Autor Tema: jetta mk2  (Pročitano 17643 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže dario_mk2

  • VW Početnik
  • Poruke: 59
  • Age: 34
  • Lokacija: Doboj
  • Karma: +1/-0
  • Pol: Muškarac
Odg: jetta mk2
« Odgovor #80 poslato: Mart 21, 2014, 02:01:39 pre podne »
znam i ja da su Hella de noviji tip farova al necu svaki put pisat naziv puni  posto radim kopiju westy fronta stavio sam da su kopija jer odpriliek slicnog su izgleda ima dosta prepravko oko njih ja cu stavljat druge projektore da imam i dugo i kratko svjetloa oko maske najvise ce bit problema al resicemo i to da bude priblizno orginalu trudicu se.da su orginal cjena bi bila druga a ne 25 eura kolko su me izasli ovi farovi komplet
« Poslednja izmena: Mart 21, 2014, 02:16:20 pre podne od strane dario_mk2 »

Van mreže Lepi

  • Moderator
  • Master Member
  • ***
  • Poruke: 4778
  • Lokacija: Canada
  • Karma: +192/-83
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Rabbit 2.5
Odg: jetta mk2
« Odgovor #81 poslato: Mart 21, 2014, 11:04:16 pre podne »
Odlična Jetta druže :25


Izvini za off...
Farove koje si kupio su sa Golfa 2, evo par slika moje maske , s tim što jedan far se razlikuje. Inače maska je proizvodje Hella kao i sami farovi.

http://imagizer.imageshack.us/v2/640x480q90/203/se6y.jpg
http://imagizer.imageshack.us/v2/640x480q90/62/q7ll.jpg

Van mreže dario_mk2

  • VW Početnik
  • Poruke: 59
  • Age: 34
  • Lokacija: Doboj
  • Karma: +1/-0
  • Pol: Muškarac
Odg: jetta mk2
« Odgovor #82 poslato: Mart 21, 2014, 12:14:45 posle podne »
imam i ja masku komplet i sve farove stoje mi sad nema koristi od njih ubrzo felge gotovo i ceka se neki dogovoro za neke sitnice pa ce bit slika

Van mreže dario_mk2

  • VW Početnik
  • Poruke: 59
  • Age: 34
  • Lokacija: Doboj
  • Karma: +1/-0
  • Pol: Muškarac
Odg: jetta mk2
« Odgovor #83 poslato: Mart 23, 2014, 07:58:29 posle podne »
felge gotove ja sam prezadovoljan sad cu uzet jos rubove ispolirat usput i rore zavrsit da s emogu montirat

jedna brzinska kako bi trebalo izgledat

ond iz dosade napravlerjn probni LV cep za felgu

sad sledi stednja da gume se uzmu dve nove dve polovne ce ic
posto je veoma tesko skoro nemoguce prskalice nac za farove tako sam doso na ideju da pravi sebi pa trazio neke i naletio od audia nazalost nisu u nikakvom stanju za smeca al polako ih sredjujem jednu sam skino farbu sad ide skracivanje da pase kako treba evo jedna probna kako bi trebalo izgledat

donja lakjsna privremeno sprejom ofarbama u crno jel je kamenje izudaralo to ce se sredit kad bude se radio westy

jedna slika kraj obicne jette

onda ljubav na prvi pogled se desila vidio blendu hella za jettu savrseno izgleda dosta sam trazi niko nece proda ako ima neko ko zna gde nabavit nek se javi naso sam jednu otiso po nju i momak kako je skido polomi u 2 djela sad ne znam jer se moze popravit ili sta pokusacemo nesto

Van mreže dario_mk2

  • VW Početnik
  • Poruke: 59
  • Age: 34
  • Lokacija: Doboj
  • Karma: +1/-0
  • Pol: Muškarac
Odg: jetta mk2
« Odgovor #84 poslato: Septembar 20, 2014, 09:59:52 pre podne »
evo da se javim da je jetta prezivjela poplavu ( 5 dana sam bio na tavanu zarobljen)
jetta u zadnji cas odvezena na brdo i spasena od poplave.za 10 dana predjeno 5000 km sad polako pocelo sastavljanje

izgled auta za vreme poplave
slcajno naletim na hella smoked zadnje stopke fantasticno izgledaju

