Autor Tema: Tesko pali golf 3  (Pročitano 2604 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže PAKI

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 478
  • Age: 37
  • Lokacija: SURCIN
  • Karma: +0/-0
  • Pol: Muškarac
  • Jebes raj u paklu je ekipa!!
  • Auto: GT TDI RABBIT
Tesko pali golf 3
« poslato: Jul 24, 2010, 04:16:10 pre podne »
Radi se o 1.8 monopoint motoru (ABS),pre nekoliko dana mi je pukla neka plasticna lula na glavi pa sam ostao bez vode na autoputu, posto nisam obracao bas paznju na temperaturu pocelo je nesto da jako pisti (valjda kompjuter) i odmah sam stao sa strane.Kada sam otvorio haubu i video da nema vode doslo mi da odem u levu traku i da legnem na put  (ali nisam  ;)) posto sam mislio da je otisla glava 100%.Zamenio sam tu lulu sipao vodu i sve je ok auto isto ide i isto trosi ali kada stoji 3-4 sata i kada treba da ga upalim verglam bar 2-3 minuta, odmah sam kupio nove kablove i ngk svecice (kapu i ruku nisam dirao) i opet isto  psujem1 .Kada ga napokon upalim na plin posto nece na benzin i prebacim na benzin sve je super dok drzim gas cim pustim on se ugasi dok na plinu radi normalno.Ako neko zna sta moze da bude ili ako je neko imao ovako lose iskustvo neka kaze kako je resio a od mene ima PIVO  cheers
Samo najjaci,samo najbrzi,samo najkvalitetniji,samo VW-group!!

Van mreže PAKI

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 478
  • Age: 37
  • Lokacija: SURCIN
  • Karma: +0/-0
  • Pol: Muškarac
  • Jebes raj u paklu je ekipa!!
  • Auto: GT TDI RABBIT
Odg: Tesko pali golf 3
« Odgovor #1 poslato: Jul 24, 2010, 12:29:45 posle podne »
??????????????
Samo najjaci,samo najbrzi,samo najkvalitetniji,samo VW-group!!

Van mreže PAKI

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 478
  • Age: 37
  • Lokacija: SURCIN
  • Karma: +0/-0
  • Pol: Muškarac
  • Jebes raj u paklu je ekipa!!
  • Auto: GT TDI RABBIT
Odg: Tesko pali golf 3
« Odgovor #2 poslato: Jul 24, 2010, 09:45:06 posle podne »
HVALA NA POMOCI problem resen moze lock
Samo najjaci,samo najbrzi,samo najkvalitetniji,samo VW-group!!

Van mreže GILE_GTI

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1975
  • Age: 32
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +28/-7
  • Pol: Muškarac
  • GTI
Odg: Tesko pali golf 3
« Odgovor #3 poslato: Jul 24, 2010, 09:52:38 posle podne »
delujes pomalo ljut.... da li bi nam rekao sta je bio problem??
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▒▒▒▒▒░░░


▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▒▒▒▒▒░░░

Eto potpisao sam se se...

Van mreže bulevar89

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1144
  • Age: 34
  • Lokacija: Novi Sad, Srbija
  • Karma: +6/-0
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf MK4
Odg: Tesko pali golf 3
« Odgovor #4 poslato: Jul 24, 2010, 10:29:23 posle podne »
bilo bi pozeljno PAKI da napises sta je bio problem, i kako si resio? nemoj se ljutiti, mozda niko ne zna...  wacko
Drive only the best... VW to infinity!!

Van mreže PAKI

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 478
  • Age: 37
  • Lokacija: SURCIN
  • Karma: +0/-0
  • Pol: Muškarac
  • Jebes raj u paklu je ekipa!!
  • Auto: GT TDI RABBIT
Odg: Tesko pali golf 3
« Odgovor #5 poslato: Jul 25, 2010, 01:12:59 pre podne »
Pored navedenog kupio sam i kapu i nastelovao paljenje, pa kod plindzije malo na stel i to je to mada izgleda moram da nastelujem i taj monopoint (valjda) jer cini mi se da malo vise prosipa benzina nego sto treba pa se malo gusi na leru.Videcemo sutra ujutru kako ce upaliti, danas posle "radova" bilo je super  clap nadam se da ce i sutra biti ok  mahac
Samo najjaci,samo najbrzi,samo najkvalitetniji,samo VW-group!!

