Autor Tema: Ugradnja maglenki golf 3  (Pročitano 3649 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže darec

  • VW - Das Auto
  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 605
  • Age: 33
  • Lokacija: Čačak
  • Karma: +3/-1
  • Pol: Muškarac
Ugradnja maglenki golf 3
« poslato: Maj 02, 2011, 06:09:08 posle podne »
Sta je sve potrebno znati za ugradnju fabrickix maglenki za golfa 3? Pocevsi od prekidaca koji se menja, pa sve do ugradnje maglenki u mesta predvidjena na braniku. Zanima me da li ima spremljena instalacija ili se mora sve na novo odraditi. Hvala unapred.

Van mreže zexm

  • VW Početnik
  • Poruke: 100
  • Lokacija: Valjevo
  • Karma: +2/-2
  • Pol: Muškarac
Odg: Ugradnja maglenki golf 3
« Odgovor #1 poslato: Maj 02, 2011, 11:32:31 posle podne »
Pogledaj sajt www.ck222.de/ naci ces sigurno

Van mreže moskwa

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 681
  • Age: 34
  • Lokacija: Bijelo polje - CG
  • Karma: +14/-4
  • Pol: Muškarac
  • Auto: MK4
Odg: Ugradnja maglenki golf 3
« Odgovor #2 poslato: Maj 02, 2011, 11:38:06 posle podne »
ja sam radio to..mislim da svaki ima instalaciju (kod mene je to bio slucaj) kupio sam maglenke i od jednog golfa skinuo duze kablove samo.Sto se tice prekidaca nisam na onaj od maglenki jer tu sam mogao samo zadnju da palim, kupio sam prekidac kao od kucne lampe i postavio ga dolje dje su osiguraci.Nije komplikovano, meni je radio drug to i sve je zavrsio za manje od pola h
Sto vozis jednom rukom? Prebrzo ulazis u krivine!! Ne pretici kad ovaj ispred tebe vozi 80! Dje zuris, hoce li te spasit' to sto cemo 10 min prije stic'? Previse se opustas i nije to to, neviras me! E sto te nece uhaviti' radar opet pa da mi kukas!" ♥ :) https://www.youtube.com/user/vr6DOTme

Van mreže darec

  • VW - Das Auto
  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 605
  • Age: 33
  • Lokacija: Čačak
  • Karma: +3/-1
  • Pol: Muškarac
Odg: Ugradnja maglenki golf 3
« Odgovor #3 poslato: Maj 02, 2011, 11:43:15 posle podne »
Pa mozda moze da se poveze da se upale i prednje zajedno sa zadnjim maglenkama... Na isti prekidac.  :rolleyes:

Van mreže moskwa

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 681
  • Age: 34
  • Lokacija: Bijelo polje - CG
  • Karma: +14/-4
  • Pol: Muškarac
  • Auto: MK4
Odg: Ugradnja maglenki golf 3
« Odgovor #4 poslato: Maj 02, 2011, 11:46:12 posle podne »
to moze ako ti se prekidac izvlaci 2 puta , ako ti se izvlaci samo jednom sigurno da moze ali da se pale u isto vrijeme i trebace ti vise vremena ;) ne bih ja to isprobavao, stavi dolje prekidac nista se ne vidi i mnogo manje vremena ces potrositi
Sto vozis jednom rukom? Prebrzo ulazis u krivine!! Ne pretici kad ovaj ispred tebe vozi 80! Dje zuris, hoce li te spasit' to sto cemo 10 min prije stic'? Previse se opustas i nije to to, neviras me! E sto te nece uhaviti' radar opet pa da mi kukas!" ♥ :) https://www.youtube.com/user/vr6DOTme

Van mreže darec

  • VW - Das Auto
  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 605
  • Age: 33
  • Lokacija: Čačak
  • Karma: +3/-1
  • Pol: Muškarac
Odg: Ugradnja maglenki golf 3
« Odgovor #5 poslato: Maj 02, 2011, 11:50:16 posle podne »
Izvlaci se jednom prekidac. Meni ne smeta da se zajedno pale prednje i zadnja... A i to sto treba vise vremena, nije strasno. Dok bix namontirao zaseban prekidac, uspecu i da uradim na ovaj prekidac. Koliko si platio maglenke?

Van mreže moskwa

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 681
  • Age: 34
  • Lokacija: Bijelo polje - CG
  • Karma: +14/-4
  • Pol: Muškarac
  • Auto: MK4
Odg: Ugradnja maglenki golf 3
« Odgovor #6 poslato: Maj 02, 2011, 11:55:38 posle podne »
sigurno da moze i na jedno izvlacenje ali ja nisam probao, da mi se 2 puta izvlacio stavio bi i ja...platio sam 30e par
Sto vozis jednom rukom? Prebrzo ulazis u krivine!! Ne pretici kad ovaj ispred tebe vozi 80! Dje zuris, hoce li te spasit' to sto cemo 10 min prije stic'? Previse se opustas i nije to to, neviras me! E sto te nece uhaviti' radar opet pa da mi kukas!" ♥ :) https://www.youtube.com/user/vr6DOTme

Van mreže bassteam

  • VW Početnik
  • Poruke: 174
  • Age: 44
  • Lokacija: Subotica
  • Karma: +3/-3
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf Jetta Passat
Odg: Ugradnja maglenki golf 3
« Odgovor #7 poslato: Maj 03, 2011, 10:18:53 pre podne »
Stavis jedan relej za te prednje maglenke i stavis na isti prekidac kao i za zadnje i gotova prica.

Van mreže darec

  • VW - Das Auto
  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 605
  • Age: 33
  • Lokacija: Čačak
  • Karma: +3/-1
  • Pol: Muškarac
Odg: Ugradnja maglenki golf 3
« Odgovor #8 poslato: Maj 03, 2011, 06:42:47 posle podne »
A kakav relej treba da bude?  :rolleyes: