Autor Tema: sta bi vi uzeli za taxi vozilo?  (Pročitano 16882 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže VelicVW

  • VW Početnik
  • Poruke: 158
  • Age: 33
  • Lokacija: Kragujevac
  • Karma: +6/-4
  • Pol: Muškarac
  • Auto: passat B5-1.9 TDI
Odg: sta bi vi uzeli za taxi vozilo?
« Odgovor #80 poslato: Jun 12, 2012, 03:32:43 posle podne »
ljudi citam komentare i vidim da ama bas nista ne znate o taxiju boodala ,pojedini ljudi su rekli da dacija logan sa ne znam kojom opremom i motorom da je za taksi,i ja se u potpunosti slazem s tim,kao prvo,ja sam mladi taksista 3god sam u taksiju i znam vise stvari sto tice taksija,u taksiju je prva najbitnija stavka odrzavanje,pa potrossnja,pa regstracija,pa ostalo,imam kolegu koji ima daciju,presao je 700,ooo km i nesto jace (naravno redovno odrzavanje) i bez nekih krupnih problema,i izgleda kao da je nov,taj auto se pokazao u taxiju da covek ne poveruje,a citam komentare i pominju audi,vw,skoda i te dobre automobile,LJUDI TO JE ZALOSNO DA SE UPROPASTI U TAXI,sta sedne neka ganci i vozi me do drugog coska  bleh a npr audi a6,koza,digi klima itd u fulu,i sta za neke sitne pare da ja palim taj auto? ne pada mi na pamet,bilo koji auto vise zahteva odrzavanje u taxiju nego kao civilno vozilo,i na kraju se neka limuzina pretvori u kantuuuuu,meni bi iskreno bilo zao,toliko od mene.

Van mreže Fred Peric

  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 5911
  • Age: 40
  • Lokacija: Zemun
  • Karma: +165/-127
  • Pol: Muškarac
  • Auto: GOLF 5 1.9 TDI 77/105 2007.g.
Odg: sta bi vi uzeli za taxi vozilo?
« Odgovor #81 poslato: Jun 12, 2012, 04:24:51 posle podne »
Momak, treba ti još da''vrtiš đevrek''(21. godina starosti) u taksiju da bi davao neke komentare, ne može da se poredi taksi zanimanje u Beogradu, sa Kragujevcem ili Fočom,sa poštovanjem prema pomenutim sredinama...Po tebi on treba da bude kočijaš, da taksira fijakerom....Što ti je bolje vozilo to si konkurentniji prosta stvar, drugo, ako ti se ne sviđa mušterija,''ganci'', ili šta ja znam, ti ga ne taksiraš, kao što ni jedan normalan taksista ne taksira, recimo, pijance, narkomane..i td.
Ostajem iz ličnog(porodičnog) iskustva za vw passat jer je auto za lux klasu u kategorizaciji na teritoriji BGDa, recimo....i sa'raniće 2 dačije i 3 multiple...što se tiče izdržljivosti, a o udobnosti i bezbednosti suviše je govoriti...

A dačija logan možda, ali za manju sredinu(grad), jer se u Bgu mnogi taxisti žale koji  ''vrte'' sa njom
Земунчанин

Van mreže Mirko

  • Jr. Member
  • *
  • Poruke: 214
  • Lokacija: Loznica
  • Karma: +5/-2
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Seat Leon 1M 1.9 TDI
Odg: sta bi vi uzeli za taxi vozilo?
« Odgovor #82 poslato: Jun 12, 2012, 04:50:58 posle podne »
Passat B 5.5 1.9 TDI karavan 130 ks (niposto krem enterijer)

Golf 5 Plus 2.0 TDI

Mercedes E 200 karavan

 biggrin
Ili za 2000e
Fiat Marea 1.9 JTD

« Poslednja izmena: Jun 12, 2012, 04:58:27 posle podne od strane Mirko »

Van mreže Gagi

  • Ice Cool
  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2795
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +146/-29
  • Pol: Muškarac
Odg: sta bi vi uzeli za taxi vozilo?
« Odgovor #83 poslato: Jun 12, 2012, 05:05:32 posle podne »
Momak, treba ti još da''vrtiš đevrek''(21. godina starosti) u taksiju da bi davao neke komentare, ne može da se poredi taksi zanimanje u Beogradu, sa Kragujevcem ili Fočom,sa poštovanjem prema pomenutim sredinama...Po tebi on treba da bude kočijaš, da taksira fijakerom....Što ti je bolje vozilo to si konkurentniji prosta stvar, drugo, ako ti se ne sviđa mušterija,''ganci'', ili šta ja znam, ti ga ne taksiraš, kao što ni jedan normalan taksista ne taksira, recimo, pijance, narkomane..i td.
Ostajem iz ličnog(porodičnog) iskustva za vw passat jer je auto za lux klasu u kategorizaciji na teritoriji BGDa, recimo....i sa'raniće 2 dačije i 3 multiple...što se tiče izdržljivosti, a o udobnosti i bezbednosti suviše je govoriti...

A dačija logan možda, ali za manju sredinu(grad), jer se u Bgu mnogi taxisti žale koji  ''vrte'' sa njom
alar ti cufte... u Beogradu ima 8 .000 taxista,a u Parizu 2 000,pa vi sad vidite koja je to konkurencija...

Van mreže NikolaRS

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 3400
  • Age: 36
  • Lokacija: Foča, Republika Srpska
  • Karma: +72/-75
  • Auto: Passat
Odg: sta bi vi uzeli za taxi vozilo?
« Odgovor #84 poslato: Jun 12, 2012, 06:26:54 posle podne »
ja licno nebi sjeo u dacio ili slicno sra*nje od auta da me voza pogotovo ako idem vise od 20km. sto se mene tice golf ili passat ili octavia. hvala svima da nebi tema presla u svadju ili raspravu katanac