Autor Tema: Rastibudjilizovane klejbezable  (Pročitano 2706029 puta)

0 Članovi i 29 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže Joca

  • _______ x X x _______
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 5393
  • Age: 44
  • Lokacija: Kladovo
  • Karma: +135/-30
  • Pol: Muškarac
  • Only TDI Power
  • Auto: Black Elegance ;)
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #20440 poslato: Januar 21, 2016, 09:44:24 posle podne »
     Tako je Fićo!      thumbup

« Poslednja izmena: Januar 21, 2016, 09:45:59 posle podne od strane Joca »

Van mreže jainikodrugi

  • VW Početnik
  • Poruke: 4
  • Age: 40
  • Lokacija: Beograd - Zemun
  • Karma: +8/-10
  • Pol: Muškarac
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #20441 poslato: Januar 21, 2016, 10:40:31 posle podne »
stigao jedan lep snimak iz arhive sa foruma.ovaj sa leve strane je neustrasivi golf 2 sa nosatim klipovima, itb, megasvršom i jos mnogo toga. a k glava mu u dupetu
Istina i samo istina

Van mreže Nikola 92

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1643
  • Age: 31
  • Lokacija: Vrbas
  • Karma: +41/-23
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf III
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #20442 poslato: Januar 21, 2016, 10:57:32 posle podne »
Nebih se slozio sa vama,posao automehanicara moze da bude jako dobro placen mnogi majstori su napravili kuce i lepo zive od tog posla i uvek ga ima,nekazem da je lak krvav je to dinar,al koji je posao lak u srbiji,ljudima u srbiji je bitnije da imaju dobar i ispravan auto nego recimo da imaju kapiju i fasadu na kuci,tako da dobar mehanicar moze jako lepo da zaradi a i da se umori.

Van mreže zorancile

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1261
  • Lokacija: Bašaid, VOJVODINA
  • Karma: +41/-35
  • Pol: Muškarac
  • Auto: golf 2 gtd
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #20443 poslato: Januar 21, 2016, 11:06:58 posle podne »
Te kuće su napravljene u boljim vremenima...

Van mreže Nikola 92

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1643
  • Age: 31
  • Lokacija: Vrbas
  • Karma: +41/-23
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf III
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #20444 poslato: Januar 21, 2016, 11:09:15 posle podne »
Nebih bas rekao.

Van mreže zorancile

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1261
  • Lokacija: Bašaid, VOJVODINA
  • Karma: +41/-35
  • Pol: Muškarac
  • Auto: golf 2 gtd
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #20445 poslato: Januar 21, 2016, 11:20:29 posle podne »
Od čistog automehaničarskog posla je teško da hraniš porodicu i da nešto zidaš...
Izračunaj koliko majstor treba mesečno na primer da promeni lamela ili koliko generalni da uradi da bi imao 400-500 evra samo za normalan život (za kućne troškove) i plus još koliko da bi do penzije uspeo da izida kuću od bar 30000 evra...?
Drugi je problem što je posla sve manje, sve više ljudi sami popravljaju, budže rodjacima i komšijama...
Jedino prosperiraju oni mehaničari koji održavaju državna vozila (opština, sup, državne firme), jer je tamo malo drugačiji cenovnik... :)

Van mreže Nikola 92

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1643
  • Age: 31
  • Lokacija: Vrbas
  • Karma: +41/-23
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf III
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #20446 poslato: Januar 21, 2016, 11:27:23 posle podne »
Nekazem ja da svaki mehanicar moze da sazida kucu,neki zarudjuju pristojno za zivot neki manje a neki bogami zaradjuju dobro,ja znam kod nas automehanicara koji imaju nenormalno posla samo se sire i prave nove parkinge a deru nenormalno i uvek puno dvoriste auta,dok znam jednog koji vec godina zida kucu i tek je stavio pod krov nemoze da skupi pare,tako da nismo se bas najbolje razumeli ja nekazem da je posao mehanicara bajan al ima onih koji deru i lepo zive i oni koji su skromni pa nekako krpare kao i u svakom zanatu,samo sto ce mehanicar uvek imati vise posla od bravara zidara jel je ljudima auto prioritet  u zivotu a ostalo ko sisa sto mu se kuca raspada i duvaju mu prozori sa svih strana.ako se razumemo.

