Autor Tema: A sta sad???  (Pročitano 8018 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže PaulGT

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 4818
  • Age: 46
  • Lokacija: NRW
  • Karma: +197/-121
  • Pol: Muškarac
  • no syncro, no fun
  • Auto: golf country
Odg: A sta sad???
« Odgovor #40 poslato: Novembar 25, 2010, 07:21:35 posle podne »
ljudi moji ne kaze se dzabe "na plin se kuha, na naftu grije, a na benzin vozi. nisam dovoljno bogat da bi vozeci na plin mjenjao ulje, svjecice, kablove itd non-stop. nisam promjenio svjecice ima oko 100000 km i auto sasvim dobro radi, a ulje dobro i nakon 15000 km
ima li neko ovde da mu auto ide na isparenja lollol ili ovi dizeli jos malo pa ce krenuti i kusur da vracaju iz rezeorvara thumbup

Van mreže svrle

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2445
  • Age: 35
  • Lokacija: Ugrinovci
  • Karma: +27/-18
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Skoda Superb II TDI
Odg: A sta sad???
« Odgovor #41 poslato: Novembar 25, 2010, 08:24:33 posle podne »
Da vozis na plin ne bi lupao gluposti, kakvo menjanje svicica i kablova non stop... Ja imam auto sa fabrickom ugradnjom plina, presao je 100000km na plin, sa redovnim menjanjem svecica na 60000km i to je to. Ulje se isto redovno menja kao kad vozis na benzin, znaci na 15000km... Prvo se inforimisi pre nego krenes da pljujes po necemu...
Neprimeren potpis

Van mreže Dejan Prijovic

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 884
  • Age: 36
  • Lokacija: Beograd - Priboj
  • Karma: +10/-10
  • Pol: Muškarac
  • Auto: passat b6 2.0 tdi
Odg: A sta sad???
« Odgovor #42 poslato: Novembar 25, 2010, 08:36:35 posle podne »
svrle je u pravu

ja vozim moj auto na plin vec 135000km
a svecice sam mu zamenio kad sam ga uzeo i sad bi trebalo zameniti svecice i kablove
nista drugo ne menjam
samo sipam i vozim
cak je plin i cistiji od benzina
peta pun gas, i polako.

Na mreži bogdanPG

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1228
  • Age: 37
  • Lokacija: Podgorica
  • Karma: +22/-9
  • Pol: Muškarac
  • Auto: a4 allroad, golf 5
Odg: A sta sad???
« Odgovor #43 poslato: Novembar 25, 2010, 08:38:20 posle podne »
Da vozis na plin ne bi lupao gluposti, kakvo menjanje svicica i kablova non stop... Ja imam auto sa fabrickom ugradnjom plina, presao je 100000km na plin, sa redovnim menjanjem svecica na 60000km i to je to. Ulje se isto redovno menja kao kad vozis na benzin, znaci na 15000km... Prvo se inforimisi pre nego krenes da pljujes po necemu...
tacno tako ja sam presao na plin 100000km pa sam tek sad zamijenio kablove koji su poceli da probijaju i vjerovatno im je ovo tek prva zamjena

Van mreže Fitipaldi

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2301
  • Lokacija: Basra, Irak
  • Karma: +36/-33
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Pasat B6 2.0 TDI CR
Odg: A sta sad???
« Odgovor #44 poslato: Novembar 25, 2010, 11:11:05 posle podne »
Da vozis na plin ne bi lupao gluposti, kakvo menjanje svicica i kablova non stop... Ja imam auto sa fabrickom ugradnjom plina, presao je 100000km na plin, sa redovnim menjanjem svecica na 60000km i to je to. Ulje se isto redovno menja kao kad vozis na benzin, znaci na 15000km... Prvo se inforimisi pre nego krenes da pljujes po necemu...


Neki vole da pametuju iako nemaju ni malo osnova za to. Da su vozili na plin pa i da shvatim. Ali najčešće je to tipa '' reče mi jedan čovek, jednu stvar, na jednom mestu '' ili u prevodu lupanje.
This time next year, we'll be millionaires!

