Autor Tema: Fabricki radio cd sa velikim ekranom za Golfa IV  (Pročitano 13448 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže glok7788

  • VW Početnik
  • Poruke: 162
  • Lokacija: Priboj
  • Karma: +3/-2
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf Mk6 2.0 tdi 103kw
Fabricki radio cd sa velikim ekranom za Golfa IV
« poslato: Jun 24, 2010, 09:46:51 posle podne »
Zna li neko gde mogu da nadjem radio sa navigacijom koji se fabricki ugradjivao u Golfa IV i koliko bi me to kostalo. Idealna varijanta bi bila kad bih mogao da menjam fabricki radio kasetofon sa cd playerom za taj sa navigacijom, naravno uz neku razumnu doplatu.
Спуштавах се ја на ваше уже, умало се уже не претрже, од тада смо виши пријатељи, у главу ми памет ућерасте.

Van mreže Shomi

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1738
  • Age: 40
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +70/-73
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Vozim shta stignem ;)
Odg: Fabricki radio cd sa velikim ekranom za Golfa IV
« Odgovor #1 poslato: Jun 24, 2010, 09:51:51 posle podne »
http://www.vw-club.rs/forum/index.php?topic=12017.0

Ne znam koliko ti je ovo "veliki" ekran, poshto ima i onih vecih :) A menjaze, ko ima mcd najverovatnije mu nije kasetash interesantan al ti ipak probaj ;)
« Poslednja izmena: Jun 24, 2010, 09:57:25 posle podne od strane Shomi »
Samo da zamolim isfrustrirane osobe, nedovoljno razvijenog intelekta da shvate ironiju i sarkazam u mojim porukama, da mi sjashu sa karme i preskoce citanje mojih postova na forumu. Hvala!

Andrija

  • Gost
Odg: Fabricki radio cd sa velikim ekranom za Golfa IV
« Odgovor #2 poslato: Jun 24, 2010, 10:05:00 posle podne »
Ovaj je kupljen  biggrin

Van mreže glok7788

  • VW Početnik
  • Poruke: 162
  • Lokacija: Priboj
  • Karma: +3/-2
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf Mk6 2.0 tdi 103kw
Odg: Fabricki radio cd sa velikim ekranom za Golfa IV
« Odgovor #3 poslato: Jun 24, 2010, 10:59:35 posle podne »
Kad pre je kupljen, odgovarao bi mi ovaj a i cena mu je ok. Ako naletite na negde na ovaj uredjaj javite, bas bih voleo da ga ugradim u svog golfica. Naravno da moze i onaj sa vecim ekranom, to je jos i bolje ako nije puno skuplje.
Спуштавах се ја на ваше уже, умало се уже не претрже, од тада смо виши пријатељи, у главу ми памет ућерасте.

Van mreže glok7788

  • VW Početnik
  • Poruke: 162
  • Lokacija: Priboj
  • Karma: +3/-2
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf Mk6 2.0 tdi 103kw
Odg: Fabricki radio cd sa velikim ekranom za Golfa IV
« Odgovor #4 poslato: Jun 24, 2010, 11:03:51 posle podne »
Da li ovaj uredjaj moze da se ugradi u Golfa IV, inace je fabricki iz petice?

http://www.kupujemprodajem.com/cd-radio-golf-5-255427-oglas.htm?ad_id=255427&action=view&data[page]=1&data[ad_type]=&data[list_type]=group&data[category_id]=2&data[group_id]=534
Спуштавах се ја на ваше уже, умало се уже не претрже, од тада смо виши пријатељи, у главу ми памет ућерасте.

