Autor Tema: Koje gume na mk2?!  (Pročitano 2890 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže buzUki

  • Jr. Member
  • *
  • Poruke: 211
  • Age: 34
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +2/-1
  • Pol: Muškarac
  • Mjetal!!!
  • Auto: Golf Mk2 1.6D
Odg: Koje gume na mk2?!
« Odgovor #20 poslato: Jun 12, 2010, 07:08:12 posle podne »
ovo se odnosi na Tigar...
Golf MK2 till death...

Van mreže micko

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 3031
  • Age: 45
  • Lokacija: Beograd-Zemun
  • Karma: +30/-11
  • Pol: Muškarac
  • Auto: audi A4 TDI avant
Odg: Koje gume na mk2?!
« Odgovor #21 poslato: Jun 12, 2010, 07:10:39 posle podne »
to sam bas i hteo da te pitam... lollol

Van mreže Madison

  • Uprava Kluba
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 13073
  • Lokacija: beogradski dođoš
  • Karma: +198/-79
  • Pol: Muškarac
  • Auto: mk1 cabrio GTI 16v, Golf 5 GTI
Odg: Koje gume na mk2?!
« Odgovor #22 poslato: Jun 12, 2010, 11:13:18 posle podne »
Mislim da silno gresis u vezi sa Tigrom, provozaj se malo sa Floydom u trojci pa da vidis kako lepe Tigar sve 4. Samo kad je vesanje do jaja  ;)
Nije toliko losa guma, cena-kvalitet, sasvim solidan odnos, mada bih ja najpre poslusao gedoru i uzeo polovnu iz uvoza.
A ja sa ovih svojih 80 konjica ipak osecam razliku Toyo proxesa, od proslih Champira GT, koje su bile dosta stare i krute. Najvise kada je mokro, pri naglom kocenju i sl.  ;)

Van mreže buzUki

  • Jr. Member
  • *
  • Poruke: 211
  • Age: 34
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +2/-1
  • Pol: Muškarac
  • Mjetal!!!
  • Auto: Golf Mk2 1.6D
Odg: Koje gume na mk2?!
« Odgovor #23 poslato: Jun 13, 2010, 01:20:53 posle podne »
a sta znam,100 ljudi 100 cudi,moja iskustva su bila dosta losa sa Tigrom...sta znam,isto kao i sa uljem(optima modrica) kad otvorih pakovanje,a ono jok ulje,vec zelatin  boodala boodala boodala izvinjavam se na off-u ali moradoh i to reci :rolleyes: realno...nova guma je nova guma,ako se bas i nema para,bolje onda Fulda,cena i kvalitet su sasvim ok,s tim sto je mozda cak cena i mala koliko je pristojna guma ili sam mozda ja eto,odusevljen potpuno bezveze,stavljao sam ih i na Japance nesto starije i na VW i sta znam... za  kolce puteve sabija,neki su prelazili i po 55 ljadi km-a bez ikakvog problema,ovo nije reklama,nego naprosto moje iskustvo,cak i Toyo cim se malo izlize kliza ko dobar dan,jos malo pa cu i na golfa da stavim fuldu,ne znam,nisam bogatas,pa i sam pribegavam kol'ko para tol'ko muzike sistemu i ne zalim se :)
Golf MK2 till death...