Autor Tema: zene vozaci, da-ne?  (Pročitano 37189 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže MateiNho

  • Не чини другима што не желиш себи.
  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 3011
  • Lokacija: Belgrado
  • Karma: +66/-66
  • Pol: Muškarac
  • Auto: HEMAM
zene vozaci, da-ne?
« poslato: Maj 15, 2012, 10:13:10 posle podne »
ovako, zapazio sam ovakvu temu na jednom forumu pa sto nebi bila i ovde.. a vidim i dosta se pise ovde na forumu o zenama koje voze, spomenu se sa vremena na vreme, pa reko da otvorim temu kad vec niko nije..
idem ulicom i gledam sve vise zena vozaca... kakva iskustva ste doziveli do sad..vise pozitivnih ili negativnih? i jednostavno na kraju da li ste za to da zene voze ili ne...

ja za sada sam doziveo uglavnom negativna iskustva sa njima.  bas pre neki dan zamalo da me udari jedna zena...  izlazi sa parkinga i preko trotoara na ulicu i ne gleda ona sa strane, mrtav cosak.. da li joj prisao neki pesak, nego samo gleda da li idu kola da moze ona sebe da ukljuci u saobracaj i tako izasla, hvalilo mozda 5cm da mi zakaci nogu...eto to je nesto sto mi se desilo skoro. a siguran sam da su mi se pre desavale i gore situacije samo ne mogu da se setim sad.. al uglavnom... zene vozaci- NE.
ne kazem da su sve zene anti-talenti za voznju.. ima nekoliko zena sigurno spretnih i sposobnih da voze ali siguran sam da je to retkost..ostale su opasnost na putu..

Women Drivers
Blonde Girl Parking
spanish woman is parking her SMART car :-D
Yes, it's a woman!
Why some women should not be allowed to drive
Zene vozaci Dorcol
Zena na benzinskoj
tamnaa stakla, sve za tebe beejbe

Van mreže marko88

  • VW Početnik
  • Poruke: 198
  • Age: 35
  • Lokacija: Jabuka, Pancevo
  • Karma: +1/-0
  • Pol: Muškarac
  • Auto: golf 2 Gl
Odg: zene vozaci, da-ne?
« Odgovor #1 poslato: Maj 15, 2012, 10:38:21 posle podne »
Mene danas udarila jedna zena, izlazi s parkinga u rikverc s punim gasom i udari me u levu stranu. Ocesa mi i prednja i zadnja vrata. I izlazi i kaze mi nisam te videla
Ima da mi se vuce auto po limarima mesec dana.

Van mreže Djole GL

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 459
  • Lokacija: Bar
  • Karma: +9/-9
  • Pol: Muškarac
  • Auto: VW Golf 3
Odg: zene vozaci, da-ne?
« Odgovor #2 poslato: Maj 15, 2012, 10:42:47 posle podne »
Vecina zena su totalni antitalenti za voznju,cast izuzecima ima zena koje voze bolje nego pola ovih mangpa sto se hvalisaju
It is not just tuning - It's a LifeStyle

Van mreže ortodox09

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1231
  • Age: 33
  • Lokacija: Doboj - Novi Sad
  • Karma: +32/-8
  • Pol: Muškarac
  • Ja ♥ mog čađu
  • Auto: Passat b5
Odg: zene vozaci, da-ne?
« Odgovor #3 poslato: Maj 15, 2012, 10:51:21 posle podne »
Uvek kada vidim nekog da pelja i melja po putu, automatski kontam da je žena... dosta puta sam se za'ebo po tom pitanju. Neretko vidim i u GSP da žena vozi bus. Kada znaju da voze onda stvarno to znaju, al' zato kada ne znaju tad ne znaju za pet muških! IZGIBIJA!
Al' opet, jedan od najlepših prizora je videti lepu devojku kako dooobro vozi. Još kad vozi nekog krša... uf! biggrin
 

Van mreže Desmo

  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 9782
  • Lokacija: Isfahan - Iran
  • Karma: +220/-51
  • Auto: Lada 2104
Odg: zene vozaci, da-ne?
« Odgovor #4 poslato: Maj 15, 2012, 10:52:19 posle podne »
Žene su svesne toga da ne umeju da voze i zbog toga voze polako i prave stine greške u kojima retko kad neko biva povređen ili još gore izgubi život.

U crnoj hronici su uglavnom imena vozača muškog roda. Isitna je da smo mi spretniji i bolji vozači ali ne i bezbedniji.

