Autor Tema: UDRUZENJE?!  (Pročitano 6461 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže ibiza230

  • VW Početnik
  • Poruke: 181
  • Age: 45
  • Lokacija: Beograd/Kikinda
  • Karma: +0/-0
  • Pol: Muškarac
UDRUZENJE?!
« poslato: Mart 01, 2006, 01:16:00 pre podne »
Sad kad je ovo vec preraslo u jedan pristojan klub, sa dosta clanova, smatram da bi trebalo da se napravi/smisli/prebaci/navede na JEDNU radionicu gde bi svi ljudi kojima bi trebao neki savet, koji bi hteli da naprave nesto od svog auta mogli to i da urade. Da se ovaj posao prosiri. Da ne bude ovaj i onaj iz NASEG kluba rade u jednoj radionici, drugi u drugoj, treci u trecoj, itd, nego da sve to bude u jednoj koja bi bila nas zastitni znak! Da se sami potrudimo da napravimo neke spojlere, neke ideje, da se to sve stavi na sajt, pa ko voli nek izvoli. Od svakoga po nesto da se otme, tj. uzme neka idejica i to je to. Da se sljaka, a ne da sve ovo ostane na pukoj prici.
To je samo jedna moja ideja, malena...
POZ svim ljubiteljima VW/Seat/Audi/Skoda grupacije!
Ibiza

We like to party

Van mreže NuLLCoDe

  • VW Početnik
  • Poruke: 137
  • Lokacija: ApAtIn
  • Karma: +0/-2
    • ApaFun Forum
UDRUZENJE?!
« Odgovor #1 poslato: Mart 01, 2006, 09:53:56 pre podne »
Sta reci osim: DA, jedva cekam.  :wink:
Bolje je izgubiti trenutak u zivotu, nego zivot u trenutku!

Van mreže admin

  • Glavni baja
  • Administrator
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 20535
  • Age: 40
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +401/-37
  • Pol: Muškarac
  • █║▌│█│║▌║││█║▌│║▌║
    • VW-Club
  • Auto: Audi Q8
UDRUZENJE?!
« Odgovor #2 poslato: Mart 01, 2006, 10:23:24 pre podne »
Potpuno se slazem sa tobom.. to je odlicna ideja.. ali na zalost nemamo uslova za to... tacnije nemamo garazu  zato svi zeljno iscekujemo da sto pre prodje ova zima da dandy moze da krene sa izgradnjom svoje garaze.. kad se to zavrsi mozemo da pocnemo da realizujemo sve ideje ovog tipa.. ovako

Van mreže ibiza230

  • VW Početnik
  • Poruke: 181
  • Age: 45
  • Lokacija: Beograd/Kikinda
  • Karma: +0/-0
  • Pol: Muškarac
UDRUZENJE?!
« Odgovor #3 poslato: Mart 01, 2006, 01:01:51 posle podne »
A gde sad vi radite svoje mezimce? kako ko gde stigne?
Daj onda da nadjemo nekog ko ima kuku, nadjemo i neku prikolicu, idemo u kikindu u tozu markovic po cigle...nadjemo mesalicu, par gajbi zidarskog piva...i zajednickim snagama u neimare, da se to sto pre oformi

We like to party

Van mreže admin

  • Glavni baja
  • Administrator
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 20535
  • Age: 40
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +401/-37
  • Pol: Muškarac
  • █║▌│█│║▌║││█║▌│║▌║
    • VW-Club
  • Auto: Audi Q8
UDRUZENJE?!
« Odgovor #4 poslato: Mart 01, 2006, 05:59:17 posle podne »
e bas tako.. svako se snalazi gde stigne... ja vise nemam pojma po kojim sve garazama sam bio.. sad uglavnom visim kod fandja... mada i njemu coveku garaza maltene stalno zauzeta pa moramo napolju.. da je bar toplo nego ovako

Van mreže silverrider

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 926
  • Age: 44
  • Lokacija: Belgrade
  • Karma: +1/-1
  • Pol: Muškarac
    • http://www.vw-club.rs
UDRUZENJE?!
« Odgovor #5 poslato: Mart 01, 2006, 06:32:34 posle podne »
Ja sve sto radim na kolima, radim u garazi kod prijatelja koji je inace jako dobar automehanicar. A pored garaze mi je jako dobar drugar tapetar, stolar... tako da sve eksperimente odradim na jednom mestu.
NE BRZE OD ZIVOTA!!!