Van mreže scirocco 16vg60

  • Old.Jr Member
  • **
  • Poruke: 380
  • Lokacija: Bajina Basta
  • Karma: +76/-27
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Scirocco 16v / Volvo V40
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #20447 poslato: Januar 21, 2016, 11:32:00 posle podne »
Gledam ovaj snimak i neverujem,bruka i sramota za sivog,toliko se prdilo na forumu kako  ce svi da mu popuse. lollol

Izgleda da su mu bas svi popusili lollol,ne zelim nikom zlo, ali ne kazu dzabe stariji ljudi NEMOJ PA SE NE BOJ,vala Kruska bio si se rasprdio nisi se dao slusati u zadnje vreme....nije ni cudo sto ti se nasao ravan..... ;)

P.S.kada toliko volite mehaniku i mislite da se dobro zaradjuje, evo ko zeli ja cu mu prodati ceo servis za duplo manje para nego sto vredi,servis sa svim alatima,masinsku obradu,trgovinu,ma sve cu dati osim zgrade,preko 2500000 din delova na lageru.Pa neka neko drugi sarafa,dosta je od mene......

Van mreže zorancile

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1261
  • Lokacija: Bašaid, VOJVODINA
  • Karma: +41/-35
  • Pol: Muškarac
  • Auto: golf 2 gtd
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #20448 poslato: Januar 21, 2016, 11:34:18 posle podne »
@Nikola:
Sa ovim postom se slažem.
Prednost automehaničara kao zanata je što možeš i kući da radiš, sam, naspram mnogih zanimanja koja su neupotrebljiva bez firmi...

Van mreže Nikola 92

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1643
  • Age: 31
  • Lokacija: Vrbas
  • Karma: +41/-23
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf III
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #20449 poslato: Januar 21, 2016, 11:34:38 posle podne »
A od cega si zaradio sve to ako se od mehanike nemoze zaraditi skoro pa nista?

Van mreže scirocco 16vg60

  • Old.Jr Member
  • **
  • Poruke: 380
  • Lokacija: Bajina Basta
  • Karma: +76/-27
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Scirocco 16v / Volvo V40
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #20450 poslato: Januar 21, 2016, 11:44:35 posle podne »
Za ostale ne znam,ako mene pitas, ja sam zaradio tako sto sam 15 godina odvajao,od letovanja,skupih auta,garderobe i svog ostalog lepog zivota.Radio sam 6 dana u sedmici u proseku 12 sati,na godisnjem nivou izmedju 200 i 250 skupocenih motocikala mi prolazilo kroz servis.
Za svoje 34 godine sam poceo da sedim i celavim a sa zivcima pri kraju.Mi smo Balkanci,najtezi narod za saradnju.....Posao nije tezak teski su LJUDI......

Van mreže madmax 81

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2580
  • Lokacija: bajina basta-visegrad republic of srpska
  • Karma: +89/-74
  • Pol: Muškarac
  • ima turbo ima fun
  • Auto: scirocco 16vt, leon fr cupra
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #20451 poslato: Januar 21, 2016, 11:47:22 posle podne »
"Свак је рођен да по једном умре, част и брука живе довијека."

Van mreže nebojsaGtd

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 864
  • Lokacija: Bijeljina Republika Srpska
  • Karma: +20/-4
  • Pol: Muškarac
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #20452 poslato: Januar 22, 2016, 01:32:19 pre podne »
Ciji je ovo siroko je l ovo onaj zeleni ili maxov?

