Autor Tema: Nas fudbal  (Pročitano 11429 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Acca

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 3775
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +43/-36
  • Pol: Muškarac
  • Auto: passat b5,5>vw GOLF 5
Odg: Nas fudbal
« Odgovor #40 poslato: Oktobar 14, 2010, 10:34:11 posle podne »
ma citam ja sve, opusteno, ne zelim da se svadjam ili prepirem oko gluposti, svako ima svoje misljenje i ja to postujem, alealeee alealeee alealeee
  champ1

Andrija

  • Gost
Odg: Nas fudbal
« Odgovor #41 poslato: Oktobar 14, 2010, 10:37:50 posle podne »
Pa na svom primeru si objasnio da u Srbiji moze da se zivi od postenog rada, a ovamo zastupas neke druge stavove  beer

Van mreže Acca

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 3775
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +43/-36
  • Pol: Muškarac
  • Auto: passat b5,5>vw GOLF 5
Odg: Nas fudbal
« Odgovor #42 poslato: Oktobar 14, 2010, 10:42:18 posle podne »
ali ja sam posternim radom zaradio auto od 7000eura i to tri godine plus kredit a on zaradio mercedesa od 40000eura za dve godine,pa ti vidi koja je razlika tu, i ko je posteno zaradio a ko tudjim znojom, velika je razlika tu ;)
  champ1

Van mreže Ivan

  • One & Only
  • Super Moderator
  • Ultimate Member
  • ****
  • Poruke: 13686
  • Age: 44
  • Lokacija: Лазарев град
  • Karma: +218/-40
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Volkswagen Cross Touran 1T2
Odg: Nas fudbal
« Odgovor #43 poslato: Oktobar 14, 2010, 10:43:26 posle podne »
Mislim da bi trebalo da se vratite na temu. ;)

Andrija

  • Gost
Odg: Nas fudbal
« Odgovor #44 poslato: Oktobar 14, 2010, 10:50:45 posle podne »
Evo, samo da odg. Pricamo o crnom mercedesu koji je nastradao za vreme gej parade.

Van mreže pimbe

  • Rig Pig
  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 4472
  • Age: 55
  • Lokacija: Gzira <-> Uzice
  • Karma: +127/-76
  • Pol: Muškarac
  • VW MALTA
  • Auto: Tiguan 2.0TDI A3 1.6TDI Cabrio
Odg: Nas fudbal
« Odgovor #45 poslato: Oktobar 14, 2010, 11:13:58 posle podne »
Fuck, meni danas ili sinoc nastradao gepek na crnom Tiguanu  :angry: ogrebo ga neko kljucem  angry2
Tiguan 2.0 TDI
  AUDI A3 1.6 TDI Cabrio

Van mreže dzoni_ml

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1025
  • Age: 34
  • Lokacija: Mladenovac/Bg
  • Karma: +3/-0
  • Pol: Muškarac
Odg: Nas fudbal
« Odgovor #46 poslato: Oktobar 15, 2010, 01:02:27 pre podne »
 boodala

Van mreže MarkoMirijevo

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 665
  • Age: 33
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +5/-7
  • Pol: Muškarac
Odg: Nas fudbal
« Odgovor #47 poslato: Oktobar 15, 2010, 01:43:33 pre podne »
Kaze u Srbiji samo 7% ljudi ima fakultet pa kad bi svi imali fakultere i bili obrazovani ko bi radio ostale poslove? u Srbiji je puno "gladnih" jer nece da rade,svako hoce fotelju,platu od minimum 500 eura i da nista ne radi..a sto se tice tih postenjacina koji za par godina od kloshara postaju "uspesni biznismeni" od takvih mi je muka,a pogledaj malo po gradu radnim radima u sred bela dana koliko je "postenjacina" sa mercedesima  po kaficima itd umesto da su na radnom mestu ... toliko o svemu

Van mreže svrle

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2445
  • Age: 35
  • Lokacija: Ugrinovci
  • Karma: +27/-18
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Skoda Superb II TDI
Odg: Nas fudbal
« Odgovor #48 poslato: Oktobar 15, 2010, 03:48:12 pre podne »
ne razumem zasto je problem da neko vozi G klasu ako je zavrsio fax i radi u nekoj dobroj firmi na rukovodecem polozaju. sa platom od 2-3 hiljade evra taj G moze da vozi svako, a to je plata bilo kog menadzera neke firme, banke ili cega vec. tako da posteno moze da se zaradi.
Neprimeren potpis

