Autor Tema: Da li ste pusac??  (Pročitano 23940 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Peca_Nis

  • VW KLUB Maniac
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 5018
  • Age: 31
  • Lokacija: Nis
  • Karma: +141/-30
  • Pol: Muškarac
Odg: Da li ste pusac??
« Odgovor #100 poslato: Novembar 29, 2010, 02:32:18 pre podne »
nisam pusac :D na vreme sam rekao  lollol
nemam ja. to su gile i ljilja iz borce. kruska jebe tu zenu on ima br

killah

  • Gost
Odg: Da li ste pusac??
« Odgovor #101 poslato: Novembar 29, 2010, 02:34:11 pre podne »
odo da zapalim cigaretu B)

Van mreže svrle

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2445
  • Age: 35
  • Lokacija: Ugrinovci
  • Karma: +27/-18
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Skoda Superb II TDI
Odg: Da li ste pusac??
« Odgovor #102 poslato: Novembar 29, 2010, 02:37:29 pre podne »
Necu da se svadjam, mene ljuti samo to sto niko nema razumevanja za nas koji pusimo, i to sto ce sada ljudi da se smrzavaju ispred zgrada umesto da im je ozbezbedjena prostorija na poslu u kojoj mogu da puse, o tome se radi... A ovo gore sam naveo kao drastican primer, posto znam kakve se sve stvari rade u ovoj zemlji i kako se pojedinci ponasaju... Treba da shvatite da smo razliciti i da treba medjusobno da se tolersimo, ja se slazem da pusenje nije nesto cime se neko moze pohvaliti ali ljudi rade mnoge druge stvari koje meni smetaju pa nikom nista.
Neprimeren potpis

Van mreže LEMI

  • Youngtimer
  • VW Klub Prijatelj
  • Master Member
  • ***
  • Poruke: 3413
  • Age: 113
  • Lokacija: Beograd, Vozdovac
  • Karma: +48/-31
  • Pol: Muškarac
  • KORREKT
Odg: Da li ste pusac??
« Odgovor #103 poslato: Novembar 29, 2010, 02:38:45 pre podne »
Ma j***** vas ova tema, eto moram sad da idem da slazem one slagalice sto je Vlasta okacio, da se smirim, posto nemam zenu i decu da ih malo gazim i lomatam po kuci, tako da mi svrletov savet ne pomaze...

Van mreže LEMI

  • Youngtimer
  • VW Klub Prijatelj
  • Master Member
  • ***
  • Poruke: 3413
  • Age: 113
  • Lokacija: Beograd, Vozdovac
  • Karma: +48/-31
  • Pol: Muškarac
  • KORREKT
Odg: Da li ste pusac??
« Odgovor #104 poslato: Novembar 29, 2010, 02:39:59 pre podne »
Pa poenta i jeste bila od samog pocetka to tolerisanje!!

Van mreže natascha-bg

  • ° Steel Lady °
  • VIP
  • Master Member
  • **
  • Poruke: 2582
  • Age: 42
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +8/-0
  • Pol: Žena
Odg: Da li ste pusac??
« Odgovor #105 poslato: Novembar 29, 2010, 02:40:27 pre podne »
Ma j***** vas ova tema, eto moram sad da idem da slazem one slagalice sto je Vlasta okacio, da se smirim, posto nemam zenu i decu da ih malo gazim i lomatam po kuci, tako da mi svrletov savet ne pomaze...
lemi nemoj ja da te slozim na brazaka,ima da se pusis 5 dana,ne smaraj ljude vise  biggrin