onada resen auspuh stavljen gti lonac sa nastavcima

nazad fali plastika posto mi je gepek obijen al ubrzo ce i to bit reseno
onda felge legle sa gumam 175/55 15   samo treba ih ispolirat jos jednom , takodje dosle i bbs rz sa novim 195 55 gumama  al su na prodaju jer preko zime se rade 15 corrado sirene felgeclear.png
napred fale maglenke koje se montiraju ubrzo i maska da se nastima branik stavljen novi posto je jetta udarena na parkingu.na braniku i prskalice stavljene. stavljena i galerija cisto iz furke pa se radi roof rack pa bi trebalo ovako izgledat


trenutni izgleda auta
onda slucajno naletim na ovu sliku

tako nabavljena maska pa vidicemo kako ce izgledat ubrzo nove slike cim se smontiraju sitnice pozdrav
« Poslednja izmena: Septembar 20, 2014, 10:07:53 pre podne od strane dario_mk2 »

Van mreže Madison

  • Uprava Kluba
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 13098
  • Lokacija: beogradski dođoš
  • Karma: +199/-79
  • Pol: Muškarac
  • Auto: mk1 cabrio GTI 16v, Golf 5 GTI
Odg: jetta mk2
« Odgovor #85 poslato: Septembar 20, 2014, 10:16:40 pre podne »
Dobro da je spasena, fino izgleda. beer

Van mreže dario_mk2

  • VW Početnik
  • Poruke: 59
  • Age: 34
  • Lokacija: Doboj
  • Karma: +1/-0
  • Pol: Muškarac
Odg: jetta mk2
« Odgovor #86 poslato: Oktobar 27, 2014, 03:02:46 posle podne »
evo neki djelova se sakupilo:)
uzetta rally maska i corrad farovi vec su poznati nekome od vas, ima dosta posla da se srede al ispatice se

imaju xnone i sociva jos cu ubaci jos jedna sociva koja imam iz stari farova
uzet servo komplet trenutno je kod majstora sprema se da se ubaci ovi dana

uzet akozna tabla u odlicnom stanju bez ostecenja

onada vozo se po odpadima sakupio 4 praga i 6 rubova tako da ce se sastavit jedan kvalitetan et a ostace i za rezervu koji rub

uzeta srednja konzola od golfa 3 amera pa upasovana privremeno

sledece odine ide na farbanje jer ovo sto sam vec radio je uzas tako sad polako se djelovi ciste sredjuju pa ce na prolece ugradnja ic pozdarv

Van mreže dario_mk2

  • VW Početnik
  • Poruke: 59
  • Age: 34
  • Lokacija: Doboj
  • Karma: +1/-0
  • Pol: Muškarac
Odg: jetta mk2
« Odgovor #87 poslato: April 27, 2015, 12:44:55 pre podne »
evo dugo nisam javljo zbog manjka vremena zbog renoviranaj kuce jetta samo vozana nista nije radjeno, od djelova dosta se nabavilo pa sad bi se trebalo pocet resavat jedno po jedno. sastavljena komplet instalacija sa el retrovizorima:)

od kolege uzete gti papucice koje su predobro sjele

onda slucajno naletima na ovaj volan :)

samo sto je stanje uzas i prefarban u bjelu boju sprejom!sad treba ga tapacirat. nabavljeni i novi tapacirunzi i kroni tapacirung koji se trebaju radit preko lerta samo jos ne znam kako 1001 ideju imam al vidicemo
onda slucajno naletim kod kolege na sjedista cjena smjesna bila i uzmem recaro sjedista

koja bi se trebala radit u skaldu sa unutrasnjosti, cak sam razmisljo da ostavim ovu boju sjedista samo ih popravim zadnju klupu tapaciram tako da bude sivo uz odgovarajuce tapacirunge al vidicemo
polako se radi na rally frontu tj, ubacuju se jos par sociva u njih i sredjuju se nosaci pa cito porobano ako ce izgledat


onda izduv sredjen komplet vece cjevi sa novim auspuhom zadovoljab zvukom i izgledom


vracen gti nastavak na barnik i nadjen jedan fifft crni zmigavac drugi se trazi

sad se polako ovo sve slaze pa se traze gewinde