Sent from my SM-G900P using Tapatalk

Corrado vr6 3.2 FSI
Golf 2 gti TDI soon
Corrado 1.8T g60 soon

Van mreže kruska

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1812
  • Age: 32
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +79/-68
  • Pol: Muškarac
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #20453 poslato: Januar 22, 2016, 01:42:27 pre podne »
Opet vam kazem da me ne pominjete i da kad skupite muda da se trkate pozovete i spremite pare, kupio sam juce i bmw-a dizela isto 200+ pa birajte sabani. A ti ilija nisi uvo povrijedio nego ruku kolko ja znam pa da ne cujes da sam tad masio brzine i nisi oci povrijedio pa da ne vidis da odlazi golf i prvom i drugom jos je tad bio menjac od g60, sad je nesto sa mnogo ozbiljnijim rasporedom pa bi vrv i bolje isao. Nemojte me sa sumaherom zavadjati, spremite pare i izvezite te vase nevidljive masine na ulicu tuneri i opet te molim da me ne pominjes kao sto ja vas ne pominjem niti me interesujete u zivotu sem ako skupite muda i dodjete da se potrkamo, nikakva sramota nije izgubit, mene bar nije.. A tebi se jainikodrugi najebem majke klosaru smrdljivi sto se krijes iza tudjih profila pickice ljubomorna pa da si mi brat rodjeni isto bi ti ovo reko. 0621232123 pa se javi mangupe doci cu dje ti kazes da vidim kakav to problem imas posto ja i ne znam.ko si sve ti jebem od nastanka do dana danasnjeg sto imas u zivotu. Eto sad sam te naljutio daako skupis muda da me okrenes propali abortusu jedan.

A ti ilija jos jednom pokazujes ko si i sta si, kad si kriv nemojte mene ja sam se povrijedio, a ovo si jedva docekao, jos svjesno.ispadas budala jer vidis i cujes sve al pakost i ljubomora su  cudo, i ne kazem da je to na mene vec se zna da ste na nina ljubomorni a ni sami ne znate zasto. U njegovom zanatu sto se tice ve 16v i TDI mozete mu se svi samo sagnut, ja cu to uvijek da kazem pa ne znam sta da se desi u medjuvremenu to je jednostavno cinjenica.
« Poslednja izmena: Januar 22, 2016, 12:41:33 posle podne od strane IgorPolic »

Van mreže scirocco

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 588
  • Age: 38
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +37/-5
  • Pol: Muškarac
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #20454 poslato: Januar 22, 2016, 02:16:28 pre podne »
Da se i ja oglasim. Svi vi koji pokušavate  sa tih jajarskih i skrivenih naloga da me zavadite sa drugima, napušite mi se kurca. Skinite mi se sa grbače vise i nadjite sebi neku drugu zanimaciju u životu,a ne da mene jebete više. Ako jos nesto bude ovako okačeno, mene slobodno mozete izbrisati sa ovog foruma doživotno. Toliko od mene
Ko drugom jamu kopa,taj sigurno i trecom potpisuje! :D

Van mreže luka mk2

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1456
  • Age: 35
  • Lokacija: podgorica crna gora
  • Karma: +69/-57
  • Pol: Muškarac
  • since 1997
  • Auto: Corrado g60, clio rs172
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #20455 poslato: Januar 22, 2016, 02:50:49 pre podne »
Sve opklade protiv sivog poklapam. Svi vw 16v atmo koji misle da su brzi a uložili bi koju paru neka se jave stefanu. A svi oni što će se nac uvrijedjeni imam ja pentraksil za njih isto može u pare

Van mreže vwgti

  • VW Početnik
  • Poruke: 155
  • Age: 31
  • Lokacija: Bajina Basta
  • Karma: +14/-25
  • Pol: Muškarac
  • Auto: VW GOLF MK1 GTI
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #20456 poslato: Januar 22, 2016, 06:08:36 pre podne »
Lepo ide ovaj sivi golf od 270+ ks,hahahahahaha
money can't buy happiness,but it can buy golf mk1 GTI,which is close enough

pekar

  • Gost
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #20457 poslato: Januar 22, 2016, 12:05:49 posle podne »
evo jos nesto sto se tice popova lollol


