Autor Tema: Digitalna tabla Golf II GTI  (Pročitano 5678 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Krle

  • Gost
Digitalna tabla Golf II GTI
« poslato: April 11, 2010, 07:02:20 posle podne »
Zanima me da li je neko upucen kako se na Dig. tabli podesava sat i ostalo sto moze da se podesava... Znam kako radi board, ali ne mogu da podesim sat...

Van mreže petko.89

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2183
  • Age: 35
  • Lokacija: Smederevo
  • Karma: +20/-3
  • Pol: Muškarac
  • Auto: golf mk1 1.3i
Odg: Digitalna tabla Golf II GTI
« Odgovor #1 poslato: April 11, 2010, 07:04:27 posle podne »
e krle izvini na off,ali svako vece ti vidjam trojku....  bonk  lollol lollol malo pre mi bio jedan lik i nudio mi da kupim dig tablu od gti-a...jel neko zna dal to uopste kod mene i sta mi sve treba jos pored toga ...i dal su dzekovi isti...msm dal pasuju ovi sto ja imam trenutno...a imam 2 dzeka ..... blink

Krle

  • Gost
Odg: Digitalna tabla Golf II GTI
« Odgovor #2 poslato: April 11, 2010, 07:16:00 posle podne »
Posto ti je nudio tablu...?? Meni ne pokazuje ukupnu kilometrazu, pa ako naletim na drugu, rado bi menjao.. Da, 3-ka mi je u smederevu, bas sam se malopre cuo sa tim deckom.. Treba da odem do njega jedan dan da se vidimo... Aj vidi za tu digitalnu koja bi bila cena.. Iscimao sam brata u nemackoj da trazi, brata u BiH, pa aj da iscimam i tebe..

Van mreže goran-ub

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 462
  • Age: 46
  • Lokacija: Ub
  • Karma: +16/-11
  • Pol: Muškarac
  • Auto: golf 2 gti 16v
Odg: Digitalna tabla Golf II GTI
« Odgovor #3 poslato: April 11, 2010, 08:39:04 posle podne »
Sat ti se steluje na jednoj maloj pravougaonoj plastici izmedju gornjeg i donjeg reda prekidaca (ona sto menja kontrolnu lampu od rucne).Na toj plastici imas dve rupice jedna h druga m.

Krle

  • Gost
Odg: Digitalna tabla Golf II GTI
« Odgovor #4 poslato: April 11, 2010, 08:42:22 posle podne »
sve zivo sam pregledao i nigde da vidim bilo sta... Aj pogledacu kasnije opet..

Van mreže goran-ub

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 462
  • Age: 46
  • Lokacija: Ub
  • Karma: +16/-11
  • Pol: Muškarac
  • Auto: golf 2 gti 16v
Odg: Digitalna tabla Golf II GTI
« Odgovor #5 poslato: April 11, 2010, 08:56:05 posle podne »
Izmedju gornjeg i donjeg reda prekidaca mora da ima sigurno osim ako neko nije skinuo

Van mreže goran-ub

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 462
  • Age: 46
  • Lokacija: Ub
  • Karma: +16/-11
  • Pol: Muškarac
  • Auto: golf 2 gti 16v
Odg: Digitalna tabla Golf II GTI
« Odgovor #6 poslato: April 11, 2010, 08:59:23 posle podne »
Da ne offujem ovaj sat bi trebalo da moze u jedinicu da se ubaci ali trebaju kablovi od dozne do sata pod uslovom da je dozna kao u dvojci do 1989 ali ima prevezivanja

Van mreže petko.89

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2183
  • Age: 35
  • Lokacija: Smederevo
  • Karma: +20/-3
  • Pol: Muškarac
  • Auto: golf mk1 1.3i
Odg: Digitalna tabla Golf II GTI
« Odgovor #7 poslato: April 11, 2010, 10:02:12 posle podne »
sta ti je dozna????  znam za pinjon da treba drugi.....pa meni je cela instalacija od dvojke .....

