Autor Tema: Fabricki alarm na Golfu IV  (Pročitano 2812 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže glok7788

  • VW Početnik
  • Poruke: 162
  • Lokacija: Priboj
  • Karma: +3/-2
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf Mk6 2.0 tdi 103kw
Fabricki alarm na Golfu IV
« poslato: Jun 18, 2010, 05:41:12 posle podne »
Pozdrav svima, upravo sam se vratio sa letovanja pa rekoh da vas malo smorim nekim pitanjima. Mislim da imam na Golfu ugradjen fabricki alarm ali nisam siguran. Naime, kada sedim u autu i zakljucam ga daljincem pa posle toga dam kontakt jednom mi se oglasi fabricka sirena na autu i posle toga nista, mogu da upalim motor.Interesuje me da li je to normalno. Kad smo vec kod alarma, pored fabrickog imam ugradjen i Excalibur sa pejdzerom i zanima me da li bi bar on (posto fabricki ne registruje) trebalo da registruje ako neka vrata nisu dobro zatvorena kad se auto zakljuca. I jos jedno pitanjce, da li bi bord trebalo da registruje kada mi ostane otvorena hauba, kao sto registruje kada su otvorena vrata od gepeka. Ko odgovori na sva pitanja dobija  beer prvom prilikom.Unapred hvala.
Спуштавах се ја на ваше уже, умало се уже не претрже, од тада смо виши пријатељи, у главу ми памет ућерасте.

Andrija

  • Gost
Odg: Fabricki alarm na Golfu IV
« Odgovor #1 poslato: Jun 18, 2010, 05:45:53 posle podne »
Na Excaliburu mozes da programiras da li zelis da te upozori (zvucnim signalom 3 puta), po zakljucavanju, ako neka vrata nisu dobro zatvorena. Na bordu bi trebalo da pokazuje kad je hauba otvorena, tako je bar kod mene....i da, trebalo bi da imas fabricki alarm.

Van mreže martini_u_kuci

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 4799
  • Age: 38
  • Lokacija: Stari Košutnjak, BGD
  • Karma: +46/-29
  • Auto: 2003 Golf mk4 TDI GTI
Odg: Fabricki alarm na Golfu IV
« Odgovor #2 poslato: Jun 18, 2010, 06:18:23 posle podne »
registrue bord samo ako imas onaj veliki tj najveci bord, menie tako i vidi se na slici kola na bordu
ako nemas najveci bord onda mislim da ne registruje, takoe kod ortaka...trebalo bi da te upozori da vrata nisu zatvorena i trebalo bi dae to fabricki alarm, al me cudi sto se samo jednom oglasi sirena...
« Poslednja izmena: Jun 18, 2010, 06:19:59 posle podne od strane martini »

Van mreže glok7788

  • VW Početnik
  • Poruke: 162
  • Lokacija: Priboj
  • Karma: +3/-2
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf Mk6 2.0 tdi 103kw
Odg: Fabricki alarm na Golfu IV
« Odgovor #3 poslato: Jun 18, 2010, 06:18:49 posle podne »
Pa za haubu me ne upozorava a siguran sam da je senzor ispravan jer mi je i alarm vezan za njega i aktivira se kad otvorim haubu. Da nema mozda neko podesavanje?
Спуштавах се ја на ваше уже, умало се уже не претрже, од тада смо виши пријатељи, у главу ми памет ућерасте.

Van mreže glok7788

  • VW Početnik
  • Poruke: 162
  • Lokacija: Priboj
  • Karma: +3/-2
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf Mk6 2.0 tdi 103kw
Odg: Fabricki alarm na Golfu IV
« Odgovor #4 poslato: Jun 18, 2010, 06:20:25 posle podne »
Manji je bord, pola ekrana. Pretpostavio sam da je to tako fabricki. Moracu da vidim kako da podesim alarm da mi javi ako vrata nisu dobro zatvorena prilikom zakljucavanja. Pa i mene cudi to za sirenu ali mozda je to zbog toga sto alarm prepozna kod kljuca pa se sam deaktivira.
Спуштавах се ја на ваше уже, умало се уже не претрже, од тада смо виши пријатељи, у главу ми памет ућерасте.

Van mreže martini_u_kuci

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 4799
  • Age: 38
  • Lokacija: Stari Košutnjak, BGD
  • Karma: +46/-29
  • Auto: 2003 Golf mk4 TDI GTI
Odg: Fabricki alarm na Golfu IV
« Odgovor #5 poslato: Jun 18, 2010, 06:20:32 posle podne »
na manjem bordu ne ispisuje za haubu...