Autor Tema: Parking mesto  (Pročitano 16646 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže MICOB

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1223
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +39/-13
  • Pol: Muškarac
  • Auto: passat 5,5
Odg: Parking mesto
« Odgovor #40 poslato: Januar 16, 2012, 10:30:55 posle podne »
Peco,kupi stan i garazu i nema da brines biggrin

Van mreže Fred Peric

  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 5911
  • Age: 40
  • Lokacija: Zemun
  • Karma: +165/-127
  • Pol: Muškarac
  • Auto: GOLF 5 1.9 TDI 77/105 2007.g.
Odg: Parking mesto
« Odgovor #41 poslato: Januar 16, 2012, 10:36:11 posle podne »
@fred Ma jos gore, zagrade mesto ispred kapije da ja ne mogu da parkiram uzduz :)
Za Guaranu : Brale ne treba da mi crtas zemun, citaj sta pise covek...
A u prvoj poruci je na pisao da mora dve ulice dalje da parkira kad nema ispred kapije...
Земунчанин

Van mreže Guarana

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 3428
  • Age: 39
  • Lokacija: Ljubljana
  • Karma: +90/-37
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Lada
Odg: Parking mesto
« Odgovor #42 poslato: Januar 16, 2012, 10:40:52 posle podne »
pravo pitanje je dal je outlaw lenja bulja  bleh ili ga neko jebe...  lollol
ja stvarno nisam nikad presao na tu stranu mosta i imao problema sa parkingom igde
no nebitno... dok se ne izvidi situacija na terenu ne mogu da lupam  clap
lollol

Van mreže Wele

  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 6702
  • Lokacija: MunZe
  • Karma: +269/-172
  • Pol: Muškarac
  • Lupo GTI, Arti
Odg: Parking mesto
« Odgovor #43 poslato: Januar 16, 2012, 10:41:22 posle podne »
Tvoje mesto je samo ono koje si iznajmio ili na tvom zemljistu. Sve ostalo nije. Peco ulica ti je usrana majke mi, ja cesto odem do drugara na kraju tvoje ulice i uvek je sranje stati cak i kratko.
Svako bi hteo parking ispred nosa, ali na zalost niti je grad tako planirao niti je to tako moguce u danasnje vreme. Danas kola ima jako mnogo i uglavnom su u hibernaciji. U mojoj ulici pre 6 godina NIKO nije parkirao na sadasnjem parkingu na ulici, a cesto je bilo mesta u ulici pod prozorom. Sad stalno puno svuda.
Genijalci koji su planirali grad najbolje su se pokazali na Banovom Brdu. Pozeska ulica koja ima procenjujem jedno 20.000 zitelja nema NIJEDNO (nula, nista, ne postoji) parking mesto. I oko Pozeske je ista situacija, tako da pauk sluzba sa Ade je sigurno popunila bar dva-tri budzeta Srbije.
Ljudi iz centra su bezali u predgradja izmedju ostalog i zbog parkinga, a sad je guzva i u predgradjima. Ko oce parking nek se seli u Bataju i Ugrinovce dok jos nije zakrceno :)
Svaka pobuna, svaki otpor počinje jednom rečju - Ne!

Van mreže Fred Peric

  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 5911
  • Age: 40
  • Lokacija: Zemun
  • Karma: +165/-127
  • Pol: Muškarac
  • Auto: GOLF 5 1.9 TDI 77/105 2007.g.
Odg: Parking mesto
« Odgovor #44 poslato: Januar 16, 2012, 10:47:42 posle podne »
Svaka ti je zlatna 100% sto se tice odnosa kola i parkinga po celom gradu, a od tebe do dobrovoljacke prosetaj lollol
Земунчанин

Van mreže Banchi

  • Crvenko
  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 3029
  • Lokacija: Sefkerin
  • Karma: +32/-13
  • Pol: Muškarac
  • Diesel power
  • Auto: Seat Cordoba 1.9TDI
Odg: Parking mesto
« Odgovor #45 poslato: Januar 16, 2012, 11:03:42 posle podne »
Ma napravite se ludi jedno jutro pa parkirajte svi na parking i ostavite aute tako da počne ovima radno vreme, pa posle vidi šta će biti. Pa sutra opet  tako pa kad vide da nemaju gde da stanu odvići će se. ;-)

Van mreže pimbe

  • Rig Pig
  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 4472
  • Age: 55
  • Lokacija: Gzira <-> Uzice
  • Karma: +127/-76
  • Pol: Muškarac
  • VW MALTA
  • Auto: Tiguan 2.0TDI A3 1.6TDI Cabrio
Odg: Parking mesto
« Odgovor #46 poslato: Januar 17, 2012, 12:10:32 pre podne »
Tiguan 2.0 TDI
  AUDI A3 1.6 TDI Cabrio

Van mreže outlaw

  • German Cult
  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1514
  • Lokacija: Zemun
  • Karma: +41/-11
  • Pol: Muškarac
  • diesel power
    • E-Frag
  • Auto: Golf MK3 2.0 16v
Odg: Parking mesto
« Odgovor #47 poslato: Januar 17, 2012, 01:42:12 pre podne »
Mićo al moraćeš prvo da se dobro otvoriš za svadbu :D