Van mreže LEMI

  • Youngtimer
  • VW Klub Prijatelj
  • Master Member
  • ***
  • Poruke: 3413
  • Age: 113
  • Lokacija: Beograd, Vozdovac
  • Karma: +48/-31
  • Pol: Muškarac
  • KORREKT
Odg: Da li ste pusac??
« Odgovor #106 poslato: Novembar 29, 2010, 02:42:13 pre podne »
Ma j***** vas ova tema, eto moram sad da idem da slazem one slagalice sto je Vlasta okacio, da se smirim, posto nemam zenu i decu da ih malo gazim i lomatam po kuci, tako da mi svrletov savet ne pomaze...
lemi nemoj ja da te slozim na brazaka,ima da se pusis 5 dana,ne smaraj ljude vise  biggrin

Ispravi me ako gresim ali ti si posla na spavanje?  lollol

Van mreže svrle

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2445
  • Age: 35
  • Lokacija: Ugrinovci
  • Karma: +27/-18
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Skoda Superb II TDI
Odg: Da li ste pusac??
« Odgovor #107 poslato: Novembar 29, 2010, 02:42:18 pre podne »
Pa gde je ovde tolerancija Lemi? Ti si aludirao na to da sam ja kreten jer sam pusac, da ima drugih nacina da se ja opusim posto ti znas da cigare ne opustaju iako nisi pusac, i spominjes mi stivena sigala i ubijanje 200 ljudi?
Neprimeren potpis

Van mreže admin

  • Glavni baja
  • Administrator
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 20539
  • Age: 40
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +401/-37
  • Pol: Muškarac
  • █║▌│█│║▌║││█║▌│║▌║
    • VW-Club
  • Auto: Audi Q8
Odg: Da li ste pusac??
« Odgovor #108 poslato: Novembar 29, 2010, 02:44:00 pre podne »
Necu da se svadjam, mene ljuti samo to sto niko nema razumevanja za nas koji pusimo, i to sto ce sada ljudi da se smrzavaju ispred zgrada umesto da im je ozbezbedjena prostorija na poslu u kojoj mogu da puse,

znas brate bilo je to kod mene na faksu te sobice za pusace pa je gospodu mrzelo da ide u iste nego su palili po hodnicima... pa im je i to bilo malo pa su poceli da pale po ucionicama.. e sad su ga malo popusili... pa nek silaze sa cetvrtog sprata i nek puse napolju iza zgrada nek se smrzavaju ko ih je** ;)

Van mreže LEMI

  • Youngtimer
  • VW Klub Prijatelj
  • Master Member
  • ***
  • Poruke: 3413
  • Age: 113
  • Lokacija: Beograd, Vozdovac
  • Karma: +48/-31
  • Pol: Muškarac
  • KORREKT
Odg: Da li ste pusac??
« Odgovor #109 poslato: Novembar 29, 2010, 02:45:28 pre podne »
Pa gde je ovde tolerancija Lemi? Ti si aludirao na to da sam ja kreten jer sam pusac, da ima drugih nacina da se ja opusim posto ti znas da cigare ne opustaju iako nisi pusac, i spominjes mi stivena sigala i ubijanje 200 ljudi?

Sine, spominjem ti FILM SA STIVENOM SIGALOM ne uzivo ubijanje! Pomenuo sam ti nekoliko primera kojima ljudi sredjuju nevrvozu i bes! I sto se uopste hvatas za gluposti od celog teksta??

Ja sam lepo rekao da ne treba biti SAMOZIV I NE TOLERANTAN i da su upravo takvi ljudi kreteni sto ne postuju druge!!
A ti ako si se pronasao u tome onda u redu!! Mada sam si napisao da nisi, tako da ne znam sta je tvoj problem??






