Autor Tema: GOLF 1 1300  (Pročitano 2266 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže remus

  • VW Početnik
  • Poruke: 115
  • Age: 37
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Karma: +7/-1
  • Pol: Muškarac
  • Svi bi rado vozili Corrado!
  • Auto: Audi A3 1.8T quattro
GOLF 1 1300
« poslato: Avgust 20, 2006, 06:48:53 posle podne »
Posle svega sto ste naveli da pogledam i sto sam sam znao da moze da bude kvar jos uvek je isto. Znaci motor zivi do nekih 1000-1200 obrtaja ispod toga se samo ugasi tj ugusi. A na vecim obrtajima se trese ali radi i prima gas sve do kraja zanci nekih 6500-7000 obrtaja nisam bas hteo da idem do kraja i isto tako kad pustim i naglo dam gas sve lepo prima samo ne radi kako treba i gasi se. Promenio sam tri karburatora 2 od GOLF-a i 1 od Stojadina i uvek je isto gasi se i trese se na vecim obrtajima. E da i kad radi auto par minuta tj malo se ugreje posle toga mi izlazi neki beli dim (verovatno benzinska para) na karburatoru. Izmenjao sam 3 seta svecica jer mi je drug rekao da je do njih inace moje su NGK presle oko 8000km i isto je. Skidao sam razvodnik,promenio platine i kondezator cak sam proverio centrifugalne tegove tj. Opruge da nisu pukle ili spale sve je na mestu. Skidao sam i zupacasti kajs da vidim da li je u fazi. Kupio nove kablove,pogledao razvodnu ruku,kapu i sve je OK samo ne radi. Inace pre 2-3 nedelje mi je radjena glava menjani ventili, vodjice, tefloni, bregasta, klackalice znaci sve je radjeno pa sam pomislio da nije mozda do zazora ali i to je u redu sve je onako kako je sam nastelovao kad sam sastavljao. Ako mi neko kaze sta je kvar posle svega ovoga,bicu mu zahvalan do kraja zivota i castim ga pivom ili sta hoce!!!


Your first Corrado? If so try not crash while watching the spoiler in the rear view mirror.

Van mreže Kosta

  • Konstantin
  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 4509
  • Lokacija: Valjevo , Srbija
  • Karma: +64/-11
  • Pol: Muškarac
    • vw-club.rs
  • Auto: GOLF Mk6 2.0 TDI
GOLF 1 1300
« Odgovor #1 poslato: Avgust 20, 2006, 10:35:18 posle podne »
A da nemas neku ler diznu?

Van mreže remus

  • VW Početnik
  • Poruke: 115
  • Age: 37
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Karma: +7/-1
  • Pol: Muškarac
  • Svi bi rado vozili Corrado!
  • Auto: Audi A3 1.8T quattro
GOLF 1 1300
« Odgovor #2 poslato: Avgust 21, 2006, 06:02:46 posle podne »
Citat: KOSTA
A da nemas neku ler diznu?

Kome ler diznu? Na sta si mislio konkretno? Ako mislis da li sam proverio da li je zapusena,veruj mi nije izduvavao sam par puta i uvek cist!


Your first Corrado? If so try not crash while watching the spoiler in the rear view mirror.