Autor Tema: Problem sa golf 6 1.6 tdi  (Pročitano 38 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Nebojša2004

  • VW Početnik
  • Poruke: 2
  • Lokacija: Vranje
  • Karma: +0/-0
  • Pol: Muškarac
  • Auto: VW Golf 6
Problem sa golf 6 1.6 tdi
« poslato: danas u 07:25:55 pre podne »
Zdravo, imam problem sa golfom 6 1.6 tdi 2010 77kw. Kada je auto hladan može da ide odlično vuče i sve profi, kad digne radnu temperaturu (90°) kad stisnem gas i kao ono da povuče on upali grešku za grejače i izgubi snagu i ne može da se vozi iznad 2000 obrtaja upada u safe mode. Pričao sam sa majstorima kažu da ima dosta opcije zašto pali tu grešku i rekli su mi da probam da sipem kao preventivno dvotaktol u rezervoar kad napunim gorivo kad sam sipao dvotaktol auto je odlično išo sve dok nisam potrošio ceo taj rezervoar, kada sam potrošio opet je upalio istu grešku i opet izgubio snagu i sve isto. Otišo sam kod majstora i šočeo da menjam deo po deo, promenio sam dizne, filter nafte, senzor pritiska goriva, regulator pritiska, pumpu visokog pritiska i sada menjam pumpu koja je u rezervoaru. Da li je neko imao sličnih problema i kako je rešio? Jel postoji mogućnost da može biti EGR? DPF? ili nešto slično ako ima neko nekih iskustva neka napiše, hvala unapred.

Van mreže Desmo

  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 9804
  • Lokacija: Isfahan - Iran
  • Karma: +220/-51
  • Auto: Lada 2104
Odg: Problem sa golf 6 1.6 tdi
« Odgovor #1 poslato: danas u 08:37:07 pre podne »
Geometrija turbine ?

Van mreže Nebojša2004

  • VW Početnik
  • Poruke: 2
  • Lokacija: Vranje
  • Karma: +0/-0
  • Pol: Muškarac
  • Auto: VW Golf 6
Odg: Problem sa golf 6 1.6 tdi
« Odgovor #2 poslato: danas u 09:54:21 pre podne »
Geometrija turbine ?
Nijedan majstor to nije ni spomenuo a na dijagnostici ispiše nešto kao pritisak u razvodnoj cevi za gorivo je prenizak