Van mreže svrle

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2445
  • Age: 35
  • Lokacija: Ugrinovci
  • Karma: +27/-18
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Skoda Superb II TDI
Odg: Da li ste pusac??
« Odgovor #110 poslato: Novembar 29, 2010, 02:46:47 pre podne »
E pa jebiga kad su neki ljudi stoka i dzabe sve... Pre neki dan sam isao po nalepnice do studenjaka da se nadjem sa Bobanovim ortakom da mi ih da, i prolazim pored kante i stanem da ugasim cigaru i iza mene prolazi riba i baca pikavac u konterner, niti ga je ugasila niti bilo sta... Hteo sam da je zadavim, ali sam pripalio opet jos jednu pa sam se iskulirao...  biggrin
Neprimeren potpis

Van mreže admin

  • Glavni baja
  • Administrator
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 20539
  • Age: 40
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +401/-37
  • Pol: Muškarac
  • █║▌│█│║▌║││█║▌│║▌║
    • VW-Club
  • Auto: Audi Q8
Odg: Da li ste pusac??
« Odgovor #111 poslato: Novembar 29, 2010, 02:47:50 pre podne »
e vidis svrle mi ovde pricamo i osudjujemo tu stoku a ne normalne pusace kao sto si ti itd...

Van mreže svrle

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2445
  • Age: 35
  • Lokacija: Ugrinovci
  • Karma: +27/-18
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Skoda Superb II TDI
Odg: Da li ste pusac??
« Odgovor #112 poslato: Novembar 29, 2010, 02:50:28 pre podne »
Pa ja to nisam zakljucio iz ovih nekoliko stranica ali nema veze, poenta se da smo se sad skapirali.  biggrin
Lemi nema ljutnje, samo iznosimo razlicita misljenja.  ;)
Neprimeren potpis

Van mreže LEMI

  • Youngtimer
  • VW Klub Prijatelj
  • Master Member
  • ***
  • Poruke: 3413
  • Age: 113
  • Lokacija: Beograd, Vozdovac
  • Karma: +48/-31
  • Pol: Muškarac
  • KORREKT
Odg: Da li ste pusac??
« Odgovor #113 poslato: Novembar 29, 2010, 02:52:22 pre podne »
Ma idi bre decko, treba da dobijem secer dok ti objasnim da tebe niko ne osudjuje...

PozdraVW stvarno idem da resavam slagalicu.

Van mreže natascha-bg

  • ° Steel Lady °
  • VIP
  • Master Member
  • **
  • Poruke: 2582
  • Age: 42
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +8/-0
  • Pol: Žena
Odg: Da li ste pusac??
« Odgovor #114 poslato: Novembar 29, 2010, 03:02:28 pre podne »
Jel moze jedna anketa,koliko je novi zakon o pusenju uticao na vas i da li je uspeo da vas natera da smanjite dnevnu dozu nikotina  biggrin

Van mreže pimbe

  • Rig Pig
  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 4472
  • Age: 55
  • Lokacija: Gzira <-> Uzice
  • Karma: +127/-76
  • Pol: Muškarac
  • VW MALTA
  • Auto: Tiguan 2.0TDI A3 1.6TDI Cabrio
Odg: Da li ste pusac??
« Odgovor #115 poslato: Novembar 29, 2010, 09:42:58 pre podne »
Sve su za ovo krivi AmerikaNJci mamicu im okupatorsku.... Da jbni Kolumbo nije bio toliko radoznao sad bi svi do jednog pusili vuju i svadju i rasprave bi ostavljali za sutra  lollol

Zaista bih voleo da prestanem, al ne ide bre...  :angry: angry2

BTW, Zar nisu svi filmovi od Steve Galeba (Steven Sigal) KOMEDIJE  blink ili ae akcioni za decu predskolskog uzrasta...
Tiguan 2.0 TDI
  AUDI A3 1.6 TDI Cabrio

killah

  • Gost
Odg: Da li ste pusac??
« Odgovor #116 poslato: Novembar 29, 2010, 03:03:28 posle podne »
Jel moze jedna anketa,koliko je novi zakon o pusenju uticao na vas i da li je uspeo da vas natera da smanjite dnevnu dozu nikotina

