Autor Tema: potrebna pomoc oko putnog pravca nis-beograd- institut za majku i dete  (Pročitano 4035 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže ZARKOTEKICA

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2302
  • Age: 44
  • Lokacija: NIŠ
  • Karma: +54/-104
  • Pol: Muškarac
  • Auto: VW Passat b5.5
potrebna pomoc oko putnog pravca nis-beograd- institut za majku i dete
« poslato: Oktobar 30, 2012, 06:37:48 posle podne »
potrebna pomoc oko putnog pravca nis-beograd-  institut za majku i dete jer dali može objašnjenje ili jos bolje slike sa mapom puta od ukljucenja u beograd
ja sam našo ovo

Van mreže Wele

  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 6702
  • Lokacija: MunZe
  • Karma: +269/-172
  • Pol: Muškarac
  • Lupo GTI, Arti
Odg: potrebna pomoc oko putnog pravca nis-beograd- institut za majku i dete
« Odgovor #1 poslato: Oktobar 30, 2012, 06:42:22 posle podne »
http://www.vw-club.rs/forum/index.php?topic=41349.0

iz pravca niša  prvo isključenje posle genex kule

šta će ti više od onoga što si okačio?
da nećeš video zapis puta? haha pa u Beogradu postoje i saobraćajni znakovi
« Poslednja izmena: Oktobar 30, 2012, 06:46:53 posle podne od strane Wele »
Svaka pobuna, svaki otpor počinje jednom rečju - Ne!

Van mreže Gall

  • VW Početnik
  • Poruke: 79
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +2/-2
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf 1.9 TDI MK4 karavan
Odg: potrebna pomoc oko putnog pravca nis-beograd- institut za majku i dete
« Odgovor #2 poslato: Oktobar 30, 2012, 06:52:23 posle podne »
Poz Zarkotekica, dobar ti je taj pravac,ides autoputem, iskljucis se ka ulici Tosin Bunar ( tu je i studentski  grad)
kad prodjes drugi semafor,posle te raskrsnice skrenes desno i onda prva levo i Institut je 100-200 metara napred. Evo ti i moj br telefona pa zvrcni ako ti treba jos neko objasnjenje 0642677004

Van mreže Shomi

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1738
  • Age: 40
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +70/-73
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Vozim shta stignem ;)
Odg: potrebna pomoc oko putnog pravca nis-beograd- institut za majku i dete
« Odgovor #3 poslato: Oktobar 30, 2012, 06:54:07 posle podne »
Brate ne mozes da promashish nikako, vrlo je intuitivno koliko god ti delovalo konfuzno... ima i putokaza, bash za institut.

Kad prodjesh most preko Save, Gazelu, imash 4 uskljucenja sa auto puta desno, koja obilazish izlazis na 5. Dakle imash odmah posle mosta iskljucenje, pa imash dva kod arene, to ne mozes da omashis i imash ovo jedno u omladinskih brigada. to sve obilazish. kad prodjesh genex kulu, to ti je ova slika
http://www.ilgrad.co.rs/upload/images/galerija/big_genex_kula.jpg

izlazis sa auto puta. tu ces na silazu sa desne strane da vidish studenski dom, nije neka slika al ajd
http://www.stranijezici.com/drustvena/drustvena-odgovornost_files/studenjak%202.jpg

Ima saobracanih znakova pishe institut za majku i dete, to ti je kad sidjes sa auto puta imas semafor ides desno, pa onda picis pravo, Ja mislim da ima 2 semafora, ispravice me zemunci da te ne zeznem, pa posle 2 semafora na pravcu ides desno... Znaci posle semafora kad sidjes sa auto puta, ides 3 desno i prva levo ne moz da omanesh... i koga kod da pitash svi znaju gde je...
Samo da zamolim isfrustrirane osobe, nedovoljno razvijenog intelekta da shvate ironiju i sarkazam u mojim porukama, da mi sjashu sa karme i preskoce citanje mojih postova na forumu. Hvala!

Van mreže Andreja

  • Jr. Member
  • *
  • Poruke: 226
  • Age: 39
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +22/-6
  • Pol: Muškarac
  • Auto: EOS 2.0 TDI DSG
Odg: potrebna pomoc oko putnog pravca nis-beograd- institut za majku i dete
« Odgovor #4 poslato: Oktobar 30, 2012, 06:58:04 posle podne »
... na drugom semaforu imaš dve trake, jednu za pravo(leva) i jednu za desno(desna) koja ima uslovnu strelicu. Ti ideš pravo i odmah, posle nekih 10-20 metara skrećeš desno u jednu manju uličicu. Možda ti se učini da nije ta ali veruj mi da jeste  ;)

Van mreže Shomi

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1738
  • Age: 40
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +70/-73
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Vozim shta stignem ;)
Odg: potrebna pomoc oko putnog pravca nis-beograd- institut za majku i dete
« Odgovor #5 poslato: Oktobar 30, 2012, 07:07:41 posle podne »
ps: Ne ostavljaj nishta na vidnom mestu u kolima... sve shto imash potrpaj pre nego shto se parkirash u gepek i kasetu. Pohapsili su proslog leta neku ekipu koja je trakeljisala po kolima oko instituta. Mislim jbt, niko na institut ne ide zato shto hoce, nego zato shto mora... o moralu tih ljudi necu da pricam... Mnogo je vozila sa strane, scenario je bio da otprate ljude do instituta i posle se vrate pa trakeljishu...

necu da te paranoishem, ono savet samo, i ako si u mogucnosti obidji auto par puta dok se vrzmash po institutu... Nisi mali ;)
Samo da zamolim isfrustrirane osobe, nedovoljno razvijenog intelekta da shvate ironiju i sarkazam u mojim porukama, da mi sjashu sa karme i preskoce citanje mojih postova na forumu. Hvala!

Van mreže Pile

  • Majstor Kvarisa
  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2042
  • Age: 45
  • Lokacija: Johannesbur - Maputo
  • Karma: +90/-41
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Bmw 2jz, Skyline R33 GTR
Odg: potrebna pomoc oko putnog pravca nis-beograd- institut za majku i dete
« Odgovor #6 poslato: Novembar 09, 2012, 12:17:24 pre podne »
ja sam tamo isao nocu hiljadu puta - kad su dezurni zbog klinca i nikad mi nista nije falilo i danju isto.