Van mreže shvexoman

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2660
  • Lokacija: Smederevo
  • Karma: +44/-36
  • Pol: Muškarac
Odg: Fabricki radio cd sa velikim ekranom za Golfa IV
« Odgovor #5 poslato: Jun 24, 2010, 11:05:01 posle podne »
Mislim da nema za mk4 sa vecim ekranom a ta navigacija je beskorisna skroz, moras da imas fabricki disc koji ima neke praistorijske mape i pokrivena je samo zapadna evropa, naravno treba ti i gps antena, tako da ..... Bolja ti je varijanta da kupis RCD 200 koji cita i mp3, mislim da ce dzoni_ml da ga metne u oglase.

Van mreže shvexoman

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2660
  • Lokacija: Smederevo
  • Karma: +44/-36
  • Pol: Muškarac
Odg: Fabricki radio cd sa velikim ekranom za Golfa IV
« Odgovor #6 poslato: Jun 24, 2010, 11:05:50 posle podne »
Nemoze taj od mk 5 nikako, fizicki se ne uklapa da ne pricam o konekciji.

Van mreže glok7788

  • VW Početnik
  • Poruke: 162
  • Lokacija: Priboj
  • Karma: +3/-2
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf Mk6 2.0 tdi 103kw
Odg: Fabricki radio cd sa velikim ekranom za Golfa IV
« Odgovor #7 poslato: Jun 24, 2010, 11:16:35 posle podne »
Nije mi bitna navigacija (imam garminov uredjaj za to), svidja mi se kako izgleda. Ta varijanta sa MP3 citacem mi odlicno zvuci, moram negde iskopati sliku da vidim kako izgleda RCD 200.
Спуштавах се ја на ваше уже, умало се уже не претрже, од тада смо виши пријатељи, у главу ми памет ућерасте.

Van mreže glok7788

  • VW Početnik
  • Poruke: 162
  • Lokacija: Priboj
  • Karma: +3/-2
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf Mk6 2.0 tdi 103kw
Odg: Fabricki radio cd sa velikim ekranom za Golfa IV
« Odgovor #8 poslato: Jun 24, 2010, 11:19:27 posle podne »
Pronasao sam ga, izgleda mi kao je fabricki ugradjivan u polo ako sam dobro video. Nije los mada mi se onaj sa navigacijom vise svidja a i jeftiniji je za 50 e, nije malo.
Спуштавах се ја на ваше уже, умало се уже не претрже, од тада смо виши пријатељи, у главу ми памет ућерасте.

Van mreže glok7788

  • VW Početnik
  • Poruke: 162
  • Lokacija: Priboj
  • Karma: +3/-2
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf Mk6 2.0 tdi 103kw
Odg: Fabricki radio cd sa velikim ekranom za Golfa IV
« Odgovor #9 poslato: Jun 25, 2010, 03:59:11 posle podne »
Nasao sam uredjaj sa vecim ekranom (skoro cela maska je ekran, samo ima dugmice sa obe strane), isto se fabricki ugradjivao u Golfa IV, ali mi lik kaze da cita samo navigacioni disk a da mi treba charger za obicne diskove. Je l se neko razume u to, je l tacno?
Спуштавах се ја на ваше уже, умало се уже не претрже, од тада смо виши пријатељи, у главу ми памет ућерасте.

Van mreže admin

  • Glavni baja
  • Administrator
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 20535
  • Age: 40
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +401/-37
  • Pol: Muškarac
  • █║▌│█│║▌║││█║▌│║▌║
    • VW-Club
  • Auto: Audi Q8
Odg: Fabricki radio cd sa velikim ekranom za Golfa IV
« Odgovor #10 poslato: Jun 25, 2010, 04:34:48 posle podne »
daj sliku da vidimo kako izgleda ?!?

