Autor Tema: UKLONJENO  (Pročitano 6018 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže shone357

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 458
  • Age: 36
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +17/-6
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf Mk2
Odg: Evo ovako izgleda moj autic
« Odgovor #20 poslato: Maj 09, 2011, 04:40:31 posle podne »
Ma pazi ti znas sta ces sa tim automobilom, moj savet i savet svih ovde realnih ljudi je da batalis taj posao i sve lepo prepakujes coilleo2tj, a mehaniku zadrzi, a ti kako god budes hteo, zelim ti puno uspeha kako god da se odlucis da ga radis, i naravno ako ti treba neka pomoc ti vici mahac...... a sto se tice licnog pecata, to mozes da ostavi upravo kao sto je @madisson i rekao da uradis sa stylingom...... sve najbolje u daljem radu..... ...... alealeee
G T I - opaasna masina......

Van mreže dufke

  • VW Početnik
  • Poruke: 24
  • Karma: +0/-0
  • Pol: Muškarac
Odg: Evo ovako izgleda moj autic
« Odgovor #21 poslato: Maj 09, 2011, 04:47:10 posle podne »
e sad postoje neke nedoumice sto se tice prepakivanja sa strancem.ja znam da po novom zakonu motor spada u rezervni deo,a sta je sa sasijom?jer po starom stranac se nemoze registrovati ako nije evro 3.jel postoji neka legalna mogucnost za takav posao da ja uzmem samo skoljku od stranca,ili je sve kao i ranije prekucavanje brojeva...jel moze neko objasnjene?

Van mreže shone357

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 458
  • Age: 36
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +17/-6
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf Mk2
Odg: Evo ovako izgleda moj autic
« Odgovor #22 poslato: Maj 09, 2011, 05:15:54 posle podne »
Naravno da moze, kupis kompletnog stranca, skoljku moras da ogolis do najsitniojih detalja coilleo2tj, ne sme nista da bude na njoj ni vrta ni hauba ni gepek, stakla i td, naravno i enterijer mora napolje sve da bude golo, onda teras tu skolju na carinjenje sacekas da ti se zavrsi papirologija i onda mozes da krenes da pakujes, i naravno da je to sve legalno i potpuno po zakonu, inace ti to niko ne bi ni predlagao da nije....... PozdraVW  alealeee     i onda sklapanje i  driving, samo ako ocarinis skolju onda motor neces moci, znaci mozes da ocarinis ili skoljku ili motor, tako da znas........ salji na pm ako ti treba neka pomoc oko necega B)
G T I - opaasna masina......

Van mreže dufke

  • VW Početnik
  • Poruke: 24
  • Karma: +0/-0
  • Pol: Muškarac
Odg: Evo ovako izgleda moj autic
« Odgovor #23 poslato: Maj 09, 2011, 05:18:53 posle podne »
to je druga prica,ja za to nisam ni znao.ja sam mislio da je nemoguce registrovati sa stranom skoljkom.e sad jel stranac moze biti kupljen u srbiji,pa onda krenuti sa tim postupkom kao sto si rekao.

Van mreže shone357

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 458
  • Age: 36
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +17/-6
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf Mk2
Odg: Evo ovako izgleda moj autic
« Odgovor #24 poslato: Maj 09, 2011, 05:44:01 posle podne »
naravno da moze, samo mora da imas papire za tog stranca, znaci kad zoves obavezno pitaj da li ima papire za taj auto i nije bitno ako su table vracene, znaci papiri su ti najvazniji big_boss, i onda ide ovaj proces kao sto sam ti opisao........ clap mada najbolje bi ti bilo da pozoves upravu carine i da se licno kod njih raspitas kakva je procedura za carinjenje skolje...... alealeee
G T I - opaasna masina......

Van mreže cvijander

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 3856
  • Age: 39
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +47/-12
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf 2 Tas+Mexico
Odg: Evo ovako izgleda moj autic
« Odgovor #25 poslato: Maj 09, 2011, 07:14:33 posle podne »
Pozdrav za komsiju ,ako treba neka pomoc savet tu sam , kad smo vec  u komsiluku  beer beer

Van mreže Madison

  • Uprava Kluba
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 13101
  • Lokacija: beogradski dođoš
  • Karma: +199/-79
  • Pol: Muškarac
  • Auto: mk1 cabrio GTI 16v, Golf 5 GTI
Odg: Evo ovako izgleda moj autic
« Odgovor #26 poslato: Maj 09, 2011, 07:28:08 posle podne »
Ako ti je sve ostalo na autu do jaja , najbolje mozda da posetis otpad da ti prodaju golu skoljku, jer oni to inace salju pod presu. Tako ce ti biti najjeftinije, posle prepakujes sve sa svog auta na tu šasiju. Imace posla, ali to ti ne gine u svakom slucaju ukoliko neces da prodas svoj auto u delove i kupis gotov drugi.

