Autor Tema: Aj malo da se pohvalim a i cujem vase misljenje...sta kazete na ovo ljudi...?  (Pročitano 4454 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

sale89bre

  • Gost
Odg: Aj malo da se pohvalim a i cujem vase misljenje...sta kazete na ovo ljudi...?
« Odgovor #20 poslato: Decembar 12, 2009, 12:27:10 pre podne »
Ma kapiram ja to ali bi bilo extra kad bi njegova organizacija bila kao u Publisheru tj da mogu da idu slika preko slike i slicno... Tako bi se olaksao rad mnogo... Ali zato publisher ima maximalno razbacan kod... Ma necemo da mracimo vise ovu temu  boodala

Van mreže DamirK

  • Eurodubs fotograf
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 10457
  • Age: 42
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +78/-28
  • Pol: Muškarac
  • Eurodubs / Detailing Oprema
    • Detailing Oprema
  • Auto: Golf MK6 GTD, VW UP
Odg: Aj malo da se pohvalim a i cujem vase misljenje...sta kazete na ovo ljudi...?
« Odgovor #21 poslato: Decembar 12, 2009, 12:31:39 pre podne »
Ima opcija slika preko slike... ali sto kazes, da ne davimo :)

Van mreže Velja

  • Jr. Member
  • *
  • Poruke: 241
  • Age: 34
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +10/-5
  • Pol: Muškarac
Odg: Aj malo da se pohvalim a i cujem vase misljenje...sta kazete na ovo ljudi...?
« Odgovor #22 poslato: Decembar 12, 2009, 12:35:47 pre podne »
 lollol lollol  Mozila ... Sale ... mozga bez BRE!!!  bleh

Inace njegov teca takodje zeli da mu sajt bude bude u ZUTOJ boji  boodala boodala.

Ja isto samo u Dreamweaver-u radim, ali pratim i code i design view...
E realno, ja sad mislim da sam ovaj moj sajt odradio super i hvalim se sa njim, a imam neki osecaj da cu za koji mesec imati totalno drugacije misljenje o njemu... :)

Van mreže DamirK

  • Eurodubs fotograf
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 10457
  • Age: 42
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +78/-28
  • Pol: Muškarac
  • Eurodubs / Detailing Oprema
    • Detailing Oprema
  • Auto: Golf MK6 GTD, VW UP
Odg: Aj malo da se pohvalim a i cujem vase misljenje...sta kazete na ovo ljudi...?
« Odgovor #23 poslato: Decembar 12, 2009, 12:43:13 pre podne »
Tako ces se uvek osecati :)
Kad naucis nesto novo... osvrnes se i vidis sta si radio pre, bice ti smesno, ali ne treba se nikad vracati vec raditi dalje i pokusati da novi projekti budu sto bolji.
Budes li se uvek vracao i ispravljao stare sajtove.. neces nikad nista zavrsiti. Veruj mi :) Ja ves 7 godina pokusavam da napravim portflio. I kad napravim, dok sve poubacujem, shvatim da je trend prosao da su sad neka nova vremena stilovi, i dan danas nemam portfolio, a imam 2 domena, hiljade vizitki itd  bonk

Van mreže Velja

  • Jr. Member
  • *
  • Poruke: 241
  • Age: 34
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +10/-5
  • Pol: Muškarac
Odg: Aj malo da se pohvalim a i cujem vase misljenje...sta kazete na ovo ljudi...?
« Odgovor #24 poslato: Decembar 12, 2009, 12:55:01 pre podne »
hahaha koji si car!  lollol Polako...imas jos vremena da ga napravis   biggrin
U pravu si, ne treba se vracati...ali ja sam pocetnik nemam bas neko veliko znanje, ali lagano ... videcemo kako cu napredovati.

sale89bre

  • Gost
Odg: Aj malo da se pohvalim a i cujem vase misljenje...sta kazete na ovo ljudi...?
« Odgovor #25 poslato: Decembar 12, 2009, 12:57:54 pre podne »
Sad sve ide extra, al kad stavis prvi kesh u dzep sve ce biti jos bolje :D  :D  :D