Autor Tema: Golf I GTI progress by Debeli  (Pročitano 9415 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže petko.89

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2183
  • Age: 35
  • Lokacija: Smederevo
  • Karma: +20/-3
  • Pol: Muškarac
  • Auto: golf mk1 1.3i
Odg: Golf I GTI progress by Debeli
« Odgovor #20 poslato: Maj 12, 2010, 06:16:19 posle podne »
pa dobro ,covek voli da se zanima.... cenim tvoj trud druze.....pa da vidimo konacno sta ce ispasti na kraju i kako ce izgledati  ;)  beer

Van mreže gedora

  • sve za srpstvo i motorsport
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 9370
  • Karma: +534/-256
  • Pol: Muškarac
Odg: Golf I GTI progress by Debeli
« Odgovor #21 poslato: Maj 12, 2010, 06:26:19 posle podne »
extra golf ofarbaj mu felne u crveno i dogodine ako bog da da ga prepravis u venta beer

pekar

  • Gost
Odg: Golf I GTI progress by Debeli
« Odgovor #22 poslato: Maj 12, 2010, 06:31:25 posle podne »
bez ljutnje, ali ja golfa keca ne bi prepravljao u dvojku,ipak je to skrnavljenje tog modela,ali boze moj, svako ima svoj stil i ukus ;)
ovde u zajecaru ima jedan golf kec GTI, vozi ga cica,i moj ortak ga vec par meseci masira da mu proda taj auto cak mu nudio i dvojku za njega,ali ovaj ladno nece, a hoce da ga uzne bas zato sto je kec GTI,i neka dobra felnica malo spustanja i eto pravog primerka :rolleyes:

Van mreže Shone

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 554
  • Age: 33
  • Lokacija: Pancevo
  • Karma: +9/-2
  • Pol: Muškarac
Odg: Golf I GTI progress by Debeli
« Odgovor #23 poslato: Maj 12, 2010, 06:35:29 posle podne »
extra golf ofarbaj mu felne u crveno i dogodine ako bog da da ga prepravis u venta beer
lollol  lollol  boodala  biggrin

Van mreže MishaGTI

  • VW Početnik
  • Poruke: 11
  • Karma: +0/-0
Odg: Golf I GTI progress by Debeli
« Odgovor #24 poslato: Maj 12, 2010, 06:47:28 posle podne »
poenta prepravki bilo je da auto ujutro moze ponovo na ulicu , nikada nije ofarban kako treba a ne nesto drugo , kazem stavljao sam na njega ono sto sam imao od delova u garazi !!

inache , englezi , vw demon , platili su 650 funti za crteze prepravki prednjeg kraja u jetta 2

da bi ti se svidelo tako nesto , moras da imas oko za to , a ne da vozis tatinog passata tdi  bleh

nema ljutnje , naravno  lollol

Van mreže petko.89

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2183
  • Age: 35
  • Lokacija: Smederevo
  • Karma: +20/-3
  • Pol: Muškarac
  • Auto: golf mk1 1.3i
Odg: Golf I GTI progress by Debeli
« Odgovor #25 poslato: Maj 12, 2010, 08:15:24 posle podne »
extra golf ofarbaj mu felne u crveno i dogodine ako bog da da ga prepravis u venta beer
lollol  lollol  boodala  biggrin

lollol lollol lollol lollol lollol lollol lollol lollol lollol lollol lollol biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin bonk bonk bonk bonk bonk bonk bonk bonk bonk

Van mreže micko

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 3031
  • Age: 46
  • Lokacija: Beograd-Zemun
  • Karma: +30/-11
  • Pol: Muškarac
  • Auto: audi A4 TDI avant
Odg: Golf I GTI progress by Debeli
« Odgovor #26 poslato: Maj 12, 2010, 09:17:16 posle podne »
jako mi je zao kada vidim da se prepravlja kec u dvojku,ali s obzirom na okolnosti mogu da razumem tvoj potez.za uklapanje delova svaka cast.voleo bih da vidim uzivo.

