Autor Tema: Malo pomoci....  (Pročitano 5142 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže pimbe

  • Rig Pig
  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 4472
  • Age: 55
  • Lokacija: Gzira <-> Uzice
  • Karma: +127/-76
  • Pol: Muškarac
  • VW MALTA
  • Auto: Tiguan 2.0TDI A3 1.6TDI Cabrio
Malo pomoci....
« Odgovor #20 poslato: Septembar 17, 2007, 09:55:07 posle podne »
kod bilo kod turbo motora je veoma vazno da pre gasenja radi pad minuta (ne par sekundi) u leru i to zbog turbine i impelera, cisto da se ohladi brze. Na novim micubishijima (Pajero automatik konkretno) izvadis kljuc iz brave, zakljucas auto, a motor jos radi. Ugasi se kad mu davac koji je na turbini, kaze gasi... Nisu bas japanci mutavi  
Sto se tice servisa za turbine u Uzicu ima lik koji ima moderne masine za servisiranje (video sam  ), a ima i ispostavu u Bgdu, negde na B.Brdu mislim da je. Inace se zove Turbo Servis, radi i pumpe za volan, vodene pumpe i visko ventilatore...
Tiguan 2.0 TDI
  AUDI A3 1.6 TDI Cabrio

Van mreže Kanarinac

  • VW Početnik
  • Poruke: 197
  • Lokacija: BG
  • Karma: +0/-2
  • Pol: Muškarac
Malo pomoci....
« Odgovor #21 poslato: Septembar 18, 2007, 08:01:35 posle podne »
Mislim da ni oni ne rade g60 ne znam zbog chega.Inache ima da se naruchi sa neta turbo timer.Naruchio je drug za eclipse isto radi na tom principu ugasish auto on nastavi da radi ali uvek ga ostavljash van brzine jer chim pustish kvachilo on se gasi.A ima i razne merne uredjaje u sebi,tipa obrtomer,brzina na 100,200,300,400m,ubraznje do 100km/h i sl.

I love my

Van mreže KRSMAN

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 753
  • Age: 39
  • Lokacija: Smederevska Palanka
  • Karma: +25/-9
  • Pol: Muškarac
  • Auto: corrado vr6 compressor
Malo pomoci....
« Odgovor #22 poslato: Septembar 18, 2007, 11:12:27 posle podne »
Ma icicu ovde kod mene u VW servis i lepo cu da narucim sve sto treba da se odradi servis i gotovo.Sam cu da ga servisiram i znam sta sam mu stavio i da su delovi original,a ne tamo neki mi kao servisira i posle nekog vremena ono se pokvari i zablokira.
Vozi polako da sve vidis i da budes vidjen.

Van mreže g-tec

  • VW Početnik
  • Poruke: 61
  • Age: 41
  • Lokacija: Novi Sad
  • Karma: +4/-3
  • Pol: Muškarac
Malo pomoci....
« Odgovor #23 poslato: Septembar 20, 2007, 11:06:03 pre podne »
Citat: BANICANAC
Ma icicu ovde kod mene u VW servis i lepo cu da narucim sve sto treba da se odradi servis i gotovo.Sam cu da ga servisiram i znam sta sam mu stavio i da su delovi original,a ne tamo neki mi kao servisira i posle nekog vremena ono se pokvari i zablokira.
Daj mi e-mail adresu da ti posaljem slike kako se radi sa g-laderom prilikom rasklapanja i poslacu ti slike delova koje trebas da zamenis,te delove ces morati nekako naruciti sa neta,neces moci da ih nabavis u VW
vw beats all

Van mreže thebeast_16v

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 625
  • Age: 36
  • Lokacija: Negotin
  • Karma: +1/-2
  • Pol: Muškarac
Malo pomoci....
« Odgovor #24 poslato: Septembar 20, 2007, 03:47:11 posle podne »
Mogao bi te slike da okacis ovde,bile bi nekome od koristi.

Van mreže g-tec

  • VW Početnik
  • Poruke: 61
  • Age: 41
  • Lokacija: Novi Sad
  • Karma: +4/-3
  • Pol: Muškarac
Malo pomoci....
« Odgovor #25 poslato: Septembar 21, 2007, 07:51:28 posle podne »
Citat: thebeast_16v
Mogao bi te slike da okacis ovde,bile bi nekome od koristi.
Okacicu cim kuci sredim net posto sam prestao sa ADSL-om jer me nervirao a sa dial up bi mi trebalo 100 godina da okacim
vw beats all