Autor Tema: Golf 3 1.9 tdi  (Pročitano 1848 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže kukilika

  • VW Početnik
  • Poruke: 2
  • Lokacija: Raska
  • Karma: +0/-0
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf 3 1.9 TDI
Golf 3 1.9 tdi
« poslato: Jun 19, 2014, 09:32:02 posle podne »
Evo da predstavim i ja mog golfijandera ovde. Golf sam kupio pre godinu i po dana, placen 2100e.. Golf je 1997 godiste, 1.9 tdi, u saobracajnoj pise 108ks, pa ne znam da li uopste postoji taj motor sa toliko konja..
Od opreme ima el. podizace stakala, el. retrovizore, ABS, maglenke, el. siber.. E sada drug me navadio da brinem o svakom detalju, kako on kaze "svaki detalj je bitan" :D i tako sam se bacio na sredjivanje sitnih detalja.. Odkad je kupljen uradjene su obrvice od karbona, maglenke, zatamnjena stakla zadnja bocna, ofarbani dobosi, lajsna crvena na braniku, sve lajsne na autu osvezene crnom bojom, kupljene plastike u enterijeru koje su falile, pioneer ozvucenje i pioneer cd player, plastika u braniku, patosnice, zamenjeni grejaci, remontovana bosch pumpa rebrasta, prednji zadnji vw znak karbon, i jos neki sitni detalji, u planu je dosta stvari jos, tamni stopovi, led osvetljenje enterijera, pa se nadam da cu dobiti pomoc i podrsku u radu, za sada samo jedna slika sutra stize jos dosta :) Svaka vrsta komentara znaci kritike predlozi SVEE je dobrodoslo. :)


Van mreže Nexy101

  • Old.Jr Member
  • **
  • Poruke: 335
  • Age: 32
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +16/-12
  • Pol: Muškarac
  • Auto: VW Golf III GTI 16v
Odg: Golf 3 1.9 tdi
« Odgovor #1 poslato: Jun 21, 2014, 05:26:18 posle podne »
Ocuvan autic, postoji taj motor, 1.9 tdi 110 ks. Ja sa ne bih mlatio sa tamljenjem stopova, karbonom, led osvetljenjem itd. Nadji neke dobre felne 16 ili 17 i spusti auto, eventualno ksenoni da se stave. Ali ako ti se svidja ovako, samo napred