Van mreže MishaGTI

  • VW Početnik
  • Poruke: 11
  • Karma: +0/-0
Odg: Golf I GTI progress by Debeli
« Odgovor #27 poslato: Maj 13, 2010, 07:57:05 pre podne »
Citat: Shone  juče u 05:29:29 pm
Citat: gedora  juče u 05:20:19 pm
extra golf ofarbaj mu felne u crveno i dogodine ako bog da da ga prepravis u venta
     

                           
 batine batine batine batine batine 
« Poslednja izmena: Maj 13, 2010, 05:07:10 posle podne od strane MishaGTI »

Van mreže MishaGTI

  • VW Početnik
  • Poruke: 11
  • Karma: +0/-0
Odg: Golf I GTI progress by Debeli
« Odgovor #28 poslato: Maj 13, 2010, 05:03:57 posle podne »
poruka za micka sa kabrioletom , aj na mishagti@gmail.com posalji ako imas slike , izbliza , sa strane sajtni i rubova svog auta , ako je kabrio sa slike profila
 B)

Van mreže micko

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 3031
  • Age: 46
  • Lokacija: Beograd-Zemun
  • Karma: +30/-11
  • Pol: Muškarac
  • Auto: audi A4 TDI avant
Odg: Golf I GTI progress by Debeli
« Odgovor #29 poslato: Maj 13, 2010, 06:56:16 posle podne »
ako nisi  dobio na mail, poslacu ti na pm,tako je mnogo lakse ;)

Van mreže Nesho

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 409
  • Age: 41
  • Lokacija: Boston USA
  • Karma: +4/-1
  • Pol: Muškarac
Odg: Golf I GTI progress by Debeli
« Odgovor #30 poslato: Maj 14, 2010, 02:44:03 pre podne »
Znac sad nije vise Golf 1 nego 1.5?
Eurotuned

Van mreže MishaGTI

  • VW Početnik
  • Poruke: 11
  • Karma: +0/-0
Odg: Golf I GTI progress by Debeli
« Odgovor #31 poslato: Maj 14, 2010, 06:50:46 pre podne »
to je bio komentar jednog bosanca u crnoj gori  " staaaaaaaaje je ovo jeboooooote , nije jedan nije dva ovo matere ti jedan i pooooo "  clap

Andrija

  • Gost
Odg: Golf I GTI progress by Debeli
« Odgovor #32 poslato: Maj 14, 2010, 08:44:41 pre podne »
Mi koji ne vozimo tatinog pasata, a mladji smo od golfa 1.5 normalno je da nemamo oko za te ''sitne'' prepravke  biggrin Inace, 188 km/h u bulevaru (ako je istina) je debilizam druze, debilizam.

Van mreže Wele

  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 6701
  • Lokacija: MunZe
  • Karma: +269/-172
  • Pol: Muškarac
  • Lupo GTI, Arti
Odg: Golf I GTI progress by Debeli
« Odgovor #33 poslato: Maj 14, 2010, 11:27:00 pre podne »
Neko pije , neko se drogira , neko vara zenu ili laze mamu i tatu ,

ja volim brzo da vozim , neretko to i platim drzavi (uhvatio me radar u bul JNA 188 km/h)

saobracaj ugrozavam mnogo manje nego oni koji su za volanom cirke ili se jednostavnobas i ne snalaze na drumu ...

moj porok je  driving
a kako placas onome koga pretvoris u invalida (u najboljem slucaju)?
u punoletnom auto koji je sastavljen od 2 generacije i 4 trula automobila koji se drze zajedno snagom volje i tackastog vara ti vozis 188km/h? jebote ja sa tobom treba da delim asfalt...

malo su nas bombardovali
Svaka pobuna, svaki otpor počinje jednom rečju - Ne!

Van mreže MishaGTI

  • VW Početnik
  • Poruke: 11
  • Karma: +0/-0
Odg: Golf I GTI progress by Debeli
« Odgovor #34 poslato: Maj 14, 2010, 01:43:59 posle podne »
Sine Andrija , veca je budalastina to sto ti svetli u farovima , ja sam prepravljao iz nuzde a ti iz gluposti ,  bleh

brzine kojima se vozio taj auto nisu za pohvalu sem u smislu kvaliteta izrade auta/motora u tom autu , za vw  bonk jer ne ide toliko dobro moj , vec svaki takav primerak gti mk1 sa oznakom motora eg

sto se tice ponasanja u saobracaju  , ne ponasam se tako vise , odrastao sam , btw nisam nikada ni bio kriv za udes niti koga povredio

propisi treba da budu jos rigorozniji a kazne jos vece pa ce se svi smiriti ili izaci na stazu kao ja

inace s' obzirom da je forum vezan za vw smanjite prozivke ili mi se obratite na neki drugi nacin ako mislite da treba  bicedobro

Andrija

  • Gost
Odg: Golf I GTI progress by Debeli
« Odgovor #35 poslato: Maj 14, 2010, 03:08:55 posle podne »
Sine debeli, to sto meni svetli u farovima je verovatno skuplje od celog tog govneta koje ti vozis. Mene bi bilo sramota da se hvalim glupostima zbog kojih ti mislis da ce ova kanta izgledati koliko-toliko ''kul''.