Van mreže glok7788

  • VW Početnik
  • Poruke: 162
  • Lokacija: Priboj
  • Karma: +3/-2
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf Mk6 2.0 tdi 103kw
Odg: Fabricki radio cd sa velikim ekranom za Golfa IV
« Odgovor #11 poslato: Jun 25, 2010, 05:44:25 posle podne »
http://cgi.ebay.de/VW-Navigation-MFD-DX-Golf-IV-Bora-Passat-3B-3BG-Sharan-/320551569858?cmd=ViewItem&pt=Radios_Recorder&hash=item4aa25cc9c2

Evo linka, nudi mi ga covek za 70 e, ali mu fale neki dugmici pa mi se i ne uzima a ovaj na e-bay mi je mnogo skup. Ovaj lik kaze da ovo cudo ne cita audio diskove vec da mora da ide na charger, njega mi nudi za 130 e, sa sve kablovima.
Спуштавах се ја на ваше уже, умало се уже не претрже, од тада смо виши пријатељи, у главу ми памет ућерасте.

Van mreže glok7788

  • VW Početnik
  • Poruke: 162
  • Lokacija: Priboj
  • Karma: +3/-2
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf Mk6 2.0 tdi 103kw
Odg: Fabricki radio cd sa velikim ekranom za Golfa IV
« Odgovor #12 poslato: Jun 25, 2010, 07:22:26 posle podne »
U traganju za RNS MCD aparatom, naleteo sam na ovo http://www.limundo.com/kupovina/Auto-i-Moto/Car-Hifi/CDR-300-zaVW/1467648. Cini mi se da je ekstra povoljno i dobro ocuvano pa mozda nekome dobro dodje.
Спуштавах се ја на ваше уже, умало се уже не претрже, од тада смо виши пријатељи, у главу ми памет ућерасте.

Van mreže dzoni_ml

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1025
  • Age: 34
  • Lokacija: Mladenovac/Bg
  • Karma: +3/-0
  • Pol: Muškarac
Odg: Fabricki radio cd sa velikim ekranom za Golfa IV
« Odgovor #13 poslato: Jun 25, 2010, 11:34:58 posle podne »
Taj Mfd je skup ko djavo,bez obzira sto ne cita mp3,cak ni audio bez chargera.Isao je u R32
To sto si ti video je aukcija,evo link da ga kupis odmah, 400 evrica.
http://cgi.ebay.de/NAVI-NAVIGATIONSYSTEM-VW-T4-MFD-/270595949563?cmd=ViewItem&pt=Technik_Auto_Hi_Fi_Navigation_Einbau_Navigationssysteme&hash=item3f00c683fb

Ako hoces fabricki nemas bolje,a ni povoljnije od Rcd200 mp3(Ako hoces da cita mp3) ali racunaj jos +35E za kablove da ga povezes.

Ja moj jos necu da probajem dok ne uzmem novi,tako da ne pricam ovo zato sto je shvexoman napisao da prodajem  lollol

Van mreže Igor_RS

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1008
  • Lokacija: Banja Luka - Beograd
  • Karma: +3/-2
  • Pol: Muškarac
  • Passat driver
  • Auto: Passat 3C 2.0 TDI 170ks
Odg: Fabricki radio cd sa velikim ekranom za Golfa IV
« Odgovor #14 poslato: Jun 25, 2010, 11:50:46 posle podne »
Nasao sam uredjaj sa vecim ekranom (skoro cela maska je ekran, samo ima dugmice sa obe strane), isto se fabricki ugradjivao u Golfa IV, ali mi lik kaze da cita samo navigacioni disk a da mi treba charger za obicne diskove. Je l se neko razume u to, je l tacno?

jeste to je tako, u MFD moze samo navigacioni cd, a trebas imati cd changer da bi pustao audio cd, a mp3 fabricki ne postoji...

