Autor Tema: Golf 6 1.4TSI 500+ KS  (Pročitano 8023 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže svrle

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2445
  • Age: 35
  • Lokacija: Ugrinovci
  • Karma: +27/-18
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Skoda Superb II TDI
Odg: Golf 6 1.4TSI 500+ KS
« Odgovor #40 poslato: Septembar 24, 2011, 02:56:19 pre podne »
voze taksisti zato sto nemaju para za passat tdi.  biggrin
Neprimeren potpis

Van mreže Wele

  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 6702
  • Lokacija: MunZe
  • Karma: +269/-172
  • Pol: Muškarac
  • Lupo GTI, Arti
Odg: Golf 6 1.4TSI 500+ KS
« Odgovor #41 poslato: Septembar 24, 2011, 09:41:30 pre podne »
Ode tema u dizel opet... Ne razumem se preterano u motore, ali se razumem daleko više od onih što ih znam da voze Fijat i Reno. I nijedan ih ne hvali.
Zašto ih voze? Zato što su džabe na tržištu. Fijat JTD i Reno dCI su najjeftiniji (iz više drugih razloga) i onaj ko ih kupuje neće/nema da da 1000e+ za isti takav VW motor jer smatra sve to isto. Daleko od toga da su to vrli poznavaoci td motora.
E sad da li su loši? Mislim da nisu, ali mislim da su lošiji od VW, to cena i u svetu pokazuje ne samo kod nas gde je VW precenjen.

Mladene, meni deluje da si ti veoma težak čovek za svoju okolinu i da ti je ovaj forum neki odušak tvojih dnevnih problema. Ne razumem ni tebe ni admine koji celo vreme tolerišu tvoje malograđansko (u najmanju ruku) totalno beskorisno komentarisanje.
Svaka pobuna, svaki otpor počinje jednom rečju - Ne!

Van mreže lubarda

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1168
  • Age: 43
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Karma: +17/-16
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf Mk2 1.6d ; Volvo V90 3.0
Odg: Golf 6 1.4TSI 500+ KS
« Odgovor #42 poslato: Septembar 24, 2011, 10:08:59 pre podne »
jbga totalni off,ali nije beskorisno.a i tema je takva izvorno, da nema mnogo o cemu da se tupi.generalno, ne samo motori, nego citav sklop fijata i renoa ne valja.benzinci takodje.ujak pre koju god,posto je dir.firme kupi-dobije novu lagunu u fulu, koza, brdo elektronike i posle 30tak hkm se raspadne menjac.zamene ga, pa onda neki preskupi prateci asesoari krenuli jedan po jedan, da bi posle 200hkm bila za generalnu,pa ga prodali.odrzavan skolski,vozio jedan covek,cuvao, uglavnom po evropi putovanja.

Van mreže GT267

  • BBS Fanatic
  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 4835
  • Age: 36
  • Lokacija: Bar, Crna Gora
  • Karma: +166/-42
  • Pol: Muškarac
  • Danke Herr Benz
  • Auto: Mk3 GT 74 kw, MB W201E 9O kw
Odg: Golf 6 1.4TSI 500+ KS
« Odgovor #43 poslato: Septembar 24, 2011, 10:22:03 pre podne »
Kakvi smo mi kraljevi. . . biggrin Znaci tema glasi ''Golf 6 1.4tsi 500+ konja'' a mi evo raspravljemo o kvalitetu Renoa i Fiata. . ., a postoji ista tema koja je aktuelna o unistavanju golfa 2 a tamo se raspravlja o kvalitetu Citroena i francuza generalno. . . Znaci krenemo od Kulina Bana , pa preko Markovih konaka do spanskih sela. . . biggrin E zato ja volim ovaj forum i najvise sam na njemu. . ., druzenje vrh.. .  beer

Van mreže lubarda

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1168
  • Age: 43
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Karma: +17/-16
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf Mk2 1.6d ; Volvo V90 3.0
Odg: Golf 6 1.4TSI 500+ KS
« Odgovor #44 poslato: Septembar 24, 2011, 10:38:18 pre podne »
fala bogu, nismo na sudu ili kpj sastanku da imamo dnevni red, nego ziva prica.admini isprate da bas nema vredjanja i ok.zezanje, fejsbuk.cast onima sto nas stvarno nesto nauce,ali i kaze se -samo svi ljudi znaju sve.