Autor Tema: Fiksni set kvacila ili ne ? Passat b5.5 avf 130+ ks  (Pročitano 12464 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže BladeBG

  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 5027
  • Age: 37
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +107/-75
  • Pol: Muškarac
  • Gram rada, vredniji je od tone teorije.
  • Auto: VW Passat B5.5 1.9TDI Variant
Odg: Fiksni set kvacila ili ne ? Passat b5.5 avf 130+ ks
« Odgovor #40 poslato: Januar 28, 2019, 10:03:42 posle podne »
Prvo, to da lupa, možeš da kažeš nekome sa kim si u svom selu na čuki čuvao ovce, a ako hoceš da razgovaraš sa mnom, na malo veci nivo lične kulture koji nemaš, moraš da se uzdigneš. Mnogo si ti sebi dao za pravo.

Video rastavljen menjač više puta, nisam ih video koliko ti, ali dovoljno da upoznam materiju i princip rada znam. Znam i da nije zvečka, ne bi ni vozio, a da zveči, znam i sta to znači. Tebi hvala na savetu, svakako, dobronamerno ću da ga shvatim. Nije mi niko spakovao lamelu za fiksni zamajac na plivajuci, odakle ti to? I za Audi 80 sam cuo da može i ne vidim zašto ne bi moglo, ali nisam nijedan vozio takav, ni video da je neko stavio, pa ne mogu da pričam. A ovo o čemu pričam sam video i probao, zato i pričam...

U sve nepoznato načelno sumnjam, a posle proveravam, pa donosim mišljenje, tako je bilo i u ovom slučaju. A drugo, taj zamenski set je napravila neka fabrika koja važi za ozbiljniju i nije ga smislio Milojica iz Velike Plane, nego neki inženjer koji je valjda završio neku školu, pa je valjda u toj fabrici i testiran, ali nije samo napravljen i stavljena deklaracija za koji je auto (kažem valjda).

Inače ovakav set kvačila je kod mene...takav fabrički, bio i onaj sa lamelom bez federa, ali izabrao sam ovaj kao na slici ispod teksta.

Ovaj VW Bora koji je bio prepravljen, a koji sam probao, stvarno, nikakva promena. Otvoreno cu da kažem i nije mi problem, da bi i kod sebe prepravio da znam da će biti tako, ali bio sam skeptičan, pa sam ostavio plivajući.

Samo sam izneo svoje iskustvo, a nikoga ne teram da prihvati kao tačno...I nije to moja teorija, nisam je ja izmislio.
« Poslednja izmena: Januar 28, 2019, 10:55:16 posle podne od strane BladeBG »

Najbolji način da nešto uradite je da prekinete pričate i počnete da radite.

Van mreže raca1

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1789
  • Age: 48
  • Lokacija: JAPAN
  • Karma: +96/-12
  • Pol: Žena
  • Auto: YAMAHA
Odg: Fiksni set kvacila ili ne ? Passat b5.5 avf 130+ ks
« Odgovor #41 poslato: Januar 29, 2019, 12:10:56 pre podne »
« Poslednja izmena: Januar 29, 2019, 12:26:00 pre podne od strane raca1 »
Smorio se ko Saša Matić u bioskopu.

Van mreže raca1

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1789
  • Age: 48
  • Lokacija: JAPAN
  • Karma: +96/-12
  • Pol: Žena
  • Auto: YAMAHA
Odg: Fiksni set kvacila ili ne ? Passat b5.5 avf 130+ ks
« Odgovor #42 poslato: Februar 08, 2019, 11:30:58 posle podne »
Smorio se ko Saša Matić u bioskopu.

Van mreže Mr. Black Smoke

  • VW Početnik
  • Poruke: 110
  • Karma: +8/-0
  • Pol: Muškarac
Odg: Fiksni set kvacila ili ne ? Passat b5.5 avf 130+ ks
« Odgovor #43 poslato: Februar 08, 2019, 11:52:27 posle podne »
raca1 koliko sam ispratio oba klipa,, daleko je bolje sa standardnim zamajcem nego sa fiksnim? Ili sam sve gledao u nazad :P  biggrin

Van mreže raca1

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1789
  • Age: 48
  • Lokacija: JAPAN
  • Karma: +96/-12
  • Pol: Žena
  • Auto: YAMAHA
Odg: Fiksni set kvacila ili ne ? Passat b5.5 avf 130+ ks
« Odgovor #44 poslato: Februar 09, 2019, 12:40:01 pre podne »
Izgleda da je najbolji ovaj točak od bicikle? Nisam pametan.
Smorio se ko Saša Matić u bioskopu.