Autor Tema: krcanje radija u voznji  (Pročitano 1409 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže ketz

  • VW Početnik
  • Poruke: 184
  • Lokacija: Niksic
  • Karma: +3/-6
  • Auto: Golf 3
krcanje radija u voznji
« poslato: Avgust 13, 2010, 01:32:16 pre podne »
e ovako..prije neki dan sam skidao glavu motora,i opsto sam je skidao u kompletu sa karburatorom i svim onim zajebancijama sto su na njoj,morao sam da raskacim par zica od instalacije,koje saam kasnije vratio dje su i bile..mislim biggrin..e sad,otada mi radio krci u voznji,ali se ne pojacava krcanje,nego je konstantno..znam da ima neka zastita protiv toga,ali nemogu da provalim sta je to,da nisam nesto zajebao..cd mi radi normalno..i jos ovo,da ne otvaram novu temu,istovremeno sam vidio da mi neradi osvetljenje table..znaci sve radi,sem svijetla..zna li ko ima li ono svoj osigurac,posto je ono na poklopcu na svapskom napisano,ich  ga ne razumijem biggrin..onaj potenciometar radi normalno,osvetljeni su mi prekidaci,al tabla ni abera ne daje..aj ko zna muku,neka rece,casticu ga pivom sa ove slicice beer biggrin

Van mreže cvijander

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 3856
  • Age: 39
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +47/-12
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf 2 Tas+Mexico
Odg: krcanje radija u voznji
« Odgovor #1 poslato: Avgust 13, 2010, 01:55:33 pre podne »
koliko pivo :))))) salim se koje ti ne radi osvetljenje i koji je godiste golfic?

Van mreže cvijander

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 3856
  • Age: 39
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +47/-12
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf 2 Tas+Mexico
Odg: krcanje radija u voznji
« Odgovor #2 poslato: Avgust 13, 2010, 01:57:41 pre podne »
,istovremeno sam vidio da mi neradi osvetljenje table..znaci sve radi,sem svijetla..zna li ko ima li ono svoj osigurac,posto je ono na poklopcu na svapskom napisano,ich  ga ne razumijem biggrin..onaj potenciometar radi normalno,osvetljeni su mi prekidaci,al tabla ni abera ne daje..aj ko zna muku,neka rece,casticu ga pivom sa ove slicice beer biggrin

postroji osigurac za tablu ,zavisi verovatno od godista zato je moj tas em nemacki em engleski em bosanska nalepnica ,nemoz da se zajebes sem da si pijan  alealeee alealeee alealeee alealeee alealeee


mislio sam za tablicu  boodala boodala boodala boodala boodala boodala bonk bonk
« Poslednja izmena: Avgust 13, 2010, 04:09:25 posle podne od strane 14henry »

Van mreže Wele

  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 6700
  • Lokacija: MunZe
  • Karma: +269/-172
  • Pol: Muškarac
  • Lupo GTI, Arti
Odg: krcanje radija u voznji
« Odgovor #3 poslato: Avgust 13, 2010, 02:38:08 pre podne »
ako je benzinac ima onaj lim preko razvodne kape valjda
Svaka pobuna, svaki otpor počinje jednom rečju - Ne!

Van mreže rajkooo

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 564
  • Age: 41
  • Lokacija: Nish-Bor
  • Karma: +17/-2
  • Pol: Muškarac
Odg: krcanje radija u voznji
« Odgovor #4 poslato: Avgust 13, 2010, 02:52:45 pre podne »
Osvetljenje table nema zaseban osigurac, proveri sijalice
Mnogo sam Rajkooo

Van mreže cvijander

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 3856
  • Age: 39
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +47/-12
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf 2 Tas+Mexico
Odg: krcanje radija u voznji
« Odgovor #5 poslato: Avgust 13, 2010, 04:02:25 posle podne »
ja ga imam i pise nesto na keren....


Instrument panel lights, license plate lights        

mogu da donesem pa da napisem na svim jezicima posto imam i na nemackom engleskom i nasu nalepnicu  bleh

mislio sam za tablicu  bonk bonk bonk bonk

proveri taj osigurac jer i meni je bilo crklo svo osvetljenje i tabla i prekidaci itd ali dok osigurac za tablicu nisam promenio nije mi se vratilo svetlo  batine (ni tad mi nije bilo jasno) ali ako sve ti radi  a instrument tabla ne velika je sansa da su sijalice pregorele

ako nista drugo mogu da ti okacim nazive svakog osiguraca kod mene pa prema njima da nadjes koji je tvoj i za sta je http://www.vw-club.rs/forum/index.php?topic=8820.20

mada postoji takva tema u elekrtrici na forumu http://www.vw-club.rs/forum/index.php?topic=1465.0
« Poslednja izmena: Avgust 13, 2010, 04:17:52 posle podne od strane 14henry »

Van mreže ketz

  • VW Početnik
  • Poruke: 184
  • Lokacija: Niksic
  • Karma: +3/-6
  • Auto: Golf 3
Odg: krcanje radija u voznji
« Odgovor #6 poslato: Avgust 14, 2010, 01:41:49 pre podne »

nemam pojma,provjerio sam sve osigurace,skonbto sam koji je za tablicu i ispravan je..meni radi svo osvjetljenje,bez ono glavno za tablu..djavo nek ga nosi,imam onu sa obrtaljkom,mtaman da je namontiram biggrin..imam i cajgere ostampane,i diode spremljene,samo vremena za to nemam,jbg..a niko nista za radio,ubi me u pšojam..sve sam isprovjeravao,sta sm mu zajebao,nemam pojma..e da,golf je 1.3,87 god biggrin

Van mreže cvijander

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 3856
  • Age: 39
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +47/-12
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf 2 Tas+Mexico
Odg: krcanje radija u voznji
« Odgovor #7 poslato: Avgust 14, 2010, 01:46:05 pre podne »
eto taman razlog da skines i da stavis i cajgere i diode

ja mislim a i slozice ostali se da su ti crkle sijalice .probaj skini ili pitaj djoleta i rogija ,ali eto po mom dosadasnjem iskustvu i rasturanju table i ostalih prekidaca

ja bi ti rekao sijalice

javi naravno kako napreduje poduhvat i ima li preokreta

imas u temi uradi sam kako se rastura tabla i zezanje sa diodama  clap clap
« Poslednja izmena: Avgust 14, 2010, 01:47:45 pre podne od strane 14henry »

Van mreže ketz

  • VW Početnik
  • Poruke: 184
  • Lokacija: Niksic
  • Karma: +3/-6
  • Auto: Golf 3
Odg: krcanje radija u voznji
« Odgovor #8 poslato: Avgust 14, 2010, 01:50:55 pre podne »
samo kad se uvati vremena,bice i to,nego nemam kad,juuurimmmm kes hahahah biggrin crkao mi aparat da stavim koju sliku ove moje zlatne munje,a slike cajgera ce biti kad ih stavim,ima da pa"nete na dupe  clap