Nije uticao ni malo...mada nem ja neki staz aliii NE! lollol


Sve su za ovo krivi AmerikaNJci mamicu im okupatorsku.... Da jbni Kolumbo nije bio toliko radoznao sad bi svi do jednog pusili vuju i svadju i rasprave bi ostavljali za sutra  lollol

 beer

Van mreže jurimo30

  • VW Početnik
  • Poruke: 118
  • Age: 40
  • Lokacija: zemun
  • Karma: +2/-12
  • Pol: Muškarac
Odg: Da li ste pusac??
« Odgovor #117 poslato: Novembar 29, 2010, 04:43:43 posle podne »
ja licno gledam koga god vozim u mojim kolima da mu maksimalno udovoljim i da mu voznja bude krajnje prijatna... ako mu smeta brza voznja da usporim ako mu smeta glasna muzika da smanjim

lazes lazes  batine mene i milosa si vozio pre par godina,muzika je bila glasna shto ja ne volim,a vozio si kao manijak a to milos ne voli  biggrin

inache za sve ostalo si potpuno u pravu

Van mreže natascha-bg

  • ° Steel Lady °
  • VIP
  • Master Member
  • **
  • Poruke: 2582
  • Age: 42
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +8/-0
  • Pol: Žena
Odg: Da li ste pusac??
« Odgovor #118 poslato: Decembar 05, 2010, 04:26:55 posle podne »

Van mreže Wele

  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 6701
  • Lokacija: MunZe
  • Karma: +269/-172
  • Pol: Muškarac
  • Lupo GTI, Arti
Odg: Da li ste pusac??
« Odgovor #119 poslato: Decembar 24, 2010, 02:36:40 pre podne »
Jebem ti prijateljstvo kada najboljem drugu branim da mi pusi u kolima, a poginuo bih za njega.
Mnogo glupih rezona je navedeno...
I ono nikad nisam probao cigaru mi je skroz pederski, kao da je neko ziveo 20 godina u buretu, ajde za devojke, ali za muskarce  batine
Taj isti prijatelj ne haje za tvoje zdravlje dok bi ti poginuo za njega... u stvari, svaki put kad on zapali kod tebe u kolima ti i gines zbog njega.
Ja sam probao cigaretu jednom u 8. razredu i bacio odma. Od tog dana nije mi jasno kako ljudi mogu da uzivaju uvlaceci dim u sebe. Jedini dim koji mi prija jeste dim od rostilja. Tim sto nisam probao cigaru duze od 10sekundi me ne tera da se osecam pederski, naprotiv.
Predrasude su cudo.

Нисам пушач, а закон би још више пооштрио, и то све из разлога што је већина пушача страшно безобразна по питању пушења и безобзирна када су у питању непушачи.
ovo moja prva misao o pusacima koji ne zele da prekinu da puse ispred nepusaca. Imam kolege koji naravno puse i kad im kazem smeta mi ocima, gusi me dim cigarete, smrdim na dim kad dodjem kuci, zena i deca beze od mene dok ne dekontaminiram sve sa sebe i pored svega pasivno me ubijas gutajuci taj nikotin, oni imaju te standarde odgovore "A JA SAM PUSAC ZASTO TEBI TO SMETA AAAAA?" Jednostavno sam primetio da se odjednom povecava agresivnost prema nepusacu i ispoljava se samo JA pa JA. Nicim drugim osim sebicnosti i bezobrazlukom to ne mogu da opisem. Ustvari mogu. Psihickom zavisnoscu jer to pusenje i jeste. Bolest ovisnosti.
Pored 4093 vrste otrova (!!!) koje cigareta sadrzi u sebi, proizvodjaci u zadnje vreme ubacuju razne supstance u cigarete kako bi pojacale osecaj zavisnosti, prakticno drogiraju potrosace. Stoga mislim da pusaci i ne mogu puno da odlucuju u vezi ostavljanja cigareta jer kao i kod narkomana mozak je vec naviknut da trazi nikotin za sebe. Bilo na B92 govorio doktor koji vodi kliniku za odvikavanje i objasnjavao zasto se ljudi tako ponasaju i kako se to leci. Tako da ti razlozi bolje ucim i radim, manje bijem zenu i sl su jako bedni izgovori za pusenje. Pravednije bi bilo da se kaze "Pusim jer volim, sta cu"

