Autor Tema: A4 V6 - nece da upali - puca iz auspuha  (Pročitano 2174 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Peca_Nis

  • VW KLUB Maniac
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 5018
  • Age: 31
  • Lokacija: Nis
  • Karma: +141/-30
  • Pol: Muškarac
A4 V6 - nece da upali - puca iz auspuha
« poslato: Februar 26, 2014, 03:33:17 posle podne »
Majstori, clanu foruma "arapin" treba strucna pomoc  :) Pitanje je postavio u njegovoj temi, ali, niko mu ne odgovara, pa me je zamolio da prekopiram tekst ovde


Auto dugo nije paljen ni vozen,upaljen pre mesec dana i dotreran za bg,nije paljen do juce jel je riknuo akomulator..stavljen drugi,vozen ceo dan i doteran kuci i ugasen jel je bio pri kraju sa gorvom..danas sipam gorivo u kantu,natocim,verglam i nece da upali a puca iz auspuha kao bomba.svecice otvorim suve,pumpa je slabo zujala,skinem crevo sa nje,gorivo ide ali ne prsti kao ludo vec kao kad bih odvrnuo cesmu jako,ponekad mi se i cini da na nekom verglanju i ne zazuji,zasto puca i koji mu je klinac,dodje mi da ga zapalim?sta da uradim i proverim pre nego sto se odlucim za novu pumpu...i dakad dam kontakt pokazuje gorivo koliko imam,kad upalim poziciju spadne skazaljka skroz?

nemam ja. to su gile i ljilja iz borce. kruska jebe tu zenu on ima br

Van mreže PaulGT

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 4818
  • Age: 46
  • Lokacija: NRW
  • Karma: +197/-121
  • Pol: Muškarac
  • no syncro, no fun
  • Auto: golf country
Odg: A4 V6 - nece da upali - puca iz auspuha
« Odgovor #1 poslato: Februar 26, 2014, 10:36:43 posle podne »
rele pumpe zalijepio i ne pravi dovoljno struje. neka skine poklopac ispod zadnjeg sjedista skine crijevo i vidi jel baca benzin dovoljno.vidjet da li dolazi dovoljan napon struje i probat dovest direktno struju na pumpu da se vidi jel onda baca gorivo.
ima li neko ovde da mu auto ide na isparenja lollol ili ovi dizeli jos malo pa ce krenuti i kusur da vracaju iz rezeorvara thumbup

Van mreže arapin

  • Old.Jr Member
  • **
  • Poruke: 378
  • Lokacija: Arandjelovac,Beograd
  • Karma: +24/-12
  • Pol: Muškarac
  • VW mk2
  • Auto: audi a4 b5 v6 2.6
Odg: A4 V6 - nece da upali - puca iz auspuha
« Odgovor #2 poslato: Februar 27, 2014, 01:44:04 pre podne »
HVALA druze na odgovoru,imas plus od mene cim udjem sa kompa,jeste bio problem u releju,nasao sam prospekt na nekom sajtu o kolicini struje itd koju treba da isporuci relej i nije davao dovoljno te pumpa nije davala odredjeni pritisak goriva da upali..sve sam sredio sam hvala bogu i auto upalio!

Van mreže PaulGT

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 4818
  • Age: 46
  • Lokacija: NRW
  • Karma: +197/-121
  • Pol: Muškarac
  • no syncro, no fun
  • Auto: golf country
Odg: A4 V6 - nece da upali - puca iz auspuha
« Odgovor #3 poslato: Februar 27, 2014, 09:50:20 posle podne »
drago mi je da si rjesio problem
ima li neko ovde da mu auto ide na isparenja lollol ili ovi dizeli jos malo pa ce krenuti i kusur da vracaju iz rezeorvara thumbup