Van mreže petko.89

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2183
  • Age: 35
  • Lokacija: Smederevo
  • Karma: +20/-3
  • Pol: Muškarac
  • Auto: golf mk1 1.3i
Odg: Digitalna tabla Golf II GTI
« Odgovor #8 poslato: April 11, 2010, 10:03:02 posle podne »
Posto ti je nudio tablu...?? Meni ne pokazuje ukupnu kilometrazu, pa ako naletim na drugu, rado bi menjao.. Da, 3-ka mi je u smederevu, bas sam se malopre cuo sa tim deckom.. Treba da odem do njega jedan dan da se vidimo... Aj vidi za tu digitalnu koja bi bila cena.. Iscimao sam brata u nemackoj da trazi, brata u BiH, pa aj da iscimam i tebe..
tablu mi je nudio 60 evra.....aj kad budes dolazio javi da popijemo po koju.....  beer

Krle

  • Gost
Odg: Digitalna tabla Golf II GTI
« Odgovor #9 poslato: April 12, 2010, 07:42:18 pre podne »
Resen problem, podesen sat... E da mi je neko rekao da kupim cvikere, da ne vidim dobro, samo bi se nasmejao.. Ovako cu morati da se uputim na pregled... Stoji ta plocica i nije bas mala, i koji je meni bio pa da je ne vidim, ne znam...

Petko, trebao si to da kupis, to je odlicna cena... Em su retke, nema ih, i skupe su.. Ako se pojavi opet, kupuj to, pa da das meni, a ja cu tebi moju..

Van mreže buzUki

  • Jr. Member
  • *
  • Poruke: 211
  • Age: 34
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +2/-1
  • Pol: Muškarac
  • Mjetal!!!
  • Auto: Golf Mk2 1.6D
Odg: Digitalna tabla Golf II GTI
« Odgovor #10 poslato: Jun 05, 2010, 11:09:19 posle podne »
ima jedna digi tabla sa GTIa na ponudi sto mi ortak valja,pa moram da priupitam B) da li je i koliko je velika zezancija da ta tabla uleti u moj Golf MK2 Diesel 1.6 D i ako moze koliko su velike prepravke,ako ih uopste ima??
Golf MK2 till death...

Krle

  • Gost
Odg: Digitalna tabla Golf II GTI
« Odgovor #11 poslato: Jun 06, 2010, 03:07:42 posle podne »
Ma sta ce ti to u dizelu, kolko para prodaje, da kupim ja ako nije skupo a sve radi... Ima prepravki nekih sitnih, ali ne bih znao koje su.. Nesto oko 2 dzeka, 1 dzek.. zavisi kako se tvoja tabla povezuje, itd itd.. ima strucnijih na forumu, pa ce ti neko odgovoriti vec...

Van mreže Mily

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 834
  • Lokacija: Zemun
  • Karma: +18/-6
  • Pol: Muškarac
  • Auto: GTI
Odg: Digitalna tabla Golf II GTI
« Odgovor #12 poslato: Jun 07, 2010, 10:05:31 pre podne »
Kad kupujes tablu moras i da uzmes celu instalaciju za nju i najverovatnije doznu osiguraca jer tesko da ce da pase na tvoju,umesto mehanickog stavlja se eletricni pinjon na menjac.Mora da se prepravljaju nosaci na tabli gde ide sat jer je digitalna sira od obicne i to je to. Racunaj za dobrog eletricara jedno 40 evra da ti to sve ispoveze + tabla i instalacija....sto mu dodje preko 100.  biggrin

Van mreže Nikola GTi

  • Nikola Mihajlovic
  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1933
  • Age: 35
  • Lokacija: Jagodina
  • Karma: +34/-49
  • Pol: Muškarac
  • Golf u srcu GTi u krvi :)
  • Auto: Golfovi i a3
Odg: Digitalna tabla Golf II GTI
« Odgovor #13 poslato: Jun 24, 2010, 04:18:05 posle podne »
ima dosta zezanja sa tom dogitalnom tablom da se ubaci, ja sam moju skidao zato sto mi prekida negde i kada sam je skinuo uopste nije ista kao obicna sa satovima, dzekovi su drugaciji i prikljucuju se sa leve strane, kao sto neko rece ni drzaci nisu isti to bi moralo da se nabudzi, i da pitam jos jel neko imao mozda problem da mu tabla gubi kontakte i odjednom se ugasi nema nista na njoj, jedino kada upalim dugo svetlo svetli lampica na tabli za dugo svetlo i za grejanje zadnjeg stakla kada ukljucim ostalo sve mrtvo, i posle par minuta odjednom dobije sve.

Van mreže rey

  • VW Početnik
  • Poruke: 4
  • Karma: +0/-0
Odg: Digitalna tabla Golf II GTI
« Odgovor #14 poslato: Avgust 15, 2010, 12:24:39 pre podne »
ljudi meni treba takva tabla mojoj ne radi brzina, jel zna neko gde mogu da kupim, thnx pozz