Autor Tema: bordo passat b5.5 TDI 1.9 karavan  (Pročitano 30129 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Acca

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 3775
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +43/-36
  • Pol: Muškarac
  • Auto: passat b5,5>vw GOLF 5
Odg: bordo passat b5.5 TDI 1.9 karavan
« Odgovor #60 poslato: Februar 14, 2011, 08:47:19 posle podne »
nemam alarm, samo zeder ali kontam da stavim kod elektricara neki skriveni prekidac koji prekida dovod goriva iz bos pumpe ili tako nesto...
tvoj motor je PD ko moj i nema on bos pumpu,kod njega ide direktno pumpa-dizna,prekines mu dizne ili senzor na bregastoj,nema sanse da ga upali,dobro si prosao,a to stp ti se pojavljuje to na tabli i kad upalis auto on se ugasi  zato sto ne prepoznaje kod kljuca ili nije kodiran,meni se to desava sa rezervnim kljucem,treba da se kodira,i auto ti je tipovan,kad tad verovatno ce ga opet napasti....na zvezdari su 4 puta obijali audi a8 i nikad nisu uspeli da ga ukradu,a to su hteli,i 5 put ga ukrali,...moj ti je savet da ga sklonis sa ulice,kod nekog prijatelja u garazu ili neko dvoriste...
  champ1

Van mreže futogneso

  • VW Početnik
  • Poruke: 53
  • Age: 46
  • Lokacija: Novi Sad
  • Karma: +0/-0
  • Pol: Muškarac
Odg: bordo passat b5.5 TDI 1.9 karavan
« Odgovor #61 poslato: Februar 14, 2011, 09:09:16 posle podne »
jbg, sad ne mogu da ga upalim i sklonim ga dok mi ne stigne ta brava i ne namontiram je, pa onda kodiranje kljuca i ta zajebancija jbg...

Van mreže Acca

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 3775
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +43/-36
  • Pol: Muškarac
  • Auto: passat b5,5>vw GOLF 5
Odg: bordo passat b5.5 TDI 1.9 karavan
« Odgovor #62 poslato: Februar 14, 2011, 09:14:02 posle podne »
jbg,neznam sta da ti kazem,nije takav auto za ulicu,realno,pogotovo sto se najvise kradu....dace bog da sredis sve to...
 ;)
i obavezno neki tajni prekidac i alarm,zeder je spasio stvar ali bolje i ovo da imas,najbolja kombinacija,mogu posle lopovi samo da ga duvaju...
  champ1

Van mreže futogneso

  • VW Početnik
  • Poruke: 53
  • Age: 46
  • Lokacija: Novi Sad
  • Karma: +0/-0
  • Pol: Muškarac
Odg: bordo passat b5.5 TDI 1.9 karavan
« Odgovor #63 poslato: Februar 14, 2011, 09:50:11 posle podne »
ma da  obavezno sad ide prekidac i neki najprostiji alarm da zakmeci malo bar ako nista da se probudi bar jedan komsija....jer ja imam tvrd san hehe

Van mreže Shomi

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1738
  • Age: 40
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +70/-73
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Vozim shta stignem ;)
Odg: bordo passat b5.5 TDI 1.9 karavan
« Odgovor #64 poslato: Februar 14, 2011, 10:44:09 posle podne »
jbg, sad ne mogu da ga upalim i sklonim ga dok mi ne stigne ta brava i ne namontiram je, pa onda kodiranje kljuca i ta zajebancija jbg...

Nema potrebe da kodirash kljuceve... ako ti se razlikuje brava, a razlikovace ti se,. idi kod bravara da ti na starim kljucevima samo nareze novi mach. tj da ti nareze onaj metalni deo po novoj bravi, i da ti namontira na stare skakavce... to ti je jeftinija varijanta nego da ti pravi i kodira nove kljuceve jer tu neces proci bez 100 jura po kljucu... Inace proveri kod nekog majstora na dijagnostici koliko ti je kljuceva nakodirano u centrali, i proveri dal ti neshto nisu oko elekrtonike prckali...

Samo da zamolim isfrustrirane osobe, nedovoljno razvijenog intelekta da shvate ironiju i sarkazam u mojim porukama, da mi sjashu sa karme i preskoce citanje mojih postova na forumu. Hvala!