A jebiga, bilo kako bilo moraću da se pomirim za to mesto, al što kaže fred neću i ne mogu više da trpim da mi neko zagradi ulaz u dvorište. Znaju moji Zemunci kakva je situacija kod mene u ulici, tako da ne moram mnogo da se jadam :)

Nisam lenj, čak štaviše volim da pešačim ali ne volim da neko ko je pre mesec dana prvi put kročio u moju ulicu daje sebi za pravo da zagradi ulaz pre svega, a posle toga mi dolazi nervoza jer nemam gde da stanem u rođenoj ulici. navikao sam, jebiga, odrastao sam u toj ulici i otkako vozim kola parkiram se na istom mestu.
Ne vredi silom, ali moraću malo da razgovaram sa ljudima na nekom drugom nivou kad se iskurče i stanu na ulaz, nema druge.

Hvala na podršci a ti guarana dužan si mi monster, samo zato što se buniš tu nešto :D
[MY MK3] :: [MY MK2]

A STA JE TO GTI? JEL TO JACE OD TDI?

Van mreže Guarana

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 3428
  • Age: 39
  • Lokacija: Ljubljana
  • Karma: +90/-37
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Lada
Odg: Parking mesto
« Odgovor #48 poslato: Januar 17, 2012, 07:41:42 pre podne »
moze i 2 macko, samo u februaru kad budem prosetao na par dana opet  wub
lollol

Van mreže MasterChief

  • Jr. Member
  • *
  • Poruke: 277
  • Lokacija: Šabac
  • Karma: +10/-6
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf 5 TDI
Odg: Parking mesto
« Odgovor #49 poslato: Januar 17, 2012, 09:44:02 pre podne »
Da ne bih otvarao novu temu. Imam jedno pitanje. Kod mene u komšiluku je uvek gužva za parking (posle 21h nema mesta ni iglu da spustiš), a uskoro treba da se završi zgrada preko puta koja ima kao neku garažu i parking prostor, ali to će se najverovatnije dodatno plaćati tako da će se novopečene komšije parkirati na naša parking mesta koja su ionako tesna (još kad naiđe neki idiot sa kraja ulice koji umesto da se parkira ispred svoje zgrade, gde vidi prvo prazno mesto tu i stane). A blizu moje zgrade ima neka nazovi zelena površina koja ne služi ničemu, tu je bio neki projektni biro pa neke prodavnice, pa su pokušali da posade neko drveće koje je iskidano vrlo ubrzo, sve u svemu jedina svrha tog prostora je da ljudi povremeno prepreče peške preko tog poljančeta, i neko se povremeno parkira na betonske temelje koji su ostali od ranije navedenih objekata.  A bilo bi mesta za jedno plus minus 15-ak automobila, što bi dosta pomoglo u trenutnoj situaciji. E sad mene interesuje da li bi mi kao komšije mogli da organizujemo neku peticiju da se to sredi i preuredi u parking prostor, i da li je vredno truda uopšte?
Atomic batteries to power! Turbines to speed!

Van mreže shvexoman

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2660
  • Lokacija: Smederevo
  • Karma: +44/-36
  • Pol: Muškarac
Odg: Parking mesto
« Odgovor #50 poslato: Januar 17, 2012, 10:44:07 pre podne »
zovi nadlezne organe pa pitaj druze, ovde sigurno neces dobiti pravi odgovor kao i Outlaw sto nije dobio ...

Van mreže Wele

  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 6702
  • Lokacija: MunZe
  • Karma: +269/-172
  • Pol: Muškarac
  • Lupo GTI, Arti
Odg: Parking mesto
« Odgovor #51 poslato: Januar 17, 2012, 11:09:07 pre podne »
Tesko da cete dobiti zelenu povrsinu za parking. Iako je sva u blatu i nikakva ona ima status zelene povrsine.
Ta nova zgrada koja se pravi mora da ima parking. Koliko ja znam po novom zakonu sve nove zgrade duzne su da obezbede parking za stanare, najcesce podzemne garaze. Obicno stanari okolnih zgrada uzurpiraju parking novosagradjene zgrade :)
Svaka pobuna, svaki otpor počinje jednom rečju - Ne!

Van mreže admin

  • Glavni baja
  • Administrator
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 20546
  • Age: 40
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +401/-37
  • Pol: Muškarac
  • █║▌│█│║▌║││█║▌│║▌║
    • VW-Club
  • Auto: Audi Q8
Odg: Parking mesto
« Odgovor #52 poslato: Januar 17, 2012, 11:34:15 pre podne »
moguce je da se dobije parking od zelene povrsine.... tako su uradili u mom bivsem komsiluku.. samo su im stavili one kocke da moze trava izmedju da raste i to je to... bilo je cimanja al na kraju su im postavili ;)
« Poslednja izmena: Januar 17, 2012, 11:52:54 pre podne od strane Devil »