Autor Tema: AKS Šabancija  (Pročitano 21061 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Wele

  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 6700
  • Lokacija: MunZe
  • Karma: +269/-172
  • Pol: Muškarac
  • Lupo GTI, Arti
AKS Šabancija
« poslato: Januar 26, 2012, 02:59:52 posle podne »
Prodam ja svoj OBD BT adapter i kupac tražio AKSom da ga pošaljem sa otkupnom cenom. To mi je bilo prvi put AKSom jer sam do sada uvek koristio PostExpressa i nisam imao zamerki na rad. Prođe 15 dana ja i zaboravio da sam to poslao, srećom nisam bacio potvrdu o slanju. Danas rekoh daj da vidim šta se dešava sa tim. I tako počinje.
Okrećem sledeće brojeve 60minuta
015354332 (ovo je kao "pozivni centar" na kome je stalno zauzeto - dve devojke, a 15 linija  bonk)
015354996
015314003
011/2971086
064/8908866
064/8719922
064/8908855

Nakon sat vremena konačno dobijem nekoga (devojku koja mi govori da samo njih 2 rade na 15 linija), a ona me prosledi na drugi broj
0648023656
Oni me proslede na
0648719850
E oni su me prosledili na koleginicu koja "se bavi time"
0698023573
a ona me prosledila kod kurira koji "već neko vreme nosi novac za moj nalog"
0698719xxx
On kaže da nije imao moj broj iako zna adresu i prezime i radi po lokaciji Zemuna. Ne znam kako mu nije palo na pamet da dođe na adresu, pogleda na 988info.rs valjda je toliko pismen... ili nije?
U svakom slučaju AKS sad i nikad više.
Svaka pobuna, svaki otpor počinje jednom rečju - Ne!

Van mreže Shomi

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1738
  • Age: 40
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +70/-73
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Vozim shta stignem ;)
Odg: AKS Šabancija
« Odgovor #1 poslato: Januar 26, 2012, 03:07:05 posle podne »
Nisi prvi koji se zalio... Manje vishe trzishte preplavljeno kuriskim sluzbama pa sad moze da se bira...
Samo da zamolim isfrustrirane osobe, nedovoljno razvijenog intelekta da shvate ironiju i sarkazam u mojim porukama, da mi sjashu sa karme i preskoce citanje mojih postova na forumu. Hvala!

Van mreže Desmo

  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 9783
  • Lokacija: Isfahan - Iran
  • Karma: +220/-51
  • Auto: Lada 2104
Odg: AKS Šabancija
« Odgovor #2 poslato: Januar 26, 2012, 03:30:17 posle podne »
Dosta zavisi od vozača, kod mene uvek dolazi isti momak i uvek je sve korektno.

Van mreže kadi

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1622
  • Lokacija: Novi Pazar
  • Karma: +43/-26
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Merida XT edition
Odg: AKS Šabancija
« Odgovor #3 poslato: Januar 26, 2012, 03:37:27 posle podne »
ja imam pozitivna iskustva sa axom stvarno
Nema gazde bez stomaka i auta bez sestaka  ;)

Van mreže DamirK

  • Eurodubs fotograf
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 10457
  • Age: 42
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +78/-28
  • Pol: Muškarac
  • Eurodubs / Detailing Oprema
    • Detailing Oprema
  • Auto: Golf MK6 GTD, VW UP
Odg: AKS Šabancija
« Odgovor #4 poslato: Januar 26, 2012, 03:38:15 posle podne »
Neozbiljni su skroz, imao sam iskustva jer su takodje neki insistirali na AKS, ne znam zbog cega, i isto tako... jurio sam se sa kurirom. Nazove me kad dodje ispred kuce i kaze izadji :) A ja ko zna gde sam.

Van mreže Madison

  • Uprava Kluba
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 13076
  • Lokacija: beogradski dođoš
  • Karma: +198/-79
  • Pol: Muškarac
  • Auto: mk1 cabrio GTI 16v, Golf 5 GTI
Odg: AKS Šabancija
« Odgovor #5 poslato: Januar 26, 2012, 03:53:52 posle podne »
Aks-om sam samo primao posiljke, drugar je imao problema sa njima, neprofesionalni su skroz, vade se na neko ime... Ja saljem iskljucivo post expresom, ostave  priznanicu u sanducetu i podignem u bilo kojoj posti k'o covek bez provizije, a ovi iz aks-a naplacuju donosenje novca.