Van mreže kecman

  • VW Početnik
  • Poruke: 191
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +4/-0
  • Pol: Muškarac
Odg: Nas fudbal
« Odgovor #49 poslato: Oktobar 15, 2010, 06:23:51 pre podne »
A sta mislite o situaciji da je neko prodao neki stan da bi uleteo u biznis i investirao u sebe?
Sam je sebi sef i boli ga uvo za sve... Hvala Bogu kod nas moze da se nagazi dobro placen posao ako imas kliker :rolleyes:

A ako malo razmislis o doticnom crnom mercedesu, zasto mislis da taj klinac nije uzeo isto kredit da ga kupi? Radio dve godine sa platom poslanika ili nekog jajeta (oko 1000e mesecno), podigao kredit i kupio mecku... Nije nemoguce... coilleo2tj

Meni licno puca i za pedere i za huligane i za sve, jer ja od toga nemam nista... Krivo mi je jer cemo mi koji radimo morati da platimo i tog mercedesa i druge unistene gluposti...
Citat
mi sa foruma u principu ne ubijamo aute,pa da vidimo kad ce da vrisnu..
.

Van mreže admin

  • Glavni baja
  • Administrator
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 20539
  • Age: 40
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +401/-37
  • Pol: Muškarac
  • █║▌│█│║▌║││█║▌│║▌║
    • VW-Club
  • Auto: Audi Q8
Odg: Nas fudbal
« Odgovor #50 poslato: Oktobar 15, 2010, 12:06:49 posle podne »
Naravno da moze i posteno da se zaradi.. nije to decko ni rekao... samo je rekao da velika vecina u ovoj drzavi do tih kola dodje na veoma sumnjiv nacin.... i to je sve...

ako je prosek plate 300e u Srbiji a auto kosta 60-70.000eura ako ne i vise.. a vise od 730.000 ljudi nezaposleno a dzipova ML-ova Kajena q7mica x6tica po ulici kolko hoces.. ko dzabe da ih dele.. onda se tu postavlja pitanje ko je tu lud.. a ko normalan... cast izuzecima... sportistima pevacima ljudima koji su posteno dosli do novca... posle svake afere i organizovane kriminalne grupe.. sem shto i pohapse oduzmu bar po 6-7 ekstra automobila.. kao karicima pre neki dan 599 ferrari itd... dolazi do raslojavanja drustva.. neki nemaju da jedu a neki voze 599 i cela drzava puca iznutra.... odatle nemiri huliganstvo divljanje i sve ostalo....

Andrija

  • Gost
Odg: Nas fudbal
« Odgovor #51 poslato: Oktobar 15, 2010, 02:14:04 posle podne »
Kaze u Srbiji samo 7% ljudi ima fakultet pa kad bi svi imali fakultere i bili obrazovani ko bi radio ostale poslove? u Srbiji je puno "gladnih" jer nece da rade,svako hoce fotelju,platu od minimum 500 eura i da nista ne radi..a sto se tice tih postenjacina koji za par godina od kloshara postaju "uspesni biznismeni" od takvih mi je muka,a pogledaj malo po gradu radnim radima u sred bela dana koliko je "postenjacina" sa mercedesima  po kaficima itd umesto da su na radnom mestu ... toliko o svemu
Pa nisam ni rekao da 90% ljudi treba da budu akademski gradjani, ali 7%  lollol Smetaju ti ovi sto mogu da priuste mecku, smetaju ti i oni drugi sto nece da rade...koga branis, ne razumem?

Van mreže gzthe

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 868
  • Age: 43
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +9/-3
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf4 1.8t
Odg: Nas fudbal
« Odgovor #52 poslato: Oktobar 15, 2010, 02:29:47 posle podne »
da se vratimo na lika iz osiguranja sto je zaradio za auto od 40000eura za 2 godine, lako on ako je za 2 godine doprineo tom osiguranju ugovore od recimo 800 000 eura sto nije nemoguce ako je elokventan,sarmantan,ubedljiv,agilan a verovatno jeste posto je mlad mozda je cak tih 40000 dobio mimo plate kao bonus ili neki procenat koji mu je zagarantovan, znaci bez ikakvog kredita mada je to najverovatnije, ma nisam uopste ljubomoran na takve ucio je skolu ili nije, mozda za to ne mora mozda ti treba samo da umes da ubedis ljude da im nesto treba, da im treba porodicno, zivotno, penziono, invalidsko, osiguranje radnika, kola, imovine,
 