Van mreže dzoni_ml

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1025
  • Age: 34
  • Lokacija: Mladenovac/Bg
  • Karma: +3/-0
  • Pol: Muškarac
Odg: Fabricki radio cd sa velikim ekranom za Golfa IV
« Odgovor #15 poslato: Jun 25, 2010, 11:55:45 posle podne »
Jedino sto moze u Golf 4,da cita mp3 i da je player koji se ugraduje fabricki u VW je RCD 200 mp3. Fabricki ide u Polo i Sharan
pretrazi net mozda ima neki po oglasima kod nas

Van mreže glok7788

  • VW Početnik
  • Poruke: 162
  • Lokacija: Priboj
  • Karma: +3/-2
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf Mk6 2.0 tdi 103kw
Odg: Fabricki radio cd sa velikim ekranom za Golfa IV
« Odgovor #16 poslato: Jun 26, 2010, 01:01:29 posle podne »
Znam da su MDF jako skupi a i ne petlja mi se jos i oko nabavke charger-a, sasvim bih bio zadovoljan da nadjem RNS MCD uredjaj za cetvorku, on cita audio diskove a meni je to dovoljno. Ima da se uzme RCD 200 za 150 e ali meni se vise svidja RNS MCD a kao sto rekoh nije mi bitno da cita MP3 diskove.
« Poslednja izmena: Jun 26, 2010, 01:10:38 posle podne od strane glok7788 »
Спуштавах се ја на ваше уже, умало се уже не претрже, од тада смо виши пријатељи, у главу ми памет ућерасте.

Van mreže glok7788

  • VW Početnik
  • Poruke: 162
  • Lokacija: Priboj
  • Karma: +3/-2
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf Mk6 2.0 tdi 103kw
Odg: Fabricki radio cd sa velikim ekranom za Golfa IV
« Odgovor #17 poslato: Jun 27, 2010, 09:20:19 posle podne »
E ljudi, pronasao sam MFD uredjaj za cetvorku, sa sve charger-om, kablovima, antenom za GPS, navigacionim diskom, upustvom i karticom sa kodom. Sutra uplacujem i ako bog da to je u utorak kod mene. E sad mi treba vasa pomoc oko ugradnje, je li mnogo komplikovano za uradi sam varijantu ili da mi preporucite dobrog majstora i da mi kazete koliko bi mi jos para trebalo da dam za ugradnju posto sam se za ovo potrosio vise od planiranog?
« Poslednja izmena: Jun 27, 2010, 09:30:06 posle podne od strane glok7788 »
Спуштавах се ја на ваше уже, умало се уже не претрже, од тада смо виши пријатељи, у главу ми памет ућерасте.

Van mreže Igor_RS

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1008
  • Lokacija: Banja Luka - Beograd
  • Karma: +3/-2
  • Pol: Muškarac
  • Passat driver
  • Auto: Passat 3C 2.0 TDI 170ks
Odg: Fabricki radio cd sa velikim ekranom za Golfa IV
« Odgovor #18 poslato: Jun 28, 2010, 12:41:59 pre podne »
Sto se tice ugradnje nije komplikovano, kada izvadis svoj stari radio navigaciju ukopcas na euro dzek i to je to...changer prikopcas na gornji prikljucak na nagivaciji skroz do kraja, plavi dzek od kabla za changer, a antenu bi ti preporucio da ne provlacis jer staru antenu moras cupati sa krova i montirati novu i sto je najgori moras skidati komplet tapacirung krova da bi provukao kablove od antene, a kod nas ti svedno nece navigacija raditi, jer ne postoji cd za ovo nase podrucije.

Van mreže glok7788

  • VW Početnik
  • Poruke: 162
  • Lokacija: Priboj
  • Karma: +3/-2
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf Mk6 2.0 tdi 103kw
Odg: Fabricki radio cd sa velikim ekranom za Golfa IV
« Odgovor #19 poslato: Jun 28, 2010, 05:11:00 posle podne »
Neki elektricar u Cacku me ubedjuje da moze da mi zameni antenu bez skidanja neba (kaze samo malo ga zavrne na cosku), ova GPS antena mi je mnogo lepsa i sto je najbolje ne mogu klinci da je ukradu a kazu da ima i bolji signal za radio. 
Спуштавах се ја на ваше уже, умало се уже не претрже, од тада смо виши пријатељи, у главу ми памет ућерасте.