Skorašnje poruke

Stranice: [1] 2 3 ... 10
1
Ostali VW / Harmony of intimacy, uninhibitedness with mutual consent
« Poslednja poruka od strane pedjaTDI poslato danas u 02:09:57 pre podne »
Embrace the freedom of casual encounters on the best dating app in town!
Anonymous dating without prejudice
Verified Damsels
Finest casual Dating
2
Predstavite svoj AUDI / Odg: A3 8l 1.8t
« Poslednja poruka od strane nebojsaGtd poslato danas u 01:29:13 pre podne »
Samo da se opet javim u ovoj temi. Audi je nakon ne pune 3 godine j 4 vlasnika posle mene opet u mom vlasnistvu. Ne bas u sjajnom stanju ali tu je volja da bude bolji nego ikad. Kupljen je i donator da se prebaci siber, bose ozvucenje i instalacija od grijaca sjedista posto su jos uvijek s3 recaro s grijacima u a3 a nisu nikad radila pa da
I to napakujemo. A najbitnije zbog cega je donator i kupljen vidjecete u sledecim slikama je Stranica i most. Jbg


To su slike kad je auto kupljen. A pre nego sto sam otisao po njega uzeo sam donatora. Isto 1.8T motor sam odmah prodao i izvukao pare koliko sam platio citav auto. Evo slika i od donatora
Siber koji radi
E ukratko. Na autu je sve manje vise kao kad sam ga i prodao sem zadnjeg s3 branika njega trazim. Prednji branik malo ostecen moze se spasit, sjedista s3 su tu kao i s3 sat i volan i spojler gepeka. Auto ce se farbati kompletan, vjerovatno ako se odlucim za drugu boju ice komplet i iznutra i okolo(to jos nisam siguran ne koliko zbog para jer radimo sve drugar i ja nego radi vremena kog nam uvijek fali narocito za nasa vozila) . Sastaviti da bude kakav je bio dok je bio kod mene i tjt vozati malo pa cemo vidjeti sta dalje.
Pozzz do sledeceg pisanja.


Sent from my iPhone using Tapatalk
3
Motor, Menjač, Auspuh / Hidropodizaci i bregasta 74kw
« Poslednja poruka od strane Akica poslato danas u 01:04:38 pre podne »
Pozdrav svima. Poceli su da se cuju hidropodizači dok je auto hladan. Takodje se blago cuju i kad je zagrejan. Majstor je primetio da se čuje i na usisu. Kaže da su hidropodizači 100%. Da je vrlo moguće da je i bregasta, logično. Govori da niko ne radi dodatne stvari koje bi trebale da se uradi, a to je pranje kartera, sita uljne pumpe. E sad bih 2 pitanja za sve vas.

Koju marku bregaste da kupim ako je stvarno potrebko? Na prodaji delova ima nekih španskih od 15k,  Febi Bilstein 23k, INA 33K. Hidropodizači INA nisu skupi, ali bregaste neke za moj auto po broju šasije idu jos skuplje. Koju marku odabrati i zašto?

Da li menjati i remenicu bregaste? Koliko otprilike koštaju ruke majstora?

Svakako da mora dihtung poklopca ventila, ko zna šta sve ima kad se otvori ako se desi još neki ležaj, semering, remenica, dihtung, novo ulje iako je zamenjeno tek pre 500km.  Kad se sve nabere ko zna do koliko cifra može da ode. Hvala svima unapred koji odgovore.
Vec godinama vozim Fabiu Combi 2001 sa 1.9tdi motorom u Elegance paketu opreme. Trudim se da ga odrzavam redovno i kvalitetnijim delovima. Gledam ni jeftino ni najskuplje. Ipak je to stariji auto. Bio je Continental set zupcenja, brembo diskovi i plocice, Bosch mali servis, ulje uvek Castrol. Za ovih par godina zamenilo se svasta nesto. Zlatna srednja klasa prema vrednosti auta. Hvala svima koji nadju vremena da odgovore. Otvoreno za svaku sugestiju.
4
Felne i pneumatici, goriva i tečnosti / Odg: PREPORUKA ZA VRSTU ULJA (diskusija, saveti, pitanja)
« Poslednja poruka od strane Ivan poslato juče u 11:12:10 posle podne »
Na LM sajtu nudi samo 70-75.
Kod mene je BMY motor.

5
Felne i pneumatici, goriva i tečnosti / Odg: PREPORUKA ZA VRSTU ULJA (diskusija, saveti, pitanja)
« Poslednja poruka od strane Desmo poslato juče u 10:58:57 posle podne »
U prodavnici traze broj sasije i za zadnje plocice za golf 4 gde su na svakom iste. Treba videti koja je tacno godina proizvodnje, ne podatak iz saobracajne kad je prvi put registrovan nego datum prozvodnje, jer izbacuje dva modela sa tim motorom BMY i CAVC, (ili broj motora po motulovom sajtu) zato sam ti ostavio link da popunis.

U principu 2L ce biti dosta
Dry fill 2,1 liter
capacity
Service fill 1,9 liter

6
Felne i pneumatici, goriva i tečnosti / Odg: PREPORUKA ZA VRSTU ULJA (diskusija, saveti, pitanja)
« Poslednja poruka od strane Ivan poslato juče u 10:09:24 posle podne »
Nije tesko ali negde izbaca 75-80 a negde 75-90.
Odem u radnju ista stvar.
Sto je najgore, u radnji mi rekose da im za kolicinu stoje tri vrednosti.
Od 0.9, preko 1.7 do 2.1 litar.
I to sve po broju sasije i njihovim on lajn katalozima.
7
Šasija, vešanje, kočnice, upravljanje / Odg: Konstantno krivi diskove
« Poslednja poruka od strane Desmo poslato juče u 09:57:59 posle podne »
Posle 1000km:

Potpuno sam zaboravio da je stavljen drugi sat sa 1500km manje. Fotografija je nakon 2500km
8
Felne i pneumatici, goriva i tečnosti / Odg: PREPORUKA ZA VRSTU ULJA (diskusija, saveti, pitanja)
« Poslednja poruka od strane Desmo poslato juče u 09:52:36 posle podne »
Jel toliko teško da se popuni oil finder?
9
Felne i pneumatici, goriva i tečnosti / Odg: PREPORUKA ZA VRSTU ULJA (diskusija, saveti, pitanja)
« Poslednja poruka od strane Ivan poslato juče u 08:05:14 posle podne »
Nisu imali 75W na stanju pa sam uzeo 75W80.
10
VW tehnički kutak / Odg: BLIC Pitanja
« Poslednja poruka od strane MikkiN poslato juče u 07:35:16 posle podne »
Prodaje li neko neki auto do 7200e, bitno mi je da je kilometraza originalna i da je redovno servisiran.   :64
Stranice: [1] 2 3 ... 10