Van mreže jurimo30

  • VW Početnik
  • Poruke: 118
  • Age: 40
  • Lokacija: zemun
  • Karma: +2/-12
  • Pol: Muškarac
Odg: A sta sad???
« Odgovor #45 poslato: Novembar 25, 2010, 11:17:25 posle podne »
samo nek ide plin gore,ionako nepodnoshljivo smrdi   biggrin

Van mreže Tuner

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 816
  • Age: 44
  • Lokacija: Bajina Bašta
  • Karma: +9/-5
  • Pol: Muškarac
  • Bajina Bašta
  • Auto: FOX TDI Octavia TDI
Odg: A sta sad???
« Odgovor #46 poslato: Januar 09, 2011, 01:25:39 pre podne »
Eurodizel ode na 120  badmood
Ex YU RALLY (Rally Serbia) 2009 by Tuner ...  http://www.youtube.com/watch?v=6777S9pVHoE

Van mreže PaulGT

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 4818
  • Age: 46
  • Lokacija: NRW
  • Karma: +197/-121
  • Pol: Muškarac
  • no syncro, no fun
  • Auto: golf country
Odg: A sta sad???
« Odgovor #47 poslato: Januar 31, 2011, 06:17:11 posle podne »
ljudi da GTI treba ici na plin to bi svabe napravile odmah u fabrici. kako vidim da bi se mnogi ovdje vozili sa mnogo konja a za malo para. tj. jebali bi se, a da im ne udje
ima li neko ovde da mu auto ide na isparenja lollol ili ovi dizeli jos malo pa ce krenuti i kusur da vracaju iz rezeorvara thumbup

Van mreže svrle

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2445
  • Age: 35
  • Lokacija: Ugrinovci
  • Karma: +27/-18
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Skoda Superb II TDI
Odg: A sta sad???
« Odgovor #48 poslato: Januar 31, 2011, 06:30:20 posle podne »
ljudi da GTI treba ici na plin to bi svabe napravile odmah u fabrici. kako vidim da bi se mnogi ovdje vozili sa mnogo konja a za malo para. tj. jebali bi se, a da im ne udje

Jesi ti cuo za pojam "alternativno gorivo"? Ne voze ljudi na plin jer to vole nego sto su na to prinudjeni. I golf dizel nije napravljen da se u njemu voze svinje i ovce pa to ljudi rade...
Neprimeren potpis

Andrija

  • Gost
Odg: A sta sad???
« Odgovor #49 poslato: Januar 31, 2011, 06:36:42 posle podne »
Plin je alternativno gorivo samo u Srbiji i u jos nekim zemljama ''treceg sveta''. Svinje i ovce se voze i u benzincima.

Van mreže micko

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 3031
  • Age: 45
  • Lokacija: Beograd-Zemun
  • Karma: +30/-11
  • Pol: Muškarac
  • Auto: audi A4 TDI avant
Odg: A sta sad???
« Odgovor #50 poslato: Januar 31, 2011, 07:01:25 posle podne »
plin se vozi u svim zemljama,npr italija koja i nije bas zemlja treceg sveta,ali je tacno da se koristi vise u nerazvijenim,kao sto smo mi.i ovde bi se manje koristio plin kada bi imali gradski prevoz koji ide na tri minuta,pravi metro itd.gde god da sam bio,a bio sam,nigde nisam video nakrivljene autobuse(cak ni u kini)koji samo sto se ne prevrnu zbog vazdusnih jastuka,koji pri tom ispustaju razne zvukove pri kocenju i iz kojih vire kroz polu zatvorena vrata ljudi.nigde nisam video metro  koji povezuje samo dva kraja grada i koji lici na titov plavi voz.nikada nisam video da u trolama koje kada pokusaju da postignu malo vecu brzinu putnicima ispadaju plombe od vibracija.
kada budemo imali sve ovo i kada budem mogao da u odelu sedim u polupraznom gradskom prevozu citajuci dnevne novine,(a time manje trosio novca na gorivo i odrzavanje auta)verovatno cu iscupati i ja plin. biggrin do tada samo plin. ;)

Van mreže Wele

  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 6699
  • Lokacija: MunZe
  • Karma: +269/-172
  • Pol: Muškarac
  • Lupo GTI, Arti
Odg: A sta sad???
« Odgovor #51 poslato: Januar 31, 2011, 10:52:24 posle podne »
mislim da bi moderatori trebali da sankcionisu za ovakve uvredljive komentare
znam da je bilo pritužbi za daleko manje stvari
tema o pogonskom gorivu je na drugom mestu i tamo dotični mogu da se obrazuju i da flejmuju, ovde je tema o poskupljenju plina
Svaka pobuna, svaki otpor počinje jednom rečju - Ne!