelaz svako 30-40 metara,pločnici puni ljudi...A ovu dvojicu iz zadnje vijesti isto osobno znam i stvarno nisu normalni,bio sam tamo kada se to dogodilo...prijatelj lezi na cesti gleda te dok ulazi u vozio hitne pomoći jeza me uhvatila.
Sinoć u 2 prometne trake ja lagano vozim 40-50 i vidim iz jedne trake jedan ide u rikverc i iz druge isto tako i kreten u Golfu 4 i Škodi Octaviji me pretiču na tom mjestu centimetri su nas dijelili od toga da se netko od nas zabije u neki stup ili u parkirani automobil,ja sam prikočio da me što prije prođu i nastavili oni,a kad su došli do kružnog toka jedan ide izić na prvom izlazu a Škoda izišla na drugom a ovaj u Golfu ni 5 ni 6 nego se okreće i kreće za njim vozi se iza mene zalijepio mi se na guzicu a ja šta ću normalno vozim uto Škoda staje na autobusnoj stanici.a momak i cura u njoj tip tek položio i dobro krenuli mi dalje ja laganica izišli na magistralu zalijepio mi se za guzicu toliko da bi bilo sudara da sam samo taknuo kočnicu što mi je i palo na pamet pa da zovem policiju odmah da se riješi takvog kretena na cesti i auto iz kontra smjera ide i on da ide preteći i nabija mi se nabija i prošlo auto a on ga je tako silovito izbacio na drugu traku toliko da sam ja imao osjećaj da će se izvrnut ili izgubit kontrolu i zabiti u brdo...i krene me preticat i ono auto do auta kad on ne pretiće nego vozi uz mene u drugoj traci i smije se i poziva me da se trkamo i njegov prijatelj isto tako a onda je naletio na BMW Z4 i njega je išao preteći ali mu ovaj nije dao i onda je vozio 40 u krivinama da ga provocira...i dobro došli na raskrižje i on krenuo u lijevo,a ja sam u desno krenuo i pošao i kada sam se vraćao natrag (išao sam djevojku odvesti doma) samo sam se molio da ne naletim na njih ili nedaj bože da ih nađem u nekom stupu ili zidu pa da im još moram pomagat,a onda sam mislio kako bi bilo lijepo da naletim na njih kako ih je policija zaustavila i da mu dam pozdrav lijepi...Znači sada svi mladi polažu i prave belaj na cestama misle si ne može mi nitko ništa ja sam Michael Scumacher i najbrži sam...A svaki čovjek koji imalo ima pameti zna gdje će završiti.Ukratko gradovi postaju trkaće staze za mlade vozače...Da vozio sam i ja malo brže to svatko tako,ali mi je na vrijeme došlo do glave da se ne isplati(sitći ćeš minut iza ovog što se gasira,potrošnja goriva raste gonjenjem auta,povećava se rizik od prometne nesreće,motor se muči i malo po malo će riknuti)imao sam par nesreća jednu kad sam se išao uključiti u raskrižje a budala u naseljenom mjestu 100 vozi i to bez vozačke dozvole vozio strance par i malo dijete...Poludio sam kad sam vidio tu budalu.Jednom sam ja kriv bio jer sam išao obići auto,a nisam pogledao retrovizor i ogrebao me kombi...I jednom kad je bilo kiše pa sam udario u pločnik jer mi je auto jednostavno kliznulo u krivini neznam ni ja sam kako išao sam max 50-60 (jako loše gume) i od tada vozim jako oprezno,a za ovih par nesreća što sam stavio gore i ovo sve što sam opisao nadam se da će ovim mladima koji tek polože i sjednu u auto doći do glave da je milisekund dovoljan da se pogine i da će polako i oprezno voziti...
Toliko od mene i pozdrav nadam se da vas nisam umorio dok ste ovo čitali!