Autor Tema: Safee mode ?? ? a ?? ?  (Pročitano 1728 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Zlocesti

  • Ma .... LOoOOdilo :)
  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1495
  • Age: 41
  • Lokacija: Beograd, Djeram
  • Karma: +7/-6
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Vw Bora 1.9 tDI 131ks
Safee mode ?? ? a ?? ?
« poslato: Decembar 22, 2009, 12:07:54 pre podne »
Pozdrav drugari ,

dugo se nisamo culi ..

Imam jedno pitanjce .. juce  mi auto ostao na parkingu. Preko noci bilo  -17 doso ujutru .. okrenuo kljuc .. drzao grejace jedno 8  sec .. zaverglo .. i kao da se culo onako da krlja pola sekundi . upalio auto .. sam digao na 1100 obrtaja bilo tako 2 3 sec i vratilo se na normalu ...

Sedam u auto krenem lagano da ga vozim .. ide lepo .. kada dam gas .. a on ko nagora baba  lagano pocne da ubrzava ... i lagnao lagano .. ubrzava ali ono ..

ja papicicu do daske on ponovo lagano .. do 3000 obrtaja i menja brzinu .... i tkao jedno 30 km ..

nece da ide ko da se uplasio od novog zakona ..

ugasio auto usao u prodavnicu .. uzeo sta mi treba ... upalio ga . hoce da poleti ..

i sta se sada tu desavalo ajde neka mi neko objasni ? ? ?


e da jos jedno pitanjce .. jel se sme ukljucivati vebasto dok auto radi ?
[IMG]https://www.freepnglogos.com/uploads/vw-png-logo/pulman-volkswagen-new-pulman-motor-group-png-logo-3.png[\IMG]
******** I nishta  DRUGO  **************

Krle

  • Gost
Odg: Safee mode ?? ? a ?? ?
« Odgovor #1 poslato: Decembar 22, 2009, 03:05:58 posle podne »
Pa moze biti da je smrzlo nesto, pa nije mogao lepo da radi, a kasnije se od temperature motora otopilo, pa je proradio... - 17 nije ni malo naivno...

Van mreže Zgubidan

  • Super Moderator
  • Ultimate Member
  • ****
  • Poruke: 6876
  • Lokacija: Zemun
  • Karma: +138/-28
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Ibiza 6L & Ibiza 6J FR TDI
Odg: Safee mode ?? ? a ?? ?
« Odgovor #2 poslato: Decembar 22, 2009, 03:36:38 posle podne »
registrovao je neku gresku....desilo se to i meni.... :huh:

stanes...ugasis....izvadis kljuc iz brave ...ponovo kontakt....i palis....i sve bude OK...ko da se nista nije desilo... alealeee

ako ti je Automatski Webaster....pali se sam cim upalis auto ....pod uslovom da je ispod +5...

mene zeza ovih dana neki dzek ispod podsajtne...ali hladno pa mi se ne silazi u kanal... :angry:
Slobodni smo za svaku istinu,odgovorni pred njom i obavezni da je cuvamo od lazi.

Van mreže Ivke

  • IvKe ZaJeBaNt
  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1263
  • Age: 38
  • Lokacija: Svilajnac
  • Karma: +26/-14
  • Pol: Muškarac
  • VW - Das Auto
  • Auto: VW Golf MK3 + MB Vaneo
Odg: Safee mode ?? ? a ?? ?
« Odgovor #3 poslato: Decembar 22, 2009, 03:39:41 posle podne »
i ja sam takav problem letos imao i sa mojim autom, ja polako gas on polako ubrzava, ja gas do kraja on zaglavio u 4-u brzinu i polako puni. Stao sam na jednu pumpu, ugasio ga na 10-15 sekundi, upalim auto i krenem polako on ide, ja gas do kraja on poceo da divlja, e sad sta mu je bilo nemam pojma ali gasenjem auta izgleda da se sve vratilo u normali

Van mreže Zlocesti

  • Ma .... LOoOOdilo :)
  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1495
  • Age: 41
  • Lokacija: Beograd, Djeram
  • Karma: +7/-6
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Vw Bora 1.9 tDI 131ks
Odg: Safee mode ?? ? a ?? ?
« Odgovor #4 poslato: Decembar 22, 2009, 04:55:19 posle podne »
isto tako je i meni ..
a vebasto nije automatski nego dodatno ugradjen imam dugme za paljenje .... nego neki ortaci koji voze kamione kazu da ni pod razno ne smaem da ga plim ... jel navodno pumpa auta moze da poebe vebasto
[IMG]https://www.freepnglogos.com/uploads/vw-png-logo/pulman-volkswagen-new-pulman-motor-group-png-logo-3.png[\IMG]
******** I nishta  DRUGO  **************