Van mreže admin

  • Glavni baja
  • Administrator
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 20535
  • Age: 40
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +401/-37
  • Pol: Muškarac
  • █║▌│█│║▌║││█║▌│║▌║
    • VW-Club
  • Auto: Audi Q8
UDRUZENJE?!
« Odgovor #6 poslato: Mart 02, 2006, 10:33:24 posle podne »
hehe lako je tebi..  mozda bi mogli da se dogovorimo i svi zajedno da iznajmimo neku garazu.. dok dandy svoju ne napravi...  

Van mreže Bojan_GTI

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 835
  • Age: 39
  • Lokacija: Bijelo Polje
  • Karma: +2/-3
    • http://
UDRUZENJE?!
« Odgovor #7 poslato: April 13, 2006, 11:40:57 posle podne »
Ideju sam slicnu mislio da predlozim ali reko pomislice ljudi ko zna sta,pa stoga je sad podrzavam,i odlicna je.Takodje i  ja mislim da treba da imamo neki zastitni znak za modifikaciju VW-a i da se timski odradi posao,ja bi dosao iz CG bez problema da pomognem,prenesem znanje i sl,bar tako mislim jer meni nije bas zanimljivo da odem u neku radnju kupim kod nekog ofarbam i namotiram,ali posto vidim da je problem garaza mogu samo da predlozim da se iznajmi nesto van grada Zarkovo i sl..., jer sigurno moze jeftino da se iznajmi,a sto se tice alata svako po malo kupi ili donese i super.I samo jos da kazem da ce sav rad da nas kosta duplo jeftinije,i da ce to da se odradi dobro i kako treba a ne da se uzme novac za svaku sitnicu kod bilo koga.
« Poslednja izmena: April 14, 2006, 12:48:58 pre podne od strane BojanGTI2 »

Van mreže admin

  • Glavni baja
  • Administrator
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 20535
  • Age: 40
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +401/-37
  • Pol: Muškarac
  • █║▌│█│║▌║││█║▌│║▌║
    • VW-Club
  • Auto: Audi Q8
UDRUZENJE?!
« Odgovor #8 poslato: April 14, 2006, 03:00:04 pre podne »
hmm to je sve dobra ideja i sve je to ok.. ali tesko za realizovati.. sve je super dok ne dodje do nekih problema tipa placanje.. e kad dodje do toga onda sve na zalost puca...

Van mreže ibiza230

  • VW Početnik
  • Poruke: 181
  • Age: 45
  • Lokacija: Beograd/Kikinda
  • Karma: +0/-0
  • Pol: Muškarac
UDRUZENJE?!
« Odgovor #9 poslato: Maj 06, 2006, 02:47:25 pre podne »
pa pazi, i to placanje nije to problem. brate reklama sve radi. urade se par auta, i deo (%) od zarade neka ide na `odrzavanje. Bilo bi tesko u pocetku, ali posle bi sve klizilo `ko mace po oluku` . Vidite kako ovi ostali sljakaju...pa jebe* mu ako ne bi mi mogli da nesto odradimo.

We like to party

Van mreže admin

  • Glavni baja
  • Administrator
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 20535
  • Age: 40
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +401/-37
  • Pol: Muškarac
  • █║▌│█│║▌║││█║▌│║▌║
    • VW-Club
  • Auto: Audi Q8
UDRUZENJE?!
« Odgovor #10 poslato: Maj 07, 2006, 12:30:12 pre podne »
ma mogli bi ali... sacekacemo da dandy napravi garage

Van mreže ibiza230

  • VW Početnik
  • Poruke: 181
  • Age: 45
  • Lokacija: Beograd/Kikinda
  • Karma: +0/-0
  • Pol: Muškarac
UDRUZENJE?!
« Odgovor #11 poslato: Maj 07, 2006, 01:45:46 posle podne »
ajde neka svako da po 5 cigala, i kesicu cementa i sljunka i da se to ubrza

