Autor Tema: Passat B5 2000.  (Pročitano 1061 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže 2000.B5

  • VW Početnik
  • Poruke: 115
  • Lokacija: Inđija
  • Karma: +3/-3
  • Pol: Muškarac
  • Auto: B5
Passat B5 2000.
« poslato: Mart 28, 2014, 09:38:42 posle podne »
Tražio sam po pretrazi i nigde nema konkretnih odgovora na moja pitanja. U pitaju je Passat B5 2000. godište, 85kw(116KS). Prvo me zanima kako da se izvadi pepeljara kod menjača, da bih video šta nije u redu i zašto je upala u ležište, tj. ne može lepo da se namesti i otvara, nego je očigledno da se s*ebala. Drugo je da li znate kako se odvaja deo sedišta u sredini, ne onaj materijal crni okolo, već u sredini ovo sivkasto (evo slike kakva su sedišta): http://static.kupindoslike.com/Sedista-za-VW-Passat_slika_XL_17936429.jpg . To sivo u sredini je pomalo izderano, pa bi bio red da se nekako uradi, ako se nađe materijal :/ I treće pitanje je ima li negde da se kupi zadnji držač za čaše, jer ispada kada se izvadi, skroz ispadne iz ležišta. Hvala, i pozdrav! :D
I am not in danger Skyler, I am the danger! A guy opens his door, and gets shot, and you think that of me? No, I am the on who knocks!

igorpolic

  • Gost
Odg: Passat B5 2000.
« Odgovor #1 poslato: Mart 28, 2014, 09:52:30 posle podne »
Evo ti odgovor kako da izvadis pikslu iliti pepeljaru!
http://www.vw-club.rs/forum/index.php?topic=20873.msg198845#msg198845

Za taj deo sedista kako ga zoves, moras celo platno da skines tj da ti ostane samo kostur sedista i sundjeri. Moras naci nekog pismenog da ti to odradi.

Za trece pitanje pitaj clana Djole DMC, mozda on ima taj zadnji drzac. Ovo ti je link ka njegovom profilu  http://www.vw-club.rs/forum/index.php?action=profile;u=22631 posalji mu privatnu poruku.

Van mreže Nosfaratu

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 626
  • Age: 35
  • Lokacija: Kraljevo
  • Karma: +43/-3
  • Pol: Muškarac
  • Auto: ?
Odg: Passat B5 2000.
« Odgovor #2 poslato: Mart 28, 2014, 10:13:00 posle podne »
Nije tesko da se skine taj sivi deo. Nisam skidao sa sedalnog dela, ali sa naslona jesam.
Prvo sa zadnje strane pri dnu imas plasticni falc, kanalic, kako da nazovem koji je od plastike. Tu su spojeni taj sivi i crni sa zadnje strane. To se nategne srafcigerom i izvadi. Onda je sivi deo slobodan i moze skroz da se podigne, ali ne moze da se odvoji od crnog dela.
Onda moras da preseces nekoliko ziccica koje drze to platno za ostatak kostura, ima mozda 8-9 tih zicica [kada vracas, umesto njih stavljas plasticne vezice, cable tight]. Treba jos skinuti sa strane tockice za podesavanje sedista i izvaditi naslon za glavu i to je cela nauka.

Konfuzno je ovako, sutra cu slikati to, ako ne zaboravim, pa ce ti sve biti jasno...

Van mreže 2000.B5

  • VW Početnik
  • Poruke: 115
  • Lokacija: Inđija
  • Karma: +3/-3
  • Pol: Muškarac
  • Auto: B5
Odg: Passat B5 2000.
« Odgovor #3 poslato: Avgust 11, 2015, 01:23:47 posle podne »
Blast from the past :D Nisam se dugo logovao na ovaj forum, skoro da sam i zaboravio da sam se učlanio, i sad sam se setio. Baš ću sad da pojurim delove za unutrašnjost, pa da ga picnem, hvala na odgovorima, pokušaću ovo sa pepeljarom!
I am not in danger Skyler, I am the danger! A guy opens his door, and gets shot, and you think that of me? No, I am the on who knocks!