Van mreže scirocco 16vg60

  • Old.Jr Member
  • **
  • Poruke: 380
  • Lokacija: Bajina Basta
  • Karma: +76/-27
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Scirocco 16v / Volvo V40
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #20458 poslato: Januar 22, 2016, 12:08:31 posle podne »
Slusaj Kruska :),nisam ja ovo jedva cekao vec si ti sam sebi napravio prdeci po forumu sa izjavama SADA CETE MI SE SVI NAPUSITI KURCA KAKO MI IDE AUTO,vidim ide ti.Prvi put si krenuo ranije to svi vide,ako si u drugom potezanju omasio trecu nisi prvu i drugu,sa 220+ ti si trebao da iskocis 3-4 duzine u prvoj i drugoj brzini....
To negovori normalan covek vec nabedjen covek,bole me penis i za tvojim golfom i za BMW-om,ja sam ti rekao vec vise puta JA NEMAM AUTO ZA POTEZANJE,MOJ AUTO JE RAZBIJEN,jel treba da ti nacrtam.Nisam ljubomoran ali cu ti sada pred svima reci koliko si licemeran.Pljuvao si po meni i prozivao me kako sam to ja vozio na alkohol a sada vozis TI, jer ti auto verovatno nemoze imati toliko ks na benzin koliko imas sada na E85.CAk nisi imao dostojanstva da mi odgovoris kada sam okacio podatke od kada je Etanol u slobodnoj prodaji,i snimak srada na 402 koji ide 10,8sec.

EVO OPET TI JAVNO UPUCUKEM POZIV PILOTU,DODJI I UZMI MI 500e,CEKA TE SRAD 750.
Koja je tebe institucija akreditovala da si brz kada neides drugome na noge,evo 1000e dodji,cekace ce te 4 kamere da snime kako peres srada i uzimas 1000e.

Mangupe ,nadji i citiraj mi sa foruma gde sam to nesto lose rekao o tebi ili NInu,evo da ti kazem i kakav sam covek.Zvao si me da ti nadjem difrencijal od sinhra.Prevrnuo sam svaki otpad u blizini a ti si odustao od toga,zvao si me za motor za camac nesebicno sam ti pomogao,ponudio sam ti moj ITB dzabe ako uspes da ga uzmes od coveka kome sam ga pozajmio u BG,nisi ga uzeo sta da se radi.
Kad si pomenuo moju ruku,evo pred svima ti kazem,JA SAM LEZAO 30 DANA NA INTEZIVNOJ NEZI BORECI SE I PSIHICKI I FIZICKI DA MI RUKA OSTANE NA RAMENU,
Ni od tebe ni od mog druga Nina nisam dobio ni poruku posle 5 meseci da me pitate kako sam.....
Eto kakav sam ja covek....... :26
Da ja sam pakostan i ljubomoiran na golfa tas,posedujem vozni park od preko 25000e i ljubomoran na TAS-a i tebe,cijes li ti sebe sta mlatis....

Opet ponavljam,Auto ti ide DOBRO,ali nije SU 27,nemoj previse prdeti ,otresce te neko kao slinu, pa ces opet nekome psovati mater zbog snimaka... :26
« Poslednja izmena: Januar 22, 2016, 12:36:04 posle podne od strane scirocco 16vg60 »

Van mreže vwgti

  • VW Početnik
  • Poruke: 155
  • Age: 31
  • Lokacija: Bajina Basta
  • Karma: +14/-25
  • Pol: Muškarac
  • Auto: VW GOLF MK1 GTI
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #20459 poslato: Januar 22, 2016, 12:53:37 posle podne »
 nisu oni imali vremena da ti pošalju poruku,bili su zauzeti i radili su,A neki koji su radili su bili kod tebe svaki dan,A za ovo sto pričaš za vožnju motora nemogu ništa da ti kažem zato što si mi ujak,A rekao bih ti da ne jedeš ono što se nejede,dok je tebi ljudi koji te vole i cene vozićes ti pevajući,pa neće moći niko da te skine sa motora
money can't buy happiness,but it can buy golf mk1 GTI,which is close enough