mene vise brinu ovi sto vole da otmu i prevare i na taj nacin dodju do malog ili velikog novca, otimanje je otimanje i prevara je prevara bilo da je u pitanju neka mala stvar ili veliki novac u pitanju, ma kad je neko neposten ma noge bi mu polomio za sva vremena, da ostane bogalj, da vidi kako je kad bacis kamenu kocku od 2 kila 30 metara nekom u glavu ili u koleno pa taj nije svestan da moze da ubogalji necijes muza, oca, brata za sva vremena, hranitelja jedne srpske porodice, sta posle da radi taj sa smrskanom glavom ili kolenom

nego meni je ovaj Vlasta sumnjiv, jeli kako si doso do te mk5tice meni to sumnjivo  lollol
jeli odakle ti pare za carbon 3d foliju a  ;)

sto ja bre nisam izaso da lomim i da kradem evo imam 30 godina i 3 meseca vec ne radim, i treba mi za gorivo i za izlazak kao i njemu nego to mlado, povodljivo ne razmislja svojom glavom, ja sam sa takvima raskrstio odavno kad su me presreli i oteli kartu za tekmu, ej bre svoji svome, a medjusobno lome glave jedni drugima a mogu da zamislim kad se udruze kakvi su

i onda dodju takvi na tekmu  
« Poslednja izmena: Oktobar 15, 2010, 05:34:01 posle podne od strane gzthe »
volim corrado vise nego kevu i caleta

Van mreže svrle

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2445
  • Age: 35
  • Lokacija: Ugrinovci
  • Karma: +27/-18
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Skoda Superb II TDI
Odg: Nas fudbal
« Odgovor #53 poslato: Oktobar 15, 2010, 06:55:40 posle podne »
E to u vezi X5-ica, Q7-mica, X6-icai ostalih kola, statistika kaze da u beogradu ima 2% ljudi koji mogu sebi da priuste sve, sto znaci da od 2 miliona stanovnika imate 20 hiljada ljudi koji mogu da kupe sta god hoce. Prema tome ne treba puno da vas cudo kako toliko dobrih kola ima u Beogradu.
Neprimeren potpis

Van mreže Acca

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 3775
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +43/-36
  • Pol: Muškarac
  • Auto: passat b5,5>vw GOLF 5
Odg: Nas fudbal
« Odgovor #54 poslato: Oktobar 15, 2010, 10:00:04 posle podne »
Kaze u Srbiji samo 7% ljudi ima fakultet pa kad bi svi imali fakultere i bili obrazovani ko bi radio ostale poslove? u Srbiji je puno "gladnih" jer nece da rade,svako hoce fotelju,platu od minimum 500 eura i da nista ne radi..a sto se tice tih postenjacina koji za par godina od kloshara postaju "uspesni biznismeni" od takvih mi je muka,a pogledaj malo po gradu radnim radima u sred bela dana koliko je "postenjacina" sa mercedesima  po kaficima itd umesto da su na radnom mestu ... toliko o svemu
   to postujem,lepo receno
  champ1

Van mreže Acca

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 3775
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +43/-36
  • Pol: Muškarac
  • Auto: passat b5,5>vw GOLF 5
Odg: Nas fudbal
« Odgovor #55 poslato: Oktobar 15, 2010, 10:05:21 posle podne »
da se vratimo na lika iz osiguranja sto je zaradio za auto od 40000eura za 2 godine, lako on ako je za 2 godine doprineo tom osiguranju ugovore od recimo 800 000 eura sto nije nemoguce ako je elokventan,sarmantan,ubedljiv,agilan a verovatno jeste posto je mlad mozda je cak tih 40000 dobio mimo plate kao bonus ili neki procenat koji mu je zagarantovan, znaci bez ikakvog kredita mada je to najverovatnije, ma nisam uopste ljubomoran na takve ucio je skolu ili nije, mozda za to ne mora mozda ti treba samo da umes da ubedis ljude da im nesto treba, da im treba porodicno, zivotno, penziono, invalidsko, osiguranje radnika, kola, imovine,
 
mene vise brinu ovi sto vole da otmu i prevare i na taj nacin dodju do malog ili velikog novca, otimanje je otimanje i prevara je prevara bilo da je u pitanju neka mala stvar ili veliki novac u pitanju, ma kad je neko neposten ma noge bi mu polomio za sva vremena, da ostane bogalj, da vidi kako je kad bacis kamenu kocku od 2 kila 30 metara nekom u glavu ili u koleno pa taj nije svestan da moze da ubogalji necijes muza, oca, brata za sva vremena, hranitelja jedne srpske porodice, sta posle da radi taj sa smrskanom glavom ili kolenom