We like to party

Van mreže pokemoni

  • VW Početnik
  • Poruke: 178
  • Age: 40
  • Lokacija: Vrsac
  • Karma: +7/-13
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Vw Passat B8 Transporter T6
UDRUZENJE?!
« Odgovor #12 poslato: Maj 10, 2006, 02:14:23 posle podne »
Ja dajem 30 cigli,lepo je sto ste ovako nesto pokrenuli.I ja licno volim da radim oko kola i dosta toga znam ali radim sve iz hobija.Tako da ako neko ima neke probleme moze da mi se obrati rado cu mu pomoci bez ikakve nadoknade.Ja zivim trenutno na selu i imam dosta drugara koji rade limariju mehaniku pa dosta slobodnog vremena provodim kod njih.Imam i ja kuci radionicu ali nije namene za servisiranje kola tako da tamo ne mogu da udju.ali snalazim se nekada kola radim kod drugara na dizalici nekada na ulici,ili kod mene pod supom.

Van mreže Kosta

  • Konstantin
  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 4509
  • Lokacija: Valjevo , Srbija
  • Karma: +64/-11
  • Pol: Muškarac
    • vw-club.rs
  • Auto: GOLF Mk6 2.0 TDI
UDRUZENJE?!
« Odgovor #13 poslato: Maj 11, 2006, 10:42:44 pre podne »
Sve bi ovo moglo lakse da funkcionise da svi zivimo u Beogradu.Ali nadam se da ce za koju godinu biti bar malo bolje vreme pa cemo nesto i od toga moci da realizujemo.

Naprimer predlozio bih da se prvo otvori kafic sa perionicom "VW-CLUB" , pa kasnije da se prosiri i na styling radionicu,pa kasnije i na tunning radionicu sa chipovanjem itd........

Van mreže Don Stefanello

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 421
  • Age: 36
  • Lokacija: KONJARNIK REPUBLIKA
  • Karma: +0/-1
    • http://www.jebem-te-u-bulju.ko.ja
UDRUZENJE?!
« Odgovor #14 poslato: Maj 11, 2006, 08:12:34 posle podne »
Ja mislim da smo mi jos uvek mali klub koji tek treba da se razvije, tj. razvija se u sve vecu i vecu skupinu t&s fanatika... i da bi to bio suvise veliki zalogaj za nas!? a i nemamo prihode nikakve kako bi tu pricu uopste zapoceli bez finansija!?
FUCK WITH THE BEST DIE LIKE REST!!! by Don Stefanello

Samo ja znam kakva se zver krije u bubi... Cik pridji ako smes... Kad zarezi turbina...

Van mreže silverrider

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 926
  • Age: 44
  • Lokacija: Belgrade
  • Karma: +1/-1
  • Pol: Muškarac
    • http://www.vw-club.rs
UDRUZENJE?!
« Odgovor #15 poslato: Maj 11, 2006, 11:34:01 posle podne »
Drugari, da ne brzamo stvari, za sada je lepo sto se druzimo i okupljmo s vremena na vreme. Neke clanove jos nismo imali prilike da upoznamo, ali evo predloga, svi Vi koji zivite van BG-a mosli bi jednom mesecno da organizujete neko mesto u Vasem grdau gde bi mi mogli doci na dan, da se upoznamo, druzimo, razmenimo iskustva... Mislim da bi to bas bilo lepo, jer i ide lepo vreme. Znaci malo da nas upoznatew sa vasim krajem, mestima gde izlazite, Vasim drugaricama  ...
Kako Vam se cini ta ideja?
NE BRZE OD ZIVOTA!!!

Van mreže Don Stefanello

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 421
  • Age: 36
  • Lokacija: KONJARNIK REPUBLIKA
  • Karma: +0/-1
    • http://www.jebem-te-u-bulju.ko.ja
UDRUZENJE?!
« Odgovor #16 poslato: Maj 12, 2006, 12:15:14 pre podne »
Upravu je silver, necemo jos nigde da zurimo, doci ce sve to vremenom, samo da opstanemo sto duze... a to za odlazak u druge gradove je ok ideja ali neznam koliko cu ja licno moci to da ispostujem jer se javljaju 2 problema...1.skola,ali dobro sada ce kraj pa to moze da se zanemari...2.jeste da moja buba ide ko luda ali tako i trosi (15,16L) i neverujem da cu imati pare za to krstarenje  ....ali videcemo nesto uvek moze da se iskombinuje
FUCK WITH THE BEST DIE LIKE REST!!! by Don Stefanello

Samo ja znam kakva se zver krije u bubi... Cik pridji ako smes... Kad zarezi turbina...