Van mreže kiza91

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1346
  • Age: 32
  • Lokacija: Pancevo
  • Karma: +9/-8
  • Pol: Muškarac
  • vw rulez
  • Auto: Bugatti Veyron
Odg: AKS Šabancija
« Odgovor #6 poslato: Januar 26, 2012, 04:00:08 posle podne »
ja imam broj od vozaca i njega zovnem da dodje,ne zovem taj call centar...sto kaze desmo sve zavisi od vozaca...

Van mreže martini_u_kuci

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 4799
  • Age: 38
  • Lokacija: Stari Košutnjak, BGD
  • Karma: +46/-29
  • Auto: 2003 Golf mk4 TDI GTI
Odg: AKS Šabancija
« Odgovor #7 poslato: Januar 26, 2012, 04:03:24 posle podne »
ja sam isto imo samo dobra iskustva sa AKS-om...jedino je nekad problem sto zovu da se izadje za par minuta...al uglavnom su ok...uslugu donosenja novca uvek savim na teret onog ko prima paket i placa...
tvoja je greska ako nisi ostavio broj telefona na priznanici...a ako jesi onda jbg, oni su slepci...al ne ocekujes valjda da ce lik da gugla po netu da nadje tvoj broj...u svakom slucaju mozes sa priznanicom da odes u centralu i da trazis lovu...
i ko sto kaze kiza, samo vozaca zovem...i uvek mi je isti vozac...

e sad postekspres je bolji zato sto robu donose skroz do vrata i nema provizije za donosenje love...
« Poslednja izmena: Januar 26, 2012, 04:04:55 posle podne od strane martini_u_kuci »

Van mreže Wele

  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 6700
  • Lokacija: MunZe
  • Karma: +269/-172
  • Pol: Muškarac
  • Lupo GTI, Arti
Odg: AKS Šabancija
« Odgovor #8 poslato: Januar 26, 2012, 04:32:23 posle podne »
Ja sam, kao korisnik koji prvi put koristi njihove usluge, ugostio coveka (kurira) kod sebe kuci i dao mu sve podatke koje je trazio. Otkud znam da mu treba broj telefona? Sto se tice te provizije dostave novca 2x sam mu rekao da ide na teret primaoca i sad kad je dosao opet mi trazi 60din da platim dostavu novca. Ok, sta on jebeno gleda ako ne vidi na nalogu za rad da ne treba da se plati dostava novca?
I to da se sad ja kumim sa vozacem ne pada mi napamet. Mi na poslu koristimo PostExpress i momci su sjajni. Ima ih 4. Zamisli sad ja zovem nekoga u 8 ujutro "BRATE GDE SI DA PREUZMES PAKET?" A covek spava kod babe na selu ili zimuje u Italiji? Za mene licno PE postar dodje pozvoni dostavi i ode. Sta ja imam da se interesujem za njegov telefon i slicno? Ja sam svoj deo kao musterija ispunio ocekujem i od njegove firme isto bez bespotrebnog intimiziranja.
Svaka pobuna, svaki otpor počinje jednom rečju - Ne!

Van mreže ShoneVW

  • VW Početnik
  • Poruke: 94
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +11/-5
  • Pol: Muškarac
Odg: AKS Šabancija
« Odgovor #9 poslato: Januar 26, 2012, 05:31:02 posle podne »
Isti problem sam imao sa AKS-om, poslao paket, za koga primalac placa otkupninu.  posle toga prodje 10 dana, kurira nigde nema da donese pare, i onda sledi okretanje 20 razlicitih brojeva, i svi preusmeravaju na neki drugi broj. Imao sam broj posiljke i onaj njihov papir, dosao sam do nekog broja telefona gde lik provera gde su pare i kaze da su kod kurira, zovem kurira i naravno on kaze kako nema nista za mene, i tek posle jedno nedelju dana stizu pare, i naravno 60 dinara za dostavu novca. Moje licno misljenje je da se kurir malo sluzi sa tima parama dok ne dodje plata, sta ce covek kriza svuda u svetu, pa mora da se snadje. bonk  preko postexpresa sam slao dosta puta i nikad problema nije bilo.
a i kad bi imo lovu ovi nasi pederi ne proizvode 125 12 i jebi ga

Van mreže Fred Peric

  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 5911
  • Age: 40
  • Lokacija: Zemun
  • Karma: +165/-127
  • Pol: Muškarac
  • Auto: GOLF 5 1.9 TDI 77/105 2007.g.
Odg: AKS Šabancija
« Odgovor #10 poslato: Januar 26, 2012, 05:39:59 posle podne »
Sve što sam slao do sada bilo je post expresom, a kad mi je stizao paket AKSom, nije bilo nikog kući(treba radnim danom pre podne da sedim kući i čekam paket), pitam ga da ostavi komšiji ili da mi donese do posla(5 min. od kuće) on u problemu...ne može ništa od toga...Da dođem na Altinu po paket...Odem po podne,a tamo sto čudesa, sve u haosu, u magacinu, jedva su mi iskopali moju pošiljku...