brzine kojima se vozio taj auto nisu za pohvalu sem u smislu kvaliteta izrade auta
  lollol lollol lollol lollol bonk lollol lollol lollol
« Poslednja izmena: Maj 14, 2010, 03:13:00 posle podne od strane Andrija »

Van mreže Ivan

  • One & Only
  • Super Moderator
  • Ultimate Member
  • ****
  • Poruke: 13696
  • Age: 44
  • Lokacija: Лазарев град
  • Karma: +218/-40
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Volkswagen Cross Touran 1T2
Odg: Golf I GTI progress by Debeli
« Odgovor #36 poslato: Maj 14, 2010, 03:12:04 posle podne »
Ajde oladite malo. beer

Van mreže DjAndjeo

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1073
  • Lokacija: Loznica - Leshnica
  • Karma: +3/-3
  • Pol: Muškarac
Odg: Golf I GTI progress by Debeli
« Odgovor #37 poslato: Maj 14, 2010, 03:28:44 posle podne »
Nemojte da dirate coveka, prvo sve ovo sto se radi verujem da je u to ulozen veliki trud.... 99% clanova na forumu nebi znalo ovo ni brusilicom iseci, a kamoli iskrojiti deo od drugog auta i upakovati na keca...

TREBA DA POSTUJETE SVACIJI RAD, pa kakav je takav je...  
Coveku se tako svidja i tako i radi....

Glupo je reci nekome za nesto u sta je ulagao dosta vremena, i novca da je to GOVNO... Nemamo svi para da odemo da kupimo auto od 10-15k evrica i da vozimo, i da za svako budzenje idemo kod nekog majstora da nam odradi i platimo sve to...

Ovo sto pisem nemam nameru da se prepucavam niti uvredim koga ;)  beer

Samo kazem da sve ovo treba gledati sa postovanjem, ako nemate ljudi sta pametno da kazete... Ne morate bas ni da kazete da je ovo govno...
Prvo ruzno je i nekulturno procitati tako nesto na forumu i stvara ruznu sliku o nama...


Ugledajte se na Nemce ili neke strane forume, gde covek dodje i objavi na forumu da radi rostilj umesto zadnjeg sedista (dajem samo primer) i niko mu ne kaze da je to .... nego pogledaju kazu nesto zanimljivo i svima lepo...
Njegov je auto, sto se mene tice stavi zadnji kraj i od fice :) Ako njemu valja meni jos bolje :)


Sad  beer                i poz
Nije bitno koja marka, vazno je da ima jaka stakla x)

Van mreže Rocky

  • Uprava Kluba
  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 4384
  • Age: 46
  • Lokacija: Zvezdara, Beograd
  • Karma: +54/-13
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Audi A4 Avant
Odg: Golf I GTI progress by Debeli
« Odgovor #38 poslato: Maj 14, 2010, 03:41:55 posle podne »
Slazem se da sa DJ-em.

@Andrija
Nema potrebe za takvim recnikom. Vredjanja na ovom forumu su zabranjena. U koliko ti se ne dopada automobil tako i napisi ili preskoci temu.
Svaciji trud je za postovanje svidjalo se to nekome ili ne.

@MishaGTI
Nema potrebe da ulazis u polemiku i svadje sa clanovima koji ne postuju tvoj rad i automobil. Naravno ovo je forum i svako ima pravo svoje misljenje, na zalost nivo kulture nije na istom nivou kod svih clanova. Tvoj nacin voznje nije za pohvalu i to si sam ponovio, s obzirom da ovaj forum ima edukativan karakter po pitanju bezbedne i sigurne voznje to svakako treba osuditi medjutim drago mi je kada cujem da si se opametio a jesi cim stavljas dizel motor u njega  biggrin


Opomenuo bih i ostale clanove da ne provociraju i ne vredjaju ni jednog clana niti automobil. Svako vozi ono sto ima i moze a ukusi su razliciti tako da je o njima glupo raspravljati.
U koliko nemate nista drugo sem uvrede da napisete, prosto zaobidjite temu.



Andrija

  • Gost
Odg: Golf I GTI progress by Debeli
« Odgovor #39 poslato: Maj 14, 2010, 04:19:29 posle podne »
Sad ja ispadoh crna ovca, a koliko mi se cini nisam prvi poceo sa uvredama, ali nema veze.
Rocky, mislim da nije na tebi da ocenjujes na kom sam ja nivou kulture, obzirom da bas nista ne znas o meni.