Čast izuzecima:

http://youtu.be/RplEKGs6Yj4

Van mreže arapin

  • Old.Jr Member
  • **
  • Poruke: 378
  • Lokacija: Arandjelovac,Beograd
  • Karma: +24/-12
  • Pol: Muškarac
  • VW mk2
  • Auto: audi a4 b5 v6 2.6
Odg: zene vozaci, da-ne?
« Odgovor #5 poslato: Maj 15, 2012, 10:54:31 posle podne »
ja sam imao losa iskustva uglavnom,i cenim da vecina je stvarno anti talenat,mada ima izuzetaka,ima jedna cura 89to u Arandjelovcu,vozi golfa dvojku sinhro,luda nacisto,sta ona radi i kako vozi svaka joj cast,a i recimo zena mog brata vozi ubija,jedne zime sam bio sa njom u kolima,proklizamo,kako nas je ona izvukla ni sam ne znam,letele su narukvice po kolima kako je motala volan :D

Van mreže ortodox09

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1231
  • Age: 33
  • Lokacija: Doboj - Novi Sad
  • Karma: +32/-8
  • Pol: Muškarac
  • Ja ♥ mog čađu
  • Auto: Passat b5
Odg: zene vozaci, da-ne?
« Odgovor #6 poslato: Maj 15, 2012, 10:59:57 posle podne »
Audi Sport Quattro S1 - Michele Mouton Tribute

Neko je postavio u No comment video o B klasi u reliju, pa je tamo i ova gospodjica gospodja pomenuta među majstorima.

Van mreže Desmo

  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 9782
  • Lokacija: Isfahan - Iran
  • Karma: +220/-51
  • Auto: Lada 2104
Odg: zene vozaci, da-ne?
« Odgovor #7 poslato: Maj 15, 2012, 11:20:27 posle podne »
Evo je ista ta gospodjica na Race Of Champions: 

http://youtu.be/QuVA_3N7XAE

 lollol

Van mreže BorkoUE

  • Old.Jr Member
  • **
  • Poruke: 351
  • Age: 38
  • Lokacija: Užice
  • Karma: +14/-11
  • Pol: Muškarac
Odg: zene vozaci, da-ne?
« Odgovor #8 poslato: Maj 15, 2012, 11:41:00 posle podne »
...U svom zivotu sam se samo sa dve zene vozio kojima skidam kapu za voznju.Sve ostalo OČAJ. Mene pre par godina udari zena u vozaceva vrata,na raskrsnici se ja prestrojio levo da skrenem,ona u traci za pravo,ja je obilazim i jugo u mene pljas! Jos ja probao da bezim kad sam video sta ce da bude,ali dzaba.Srecom napravila mi samo jednu parku od pola metra.Ja stao,izlazim napolje,gledam,poceo sa nekom krpicom da probam da skinem njenu farbu,ona izlazi iz kola,ja reko "ajde nista,nije strasno,ispoliracu" jer sam bio u nekoj zurbi i nije mi se cekala murija zbog jedne ogrebotine,a ona ce "pa gde me to prestizes,jesi li normalan?" Auuuuuuuu kad sam poceo da se derem na nju,sunce ti j**em glupo,j**o te ko ti dao dozvolu curko,kad izlazi momak sa suvozacevog sedista,kao nervozan sto se derem.E reko,odi rodjace,zensko ne mogu da udarim,pa izvucem stanglu ispod sedista i krenem,a on odmah menja pricu kao "brate,pa jel mnogo,pa izvini,pa platicemo ako treba sta" more da se nosite u tri lepe,sreca pa zurim inace bih vas  sex oboje,platili bi farbanje cele strane...
Citat: gedora  Jun 18, 2012, 11:24:49 posle podne

evo i pekar gleda onaj snimak ni njemu nista nije jasno sto posto

Van mreže ortodox09

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1231
  • Age: 33
  • Lokacija: Doboj - Novi Sad
  • Karma: +32/-8
  • Pol: Muškarac
  • Ja ♥ mog čađu
  • Auto: Passat b5
Odg: zene vozaci, da-ne?
« Odgovor #9 poslato: Maj 15, 2012, 11:49:30 posle podne »
@desmo  lakunoc , osporio si me.

Van mreže kruska

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1812
  • Age: 32
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +79/-68
  • Pol: Muškarac
Odg: zene vozaci, da-ne?
« Odgovor #10 poslato: Maj 15, 2012, 11:54:58 posle podne »
Ja isto ne  priznajem zene kao vozace, ali nekoliko zena poznajem koje bukvalno ubijaju! Npr moja majka ima skodu oktaviu 2.0 tdi DSG 170 konja ima, stigne za 20 do 25 minuta u smederevo sa novog beograda.. al ajde da ona vozi nesigurno, bukvalno mi se nikad nije desilo da pomislim da cemo se sudariti. Isto poznajem jednu bukvalno ludacu koja je imala 100 udesa i nikako da se opameti i pocne normalno da vozi..