Van mreže dufke

  • VW Početnik
  • Poruke: 24
  • Karma: +0/-0
  • Pol: Muškarac
Odg: Evo ovako izgleda moj autic
« Odgovor #27 poslato: Maj 10, 2011, 10:04:21 pre podne »
shone357 ima dosta dobar predlog,jbg. boodala ja nisam znao da to moze na legalan nacin da se uradi.
Madison,to sto ti kazes je isto ok,ali sam cuo da na otpadima izuvaju sto se tice cene skoljke :angry:
Imam ja jos vremena tamo negde najkasnije do septembra da razmislim za koju cu opciju da se opredelim,hvala vam momci na savetima i nadam se da cemo se od oktobra  driving
14henry,posto samo komsije,nadam se da ce se cuti po Borci za moj autic kada zavrsim sve  mahac

Van mreže Fujigti

  • VW Početnik
  • Poruke: 124
  • Age: 34
  • Lokacija: loznica
  • Karma: +6/-2
  • Pol: Muškarac
Odg: Evo ovako izgleda moj autic
« Odgovor #28 poslato: Maj 10, 2011, 10:21:19 pre podne »
idi ovaj auto baci ...ili prodaj nemoj dzabe gubiti wreme nije vredno toga,a ako hoces dvojku kupi drugu... mahac

Van mreže lubarda

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1168
  • Age: 43
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Karma: +17/-16
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf Mk2 1.6d ; Volvo V90 3.0
Odg: Evo ovako izgleda moj autic
« Odgovor #29 poslato: Maj 10, 2011, 03:00:13 posle podne »
Nadji stranca u sabcu ili gde ti izleti, moze i bez papira i dobrog speditera i ne moras ni da ga ljustis do gola, sve se zavrsi.

Van mreže D@rko

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1359
  • Age: 38
  • Lokacija: okolina Sapca
  • Karma: +10/-9
  • Pol: Muškarac
  • biker for life!
  • Auto: mk4- mk3- b5.5- gsxr 750
Odg: Evo ovako izgleda moj autic
« Odgovor #30 poslato: Maj 10, 2011, 05:08:14 posle podne »
Primetio sam da mnogi pisu u Sabcu. U Sapcu se pise jbt...  bonk Morao sam da prokomentarisem.

A sto se tice ove dvojke, dobro razmisli sta ces. Ima necega u tome sto ti shone pise  biggrin

Van mreže dufke

  • VW Početnik
  • Poruke: 24
  • Karma: +0/-0
  • Pol: Muškarac
Odg: Evo ovako izgleda moj autic
« Odgovor #31 poslato: Maj 10, 2011, 07:52:17 posle podne »
to sto shone kaze je sto posto tacno,da se sone ne uvredi proverio sam kod coveka koji se bavi tim,tako da sve moze na legalan nacin da se obavi,jedino bi mi predstavljalo problem da taj auto dodje do nase granice bonk

Van mreže Necii

  • VW Početnik
  • Poruke: 93
  • Age: 33
  • Lokacija: Sombor
  • Karma: +0/-1
  • Pol: Muškarac
  • Auto: mk2 GTD
Odg: Evo ovako izgleda moj autic
« Odgovor #32 poslato: Maj 25, 2011, 07:47:35 posle podne »
hvala na utesi!!!! mislim da cemo ga zavrsiti u isto vreme!!!! Samo polako i bice on u top stanju!!!!  clap

Van mreže Banchi

  • Crvenko
  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 3029
  • Lokacija: Sefkerin
  • Karma: +32/-13
  • Pol: Muškarac
  • Diesel power
  • Auto: Seat Cordoba 1.9TDI
Odg: Evo ovako izgleda moj autic
« Odgovor #33 poslato: Maj 26, 2011, 12:06:34 pre podne »
Moj savet ti je da poslušaš Šoneta mahac beer beer

Van mreže dufke

  • VW Početnik
  • Poruke: 24
  • Karma: +0/-0
  • Pol: Muškarac
Odg: Evo ovako izgleda moj autic
« Odgovor #34 poslato: Jun 28, 2011, 12:41:48 posle podne »
Sa zadovoljstvom mogu da vam kazem da je dosao i taj dan da ja pocnem sa sredjivanjem mog WHITE ANGEL-a. clap
Naravno od necega se mora poceti,odlucio sam da to budu krov i pod,krov jer sam bio malo nevaljao  batine,a pod jer je vreme ucinilo svoje. wacko
Iznutra je skroz rastavljen osim instrument table,nju cu skinuti odma pre intervencije na krovu.









Najkriticniji delovi wacko





Slike u toku radova za koji dan. mahac

Van mreže Garfield

  • ~~LOW&SLOW BABY LOW&SLOW~~
  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1472
  • Age: 31
  • Lokacija: Beograd - Borca
  • Karma: +28/-24
  • Pol: Muškarac
  • Nije bitno sta radis bitno je sta vozis (VW)
  • Auto: Dacia Logan, Corrado G60
Odg: Evo ovako izgleda moj autic
« Odgovor #35 poslato: Jun 28, 2011, 01:43:21 posle podne »
fino napredujes,ako treba pomoc pozovi  mahac beer
gori sam ja saban sto ulazim u raspravu sta je slik guma a sta komercijalna, podero sam slikova koliko pola foruma zajedno nije putnickih