@ShoneVW to dok čovek obrne par puta... coilleo2tj
Земунчанин

Van mreže vladairon

  • Pure German style
  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2357
  • Age: 33
  • Lokacija: Velika Plana-Beograd
  • Karma: +53/-37
  • Pol: Muškarac
  • GERMAN CARS
  • Auto: Scirocco MK2 & Corrado 2.9 VR6
Odg: AKS Šabancija
« Odgovor #11 poslato: Januar 26, 2012, 05:43:00 posle podne »
Neozbiljni su skroz, imao sam iskustva jer su takodje neki insistirali na AKS, ne znam zbog cega, i isto tako... jurio sam se sa kurirom. Nazove me kad dodje ispred kuce i kaze izadji :) A ja ko zna gde sam.


Da,upravo to i ako nisi tu onda vrati paket u bazu pa se ti posle je*i!
Call me a relic,
Call me what you will,
Say I'm old fashion,
Say I'm over the hill,
Today's music ain't got the same soul,
I like that old time Rock and Roll!

Van mreže DamirK

  • Eurodubs fotograf
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 10457
  • Age: 42
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +78/-28
  • Pol: Muškarac
  • Eurodubs / Detailing Oprema
    • Detailing Oprema
  • Auto: Golf MK6 GTD, VW UP
Odg: AKS Šabancija
« Odgovor #12 poslato: Januar 26, 2012, 06:22:12 posle podne »
Jos jedna stvar, nisam bio tu... i cujemo se da donese sutra, ali ne! On mora do vrati nazad za magacin, da zavedu, pa prekosutra da pokupi ponovo pa da mi donese :))
Toliko o njihovom sistemu.

Plus kad sam zvao da pokupe, kaze namaju nekoga u blizini tek sutra, izlazim napolje sedam u auto krecem na posao, pored kuze prolazi AKS :) otisao 10 kuca nize.

killah

  • Gost
Odg: AKS Šabancija
« Odgovor #13 poslato: Januar 26, 2012, 06:24:21 posle podne »
Posalje mi letos shvexoman poklopce za felne a oni izgube posiljku...

Van mreže pokemoni

  • VW Početnik
  • Poruke: 178
  • Age: 40
  • Lokacija: Vrsac
  • Karma: +7/-13
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Vw Passat B8 Transporter T6
Odg: AKS Šabancija
« Odgovor #14 poslato: Januar 26, 2012, 07:02:58 posle podne »
U poslednjih 7 mesci presao sam na usluge postexpresa do tada sam uglavnom slao aks-om a saljem pakete skoro svakodnevno.Stvar koja me je odbila od dalje saradnje sa aks-om je to sto kada treba da ti donese otkupninu cekas u proseku od 5-10 dana i sto moras da molis kurira da dodje i da ca cekas skoro ceo dan i ne isporucuju u dosta slucajeva paket na vreme.Stvari koje su pozitivne kod njih su sto placaju nastalu stetu ako ti izgube deo u transportu ili ostete a i cene kurirskih usluga su jeftinije od drugih.Post expres odneses sam paket i zavrsio si ,pare ti donesu na kucnu adresu za tri dana i  sigurna isporuka.Stvar koja mi se kod njih ne svidja je ako ti izgube paket nikom nista ili se slomi u transportu ne vrse novcanu nadoknadu i skuplji su od drugih.
« Poslednja izmena: Januar 26, 2012, 07:07:53 posle podne od strane pokemoni »

Van mreže Boban

  • Auto Union
  • Uprava Kluba
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 8189
  • Age: 39
  • Lokacija: BGD
  • Karma: +68/-13
  • Pol: Muškarac
  • Vorsprung durch Technik
    • vw club serbia-forum
  • Auto: Comfort Coupe
Odg: AKS Šabancija
« Odgovor #15 poslato: Januar 26, 2012, 07:29:35 posle podne »
I meni je bilo situacija da me zovu ispred kuce, a igrom slucaja cesto bude komsija koji me okrene pa kaze javi kad budes mogao pa da donesem ili se nadjemo gde ti odgovara.
U svakom slucaju nemam neka losa iskustva