Van mreže Bole - MNE

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1393
  • Age: 39
  • Lokacija: Bar, Montenegro
  • Karma: +25/-16
  • Pol: Muškarac
  • U Ime Golfa GTIja, Dva Nula, 16 Ventila, Amin
Odg: zene vozaci, da-ne?
« Odgovor #11 poslato: Maj 16, 2012, 12:07:07 pre podne »
A Sabine Schmitz?
Motorsports BMW Ring-Taxi with Sabine Schmitz
A Inessa Tushkanova?
AUTOMOTO- Inessa Tushkanova
ova Inessa nije losa riba, znam ih jos dosta, moja bivsa riba vozi kida, tad je MK2 GTI/Clio Williams i sl sto sam vozio znala da cepa ko malo onih s ...
« Poslednja izmena: Maj 16, 2012, 12:10:45 pre podne od strane Bole - MNE »

Van mreže Bole - MNE

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1393
  • Age: 39
  • Lokacija: Bar, Montenegro
  • Karma: +25/-16
  • Pol: Muškarac
  • U Ime Golfa GTIja, Dva Nula, 16 Ventila, Amin
Odg: zene vozaci, da-ne?
« Odgovor #12 poslato: Maj 16, 2012, 12:23:57 pre podne »
I jos jedna dobra riba koja umije dobro i da pocera, Danica Patrik samo sad vozi one glupe trke od NASCAR-a te motaju samo u lijevu krivinu
Danica Patrick Tribute

Van mreže Desmo

  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 9782
  • Lokacija: Isfahan - Iran
  • Karma: +220/-51
  • Auto: Lada 2104
Odg: zene vozaci, da-ne?
« Odgovor #13 poslato: Maj 16, 2012, 12:48:03 pre podne »
Eno ti je Sabina gore sa kapom od deda mraza

Van mreže Bole - MNE

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1393
  • Age: 39
  • Lokacija: Bar, Montenegro
  • Karma: +25/-16
  • Pol: Muškarac
  • U Ime Golfa GTIja, Dva Nula, 16 Ventila, Amin
Odg: zene vozaci, da-ne?
« Odgovor #14 poslato: Maj 16, 2012, 02:03:59 pre podne »
Ne vidjoh je

Van mreže Limited

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2469
  • Lokacija: Montenegro
  • Karma: +45/-30
  • Pol: Muškarac
  • Auto: IMT 539
Odg: zene vozaci, da-ne?
« Odgovor #15 poslato: Maj 16, 2012, 08:05:33 pre podne »
Mene se desilo da u jednosmjernoj ulici naletim na zenu u punta usla u jednosmjernu i svira da joj se sklonim izadjem iz kola sta je kad je izasla psuje derese skloni mi se magare sa puta koti dade vozacku jaju gledam kako ja tebe da se sklonim kad si ti usla u jednosmjernu pogresan pravac kad ona mene dje vidis magare znak ja ispizdim dofatim je za ruku vratim 50m unazad pokazem znak isto je vratim do kola i pitam da zovemo policiju ili da se izvines i vratis nazad samo je ucutala i oduzela mu pola sata zivota dok se vratila 50m unazad !
« Poslednja izmena: Maj 16, 2012, 08:07:23 pre podne od strane Limited »