nego meni je ovaj Vlasta sumnjiv, jeli kako si doso do te mk5tice meni to sumnjivo  lollol
jeli odakle ti pare za carbon 3d foliju a  ;)

sto ja bre nisam izaso da lomim i da kradem evo imam 30 godina i 3 meseca vec ne radim, i treba mi za gorivo i za izlazak kao i njemu nego to mlado, povodljivo ne razmislja svojom glavom, ja sam sa takvima raskrstio odavno kad su me presreli i oteli kartu za tekmu, ej bre svoji svome, a medjusobno lome glave jedni drugima a mogu da zamislim kad se udruze kakvi su

i onda dodju takvi na tekmu 

   druze svi znamo, uglavnom svi kako  dunav osiguranje radi, svi su se nakrali, to je bilo jedno vreme i u novinama,ali nema veze, snalaze se ljudi,
  champ1

Van mreže Acca

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 3775
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +43/-36
  • Pol: Muškarac
  • Auto: passat b5,5>vw GOLF 5
Odg: Nas fudbal
« Odgovor #56 poslato: Oktobar 15, 2010, 10:07:31 posle podne »
ja barem mirno spavam, a za takve sto voze te besna kola neverujem, kazem ima i onik koji su posteno zaradili, ali sto kraze drug Devil, toliko ima tih porsea, x6tica,ferarija itd, pa nemoguce da su svi posteno zaradili,
  champ1

Van mreže admin

  • Glavni baja
  • Administrator
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 20539
  • Age: 40
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +401/-37
  • Pol: Muškarac
  • █║▌│█│║▌║││█║▌│║▌║
    • VW-Club
  • Auto: Audi Q8
Odg: Nas fudbal
« Odgovor #57 poslato: Oktobar 15, 2010, 10:08:07 posle podne »
E to u vezi X5-ica, Q7-mica, X6-icai ostalih kola, statistika kaze da u beogradu ima 2% ljudi koji mogu sebi da priuste sve, sto znaci da od 2 miliona stanovnika imate 20 hiljada ljudi koji mogu da kupe sta god hoce. Prema tome ne treba puno da vas cudo kako toliko dobrih kola ima u Beogradu.

i to stoji  ;)

nego da se vratimo na fudbal ;) izgleda da ce da nas puste da ponovo igramo sa Italijanima...bez publike...  posto su i oni tu veoma krivi... da se unesu tolike baklje piraterija i ostalo  :huh: sve je to dogovoreno.. da ne govorimo o onim izjavama da RTS nece prenositi utakmicu jer Italijani traze 500.000 eura.. i nakon toga.. komentari.. ma nema veze i onako nece ni biti utakmice itd itd..  :huh: sve je to bilo dogovoreno i pripremljeno.. najvaznije da cemo izgleda umesto prijateljskog meca sa bugarima igrati sa Italijanima... Sledece godine su izbori tako da je Platiniju veoma bitan glas ljudi iz Srbije  biggrin
« Poslednja izmena: Oktobar 15, 2010, 10:11:56 posle podne od strane Devil »

Van mreže MarkoMirijevo

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 665
  • Age: 33
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +5/-7
  • Pol: Muškarac
Odg: Nas fudbal
« Odgovor #58 poslato: Oktobar 16, 2010, 12:46:18 pre podne »
Meni odgovaraju ljudi koji su vredni i koji posteno zarade svaki dinar,cale mi se bavi gradjevinarstvom i veoma sam upucen u te krugove ljudi gde se voze x5-ice,ML,cayenne,m5-ice,amg-ovi i da ne nabrajam vishe... ljudi vi niste svesni koji je to shljam,sve su to neradnici koji su od prevare zaradili sve to, oni kad ustanu ujutru razmisljaju kako ce koga da zavrnu za neke pare..obecavaju kule i gradove i na prvi pogled im poverujesh jer su obuceni po poslednjoj modi,namirisani samo u maderi rucaju itd...muka mi je vishe do takvih a u Srbiji ih ima i previshe u protekle 2 godine moja firma je pretrpela 150 soma eura duga jer su investitori otishli na "letovanje" koje ce trajati celoga zivota u dubai .. angry2 zato sam ja toliko ogorcen na vlast i na sve u ovoj drzavi

Van mreže Francesko

  • VW Početnik
  • Poruke: 180
  • Lokacija: Negotin
  • Karma: +0/-0
  • Pol: Muškarac
Odg: Nas fudbal
« Odgovor #59 poslato: Oktobar 16, 2010, 01:08:12 pre podne »
Nisu ti krivi no hohstapleri, ni drzava nec ti sam sto nisi dobro procenio sa kim ces da poslujes...