Van mreže ilija

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2129
  • Age: 31
  • Lokacija: Hamilton, Ontario
  • Karma: +17/-13
  • Pol: Muškarac
  • DAS AUTO
Odg: AKS Šabancija
« Odgovor #16 poslato: Januar 26, 2012, 07:41:27 posle podne »
Oni ce opet tako biti nemarni i prema nekom drugom, ali sta da radis. Nemas u ovoj zemlji kome da se zalis, tvoja prava kao potrosaca su mala, tj potrosac i nema nikakva prava.
nedao bog da imas 16v. isao bi oko 290

Van mreže Ivan

  • One & Only
  • Super Moderator
  • Ultimate Member
  • ****
  • Poruke: 13676
  • Age: 44
  • Lokacija: Лазарев град
  • Karma: +218/-40
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Volkswagen Cross Touran 1T2
Odg: AKS Šabancija
« Odgovor #17 poslato: Januar 26, 2012, 09:04:25 posle podne »
Posalje mi letos shvexoman poklopce za felne a oni izgube posiljku...

Tebi poklopce izgubili. Meni izgubili 4 alu felne. Kad sam zvao magacin covek ne zna gde su mi felne. Posle nedelju dana zovem i lik mi kaze da su mi nasli dve felne a da se dve jos traze.

Kod PE je dobro sto ostave priznanicu pa odes po paket u postu.
Sa PE sam imao prosle godine peh.
Naime, na Limundu sam nasao alternator od 65A. Istekne licitacija i ja pitam lika jel moze da mi posalje jos neku sliku osim onih sto je postavio na aukciji.
Kaze nema problema i posalje mi slike uvece oko 22h. Na slikama stoji vreme 21 i nesto + sto se vidi mrak napolju. Znaci da su slike taze. Covek mi rekao da salje iskljucivo PE.
Sutradan mi posalo poruku da mi je poslao paket i da stize sutra ujutru do 12h.
Ostavim ocu pare u slucaju da nisam kuci.
Otisao sam na posao, otac me zvao da mi kaze da je paket stigao.
Kad sam dosao i otvorio paket video sam da je regler polomljen i iskrivljen onaj dugacak sraf sto se na nju srafi pletenica za masu.
Pogledam i kutiju i vidi se da je cose ulubljeno.
Pitam lika o cemu se radi i on mi kaze da je paket ispusten tokom transporta i 'ladno mi posalje slike sa primopredaje paketa gde se vidi da je sve celo.
Nisam imao sta vise da mu kazem.
Zamenim regler i taj sraf i teraj dalje.

Ni jedni ni drugi nisu bas profesionalci do kraja. Kako se kome zalomi kurir.

Van mreže Mily

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 834
  • Lokacija: Zemun
  • Karma: +18/-6
  • Pol: Muškarac
  • Auto: GTI
Odg: AKS Šabancija
« Odgovor #18 poslato: Januar 26, 2012, 09:11:02 posle podne »
Ja imam jako losih iskustava sa njima....cekam ih citav dan za posiljku da posaljem ili se u opste nepojave,posle toga dve do cak tri nedelje cekam otkup...i tako te vtre sa telefonima,prebacuju sa jednog na drugi da zoves.....Vise sam rekao sa njima ni razglednice necu da saljem....Post expres je majka mara...dodju u roku 2 sata,postar ti donese za dva dana pare ili odes u postu i podignes,mirna glava....sa njima sam prezadovoljan i samo preko njih saljem

Van mreže gedora

  • sve za srpstvo i motorsport
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 9370
  • Karma: +534/-256
  • Pol: Muškarac
Odg: AKS Šabancija
« Odgovor #19 poslato: Januar 26, 2012, 09:14:38 posle podne »
ja isto saljem aks-om stalno ali je tacno da sve zavisi od postara koji ima svoj rejon. prosle godine sam popusio 40 eu za otkupninu nekih zvucnika jer "su se zagubile pare"
preselio sam servis pre 6-7 mjeseci,  ovog novog isto aks postara svaki put castim sa 150-200din
nikad bolje usluge!
 ako nisam tu .. brate nama problema navraticu ja kasnije ... i tako i bude.
jebes 200din, nek popije kafu negdje, i svima dobro