nista gore od pusenja cigareta u vozilima...
E ovo je interesantno, jer mobilni u kolima je zabranjen zbog toga sto su ruke potrebne za volanom. Siguran sam da pusac vise provede sa rukom na cigari u toku voznje nego sto bi proveo sa mobilnim u ruci. I imao sam iskusto kad je jednoj zeni na raskrsnici ispala cigara dok je motala volan i zamalo da se zakuca u mene na semaforu jer je ona zabila glavu u pod da nadje cigaru.... DOK VOZI !!!

A drugo pre ces da umres od posledica udisanja vazduha u Beogradu nego od posledica pasivnog pusenja...
Jel si ovo napravio neku strucnu studiju ili si samo lupio da zvuci kao logicno?
Cak i da jeste vazduh u Beogradu zagadjen kao u Chernobilu i da umiremo od njega, opet ako se nadjemo pored pusacca moracemo da trpimo zagadjeni vazduh + dim od pusaca. Tako da normalno je zakljuciti da dim od cigarete pusacima smeta direktno i indirektno.

Necu da se svadjam, mene ljuti samo to sto niko nema razumevanja za nas koji pusimo, i to sto ce sada ljudi da se smrzavaju ispred zgrada umesto da im je ozbezbedjena prostorija na poslu u kojoj mogu da puse, o tome se radi... A ovo gore sam naveo kao drastican primer, posto znam kakve se sve stvari rade u ovoj zemlji i kako se pojedinci ponasaju... Treba da shvatite da smo razliciti i da treba medjusobno da se tolersimo, ja se slazem da pusenje nije nesto cime se neko moze pohvaliti ali ljudi rade mnoge druge stvari koje meni smetaju pa nikom nista.
Firme koliko znam trebaju da obezbede prostoriju za pusenje, a razlike izmedju pusaca i nepusaca postoje, samo sto se tolerancije tice pre ce biti da nepusaci ne mogu da biraju. Jer tebi niko ne brani da zapalis u drugoj prostoriji ili mestu. Nepusac koji tu radi ne moze da izadje dok pusaci ispuse jer jednom kad se zapali cigara dim tu ostaje jako dugo. A pale cigare svakih 15min.
Isto nije mi jasna i samozivost pusaca koji imaju decu. Svetski poznata cinjenica je da duvan ubija i steti zdravlju, ali ljudi opet puse u prostorijama gde zive sa decom. Od svih stvari ovo i je najnejasnije i najbolji pokazatelj koliko nikotin kontrolise mozak ovisnika.
Evo ja cu da spomenem posto to jos niko nije primetio, a u pitanju je higijena i cistoca pusaca tj kako nepusaci vide sta ostaje iza pusaca. Jos nijednog pusaca napolju nisam video da je pikavac bacio u kantu vec ga zafrljaci srednjim prstom u nepoznato, nijednog pusaca nisam video da je pocistio pepeo iza sebe vec smatra da je to normalno, onda los zadah u razgovoru, garderoba koja se oseti.
Ja ne branim nekome da pusi u svom stanu ili svojim kolima i ja cu da se vozim sa njim dokle mogu da izdrzim. Kad postane dovoljno neprijatno ja cu da izadjem. Ali kod mene u kolima nema pusenja, a kod kuce pusenje dozvoljeno samo na balkonu.

I na kraju ljudi niko vam ne brani da pusite. Jos uvek. (Siguran sam da ce u neko dogledno vreme biti kompletna zabrana konzumiranja cigareta jer vec u Engleskoj odbijaju da lece pacijente od nekih bolesti ukoliko su pusaci)
Ali pusite na dovoljnoj udaljenosti od onih kojima to smeta.
Svaka pobuna, svaki otpor počinje jednom rečju - Ne!