Van mreže PAKI

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 478
  • Age: 37
  • Lokacija: SURCIN
  • Karma: +0/-0
  • Pol: Muškarac
  • Jebes raj u paklu je ekipa!!
  • Auto: GT TDI RABBIT
Odg: Tesko pali golf 3
« Odgovor #6 poslato: Jul 30, 2010, 01:01:52 pre podne »
Radi se o 1.8 monopoint motoru (ABS),pre nekoliko dana mi je pukla neka plasticna lula na glavi pa sam ostao bez vode na autoputu, posto nisam obracao bas paznju na temperaturu pocelo je nesto da jako pisti (valjda kompjuter) i odmah sam stao sa strane.Kada sam otvorio haubu i video da nema vode doslo mi da odem u levu traku i da legnem na put  (ali nisam  ;)) posto sam mislio da je otisla glava 100%.Zamenio sam tu lulu sipao vodu i sve je ok auto isto ide i isto trosi ali kada stoji 3-4 sata i kada treba da ga upalim verglam bar 2-3 minuta, odmah sam kupio nove kablove i ngk svecice (kapu i ruku nisam dirao) i opet isto  psujem1 .Kada ga napokon upalim na plin posto nece na benzin i prebacim na benzin sve je super dok drzim gas cim pustim on se ugasi dok na plinu radi normalno.Ako neko zna sta moze da bude ili ako je neko imao ovako lose iskustvo neka kaze kako je resio a od mene ima PIVO  cheers
Kada mi auto odstoji preko noci pojavi se voda u cilindrima :angry: Da li je moguce da je dihtung glave toliko propao (dihtung nije nikada menjan,vrlo malo je propustao ulje spolja tek da se primeti (spreman da se menja) pa mislim da nije izgoreo totalno od temperature kada sam ostao bez vode, od tada se i creva malo vise pumpaju :huh:) pa propusta vodu kada je pod pritiskom, dok na primer kada parkiram pa otvorim polako cep da izadje pritisak i onda ujutru upali bez ikakvih problema (auto ne dimi, ne trokira).Zanima me da li moze da se desi kada dihtung skroz ode da se pune cilindri vodom (sva 4) ili je sigurno otisla glava ili mozda postoji nesto trece  badmood
Samo najjaci,samo najbrzi,samo najkvalitetniji,samo VW-group!!

Van mreže Djole DMC

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 3372
  • Age: 39
  • Lokacija: Kragujevac-Kraljevo
  • Karma: +143/-67
  • Pol: Muškarac
Odg: Tesko pali golf 3
« Odgovor #7 poslato: Jul 30, 2010, 07:55:09 pre podne »
Glava ili dihtung, gura ti kompresiju u sistem za vodu, zato se naduvaju creva. Retko kad ode na sva cetri, verovatno je jedan ili dva, to mozes po svecici da prepoznas...

Van mreže PAKI

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 478
  • Age: 37
  • Lokacija: SURCIN
  • Karma: +0/-0
  • Pol: Muškarac
  • Jebes raj u paklu je ekipa!!
  • Auto: GT TDI RABBIT
Odg: Tesko pali golf 3
« Odgovor #8 poslato: Jul 30, 2010, 05:22:10 posle podne »
Pitao sam neke majstore i rekli su mi da je dihtung, hvala bogu nije glava mahac
Samo najjaci,samo najbrzi,samo najkvalitetniji,samo VW-group!!

Van mreže PAKI

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 478
  • Age: 37
  • Lokacija: SURCIN
  • Karma: +0/-0
  • Pol: Muškarac
  • Jebes raj u paklu je ekipa!!
  • Auto: GT TDI RABBIT
Odg: Tesko pali golf 3
« Odgovor #9 poslato: Jul 31, 2010, 10:28:28 posle podne »
Danas skinuta glava, dihtung je propao, kada sam vec skinuo glavu i kada sam video na sta lice ventili resio sam da je SKROZ sredim (uzeo semering, gumice, razne dihtunge....) alealeee Sutra pocinje sastavljanje biggrin  driving
Samo najjaci,samo najbrzi,samo najkvalitetniji,samo VW-group!!