Autor Tema: Brisanje postova  (Pročitano 2335 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Wele

  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 6699
  • Lokacija: MunZe
  • Karma: +269/-172
  • Pol: Muškarac
  • Lupo GTI, Arti
Brisanje postova
« poslato: Februar 05, 2010, 01:50:46 posle podne »
Interesuje me kakav je stav povodom brisanja postova? Da li svako sa admin opcijama moze da obrise bilo sta bez ikakvog obrazlozenja i da nikome ne podnosi racun za to?
Nekoliko puta su mi obrisani postovi, iskreno ne znam zasto, niti sam vredjao niti offovao, a pretpostavljam da je zbog mog sarkasticnog nacina izjasnjavanja koje neki ljudi pogresno tumace ili zato sto je neko imao los dan. Ne bih voleo da je ovaj forum mesto gde neko tipicno resava svoje frustracije, nepokazujuci razumevanje za ostale korisnike koji ovde dolaze.
Cak, ukoliko je brisanje posta opravdano/dogovoreno, najbolje bi bilo da se vidi da je post obrisan, ko je obrisao i razlog. Ta opcija postoji na skoro svim postovima, a sluzi bas za to. Ili opcija prijavljivanja uvredljivog posta (flag).
Ovako, neimenovani Slobodan Milosevic odnese post u mrak i idemo dalje, sto je jako lose.
Svaka pobuna, svaki otpor počinje jednom rečju - Ne!

Van mreže Rocky

  • Uprava Kluba
  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 4384
  • Age: 46
  • Lokacija: Zvezdara, Beograd
  • Karma: +54/-13
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Audi A4 Avant
Odg: Brisanje postova
« Odgovor #1 poslato: Februar 05, 2010, 03:14:38 posle podne »
Predpostavljam da su obrisani neki uvredljivi postovi ili postovi koji se ne slazu sa pravilima foruma gde i pise da ce post biti obrisan i moderatori i admini nisu u obavezi da objasnjavaju. Nema potrebe da se ljutis samo se trudi da ti postovi budu u duhu foruma i druzenja. Ne znam konkretno o kojim se postovima radi i ko ih je brisao ali cisto sumnjam da je neko od moderatora uradio to bez razloga.  bicedobro

Jedini propust je sto te taj moderator nije obavestio o brisanju posta tj. obrisao ti je post a nije te opomenuo porukom da to ne radis  ;)

Van mreže Dino

  • Uprava Kluba
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1818
  • Age: 37
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +27/-5
  • Pol: Muškarac
Odg: Brisanje postova
« Odgovor #2 poslato: Februar 05, 2010, 06:40:48 posle podne »
Imas drugaciji smisao za humor od vecine...sto se meni licno svidja.  tapsac Redovno se smejem citajuci tvoje postove..
Mada dobro je znati da na forumu neki red postoji i da se neka pravila moraju postovati. ;)

Van mreže admin

  • Glavni baja
  • Administrator
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 20535
  • Age: 40
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +401/-37
  • Pol: Muškarac
  • █║▌│█│║▌║││█║▌│║▌║
    • VW-Club
  • Auto: Audi Q8
Odg: Brisanje postova
« Odgovor #3 poslato: Februar 06, 2010, 08:26:39 posle podne »
sto se mene tice duhovito je bilo... to sam i napisao.. i shto  rece dino uzivam da citam tvoje postove veoma me nasmeju.. vidi se da si duhovit i gotivan decko sto se meni jako svidja... e sad ko je obrisao i zasto je obrisao ja stvarno ne znam.. ima nas 3 admina i jos par supermoderatora... nemam vremena da preslisavam svakog.. imam puno drugih stvari u zivotu koje radim i koje su mi bitnije od ovog foruma... taj ko je to uradio neka napise ovde javno i nek kaze zasto je to uradio...!!!!

Van mreže Turbo

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2653
  • Age: 38
  • Lokacija: Beograd/Rogatica
  • Karma: +22/-13
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Passat B6
Odg: Brisanje postova
« Odgovor #4 poslato: Februar 07, 2010, 01:46:16 pre podne »
Ja sam obrisao tvoj post u temi Prva voznja, jer je bio nepotreban i odskakao od teme. Mislim da je to dovoljno. A sad sam obrisao i Petkov post jer je suvisan. Moja greska sto te nisam obavijestio, sledeci put hocu  ;)
Sve u skladu sa pravilima foruma.