Van mreže MasterChief

  • Jr. Member
  • *
  • Poruke: 277
  • Lokacija: Šabac
  • Karma: +10/-6
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf 5 TDI
Odg: zene vozaci, da-ne?
« Odgovor #16 poslato: Maj 16, 2012, 08:23:53 pre podne »
Moja generalna iskustva sa ženama vozačima, su da će one da naprave problem i gde nema problema. Znači neretko sam viđao situacije gde jedna žena po običaju nespretno izlazi sa parkinga, pa je druga žena blokira, ne bi li joj rekla kako je zauzela celu ulicu, i tako se njih dve svađaju a saobraćaj stoji. Pa kad se samo setim kad sam jednom izašao malo više njuškom na raskrsnici u Rodi, ali i dalje je bilo mesta dva kamiona da se mimoiđu, likuša stala trubi mršti se, ja gledam, ne mogu da verujem, znači primetio sam je na vreme, stao sam, sačekao da prođe i ima mesta dva kamiona da prođu, ona neće da se pomeri, još trubi svira, psuje... dok se ja nisam pomerio u rikverc, znači neverica. Juče komšinica uterala Bravo-a,  rikverc i zauzela 3 (znači ne 2 nego 3) mesta na ionako tesnom parkingu, i samo je pogledala kako se parkirala, i ode boli je uvo. Nznm nekako su ratobornije u smislu da iako nisu u pravu one će da stanu da se svađaju, znači mi muški obično svirnemo, oplevemo neku psovku, i nastavimo svako svojim putem, dok one obično stanu pa ti sve po spisku i neće da se pomere dok ne završe (kao u braku :P ). Jednom prilikom prelazim ulicu na obeleženom pešačkom prelazu na zeleno svetlo na semaforu, likuša skreće sa 166-com i zamalo me ne pogazi, kad je krenula da svira psuje, ono gledam da li je normalna ja sam pešak koji prelazi na zeleno svetlo na obeleženom pešačkom prelazu, pa ti treba da staneš kobilo, a ne ja. Takođe prošle nedelje skrećem u jednosmernu ulicu, i kad se nisam zamalo sudario sa puntom koji mi dolazi iz suprotnog smera, a pogodite ko je vozio punta. Da da pogodili ste, žena. Generalno nznm moja iskustva su da ne poznaju baš najbolje propise, i vrlo često nemaju onu nepisanu vozačku kulturu (ne propuštaju druge vozače, ne gledaju kako se parkiraju, i da li će biti mesta za druge(mene je jedna komšinica 2 puta zatvorila da ne mogu da izađem sa parkinga), kad pogreše ne izvine se nego čak ponekad hoće i da se svađaju, nijednom nisam video da mi je žena vozač blicnula ako ima policije na putu...). E sad čast izuzetcima, znam za neke ženske vozače koji voze dosta dobro (mogao bih reći da su bolje od mene), ali generalno su retkost.
Atomic batteries to power! Turbines to speed!

Van mreže Fred Peric

  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 5911
  • Age: 40
  • Lokacija: Zemun
  • Karma: +165/-127
  • Pol: Muškarac
  • Auto: GOLF 5 1.9 TDI 77/105 2007.g.
Odg: zene vozaci, da-ne?
« Odgovor #17 poslato: Maj 16, 2012, 09:10:53 pre podne »
Moj odgovor je, generalno DA.Slažem se da žene imaju neku vrstu nesigurnosti koja utiče na vožnju i saobraćaj ali opet to je sve od slučaja do slučaja, imamo i muškarce koji su nesigurni i prave udese i saobraćajne greške(kako mlađi tako i stariji vozači,penzioneri...).Tendencija je takva da se kod nas vozi žustro i agresivno, onda svako ko vozi po propisima, poštuje ograničenje, računa se da ne zna da vozi(ili eventualno telefonira biggrin), uglavom žene poštuju propise više nego muškarci(pod uslovom da su dobro obučene).Moja sestra vozi baš dobro, malo žustrije, po nekad i agresivno...Da je muško tukla bi se po gradu svaki dan biggrin.Kažem joj da se ''ne kači'' u saobraćaju :''Naletećeš na nekog sa tankim živcima pa će te izvlačiti iz kola kroz prozor'' lollol
A priznaćete da po nekad postoji i nužna potreba da vozi žena, ne moramo sve aktivnosti vezane za auto da obavljamo mi(kada se ide u kupovinu, kada se prevoze deca ili kada ste ''cirke'') ;) beer
Земунчанин

Van mreže Rocky

  • Uprava Kluba
  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 4384
  • Age: 46
  • Lokacija: Zvezdara, Beograd
  • Karma: +54/-13
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Audi A4 Avant
Odg: zene vozaci, da-ne?
« Odgovor #18 poslato: Maj 16, 2012, 09:16:00 pre podne »
beer beer pogotovo cirke  beer  lollol lollol
i naravno moj odgovor je Da za zene, nista mi nismo bolji vozaci, sto one voze oprezno i sporo, generalno zene po prirodi imaju slabiji osecaj za orijentaciju (naucno dokazano) to mi muski dvostruko nadoknadjujemo egom.

a evo i muskaraca za divljenje
http://www.youtube.com/v/0nqLBOKsljU
« Poslednja izmena: Maj 16, 2012, 09:23:05 pre podne od strane Rocky Balboa »

Van mreže Cobrica

  • VW Početnik
  • Poruke: 143
  • Age: 41
  • Lokacija: Dorćol
  • Karma: +6/-1
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf IV TDI
Odg: zene vozaci, da-ne?
« Odgovor #19 poslato: Maj 16, 2012, 10:26:44 pre podne »
Danica Patrik dobar vozač, nema sumnje dobro namotava  ;)

Izvalio sam da je ženama najveći bauk rikverc... Čim ubace menjač u taj položaj, nastaje totalna izgubljenost u prostoru i vremenu  lollol