Van mreže guluaz

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1213
  • Age: 39
  • Lokacija: Vlasotince
  • Karma: +23/-13
  • Pol: Muškarac
Odg: bordo passat b5.5 TDI 1.9 karavan
« Odgovor #65 poslato: Februar 15, 2011, 04:15:29 pre podne »
ako stoi olabavi tockove mamu im ebem, pa neka izginu  angry2, dok ne sredis to s'kljucem

Van mreže futogneso

  • VW Početnik
  • Poruke: 53
  • Age: 46
  • Lokacija: Novi Sad
  • Karma: +0/-0
  • Pol: Muškarac
Odg: bordo passat b5.5 TDI 1.9 karavan
« Odgovor #66 poslato: Februar 15, 2011, 10:05:40 pre podne »
ako stoi olabavi tockove mamu im ebem, pa neka izginu  angry2, dok ne sredis to s'kljucem
hehe kralj si, dobra ti ideja...

Van mreže Simon69

  • Old.Jr Member
  • **
  • Poruke: 321
  • Age: 54
  • Lokacija: Mladenovo
  • Karma: +19/-5
  • Pol: Muškarac
Odg: bordo passat b5.5 TDI 1.9 karavan
« Odgovor #67 poslato: Mart 20, 2011, 02:12:08 pre podne »
Drugar,ti si lovac? Videh ti veceras auto.. :rolleyes:
Ko nece kad moze,nece moci kad bude hteo.

Van mreže LEMI

  • Youngtimer
  • VW Klub Prijatelj
  • Master Member
  • ***
  • Poruke: 3413
  • Age: 113
  • Lokacija: Beograd, Vozdovac
  • Karma: +48/-31
  • Pol: Muškarac
  • KORREKT
Odg: bordo passat b5.5 TDI 1.9 karavan
« Odgovor #68 poslato: Mart 20, 2011, 02:40:58 pre podne »
Pozdrav druze, videh karavan u naslovu pa rekoh da procesljam posto i ja imam jednoga, doduse plavca :)

Kao prvo, motor oprema, boja pre svega, enterijer su cista petica, i odlican izbor! Nema elegantnije kombinacije.

E sad, sto se tice onih tvojih izuma, moram da ti dam minus. Jednostavno nit ta folija ima taj sjaj nit ide uz ovakav auto koji je, kao sto sam vec naveo, cista elegancija. Jer za njega mi je jedino razumljivo ili ofarbati lajsne(branika i bocne) u boju auta, ili naci fabricke sa highline opreme, naravno ispod cene nesto, posto su fabricke skupe ko otrov...

Sto se tice kuke, mora biti skinuta kad auto ne vuce prikolicu, videh da je pominjano i to..

Stakla si super zatamnio, ko da su farbricki tonirana.

Volan bi mogao da nadjes onaj trokraki kozni, mnogo lepse izgleda sa njim. i upakuj neku fabricku muziku, nadji onaj kavez gde je klima skroz dole, a iznad 2 fioke, pa mu ubaci ili fabricki gama plejer, i cd 6 sarzer, ili mfd navigaciju . :) 


E a sto se tice obijanja, ne znam zasto ti je pixla bila otvorena, kad je konektor za komp kod njih dole ispod volana.!?

Ta lampica sto ti je upaljena auto iz profila i kljuc ispod je od imobilizera.


Ugradi mu Hijack system i zeder imas, i miran si  beer


Pozdrav  mahac

Van mreže Gagi

  • Ice Cool
  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2795
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +146/-29
  • Pol: Muškarac
Odg: bordo passat b5.5 TDI 1.9 karavan
« Odgovor #69 poslato: Mart 26, 2011, 12:42:06 pre podne »
aj reko i ja da napisem nesto... citao sam tvoj post... passat je extra,samo si stavio previse hrom detalja,mala je razlika izmedju "do jaja" i "seljanije" ,moras da smanjis hrom detalje,da ne bi postao pokretni vasar...  biggrin ostalo cista desetka... sto se tice kradje,jbt,ja bi viseo voleo da ih ne vidim kad to rade inace bi sigurno zaglavio u tvorza...    i da... idem sutra i ja da radim hrom masku...  :rolleyes:

Van mreže grasak

  • VW Početnik
  • Poruke: 15
  • Age: 42
  • Lokacija: novi sad
  • Karma: +1/-7
  • Pol: Muškarac
Odg: bordo passat b5.5 TDI 1.9 karavan
« Odgovor #70 poslato: Maj 04, 2011, 02:08:27 pre podne »
pozzz druze,vidjam te u passatu po gradu passat ti je extra moram priznati,vidim da si imao problema i sa lopovima,kroz isto sam prosao i ja,obili ga ali ga nisu oterali,imam zeder,dve blokade i alarm,a sto se tice potrosnje neznam sta je razlog da ti tako mnogo trosi,moj passat meni po gradu neprelazi 7.5l na otvorenom oko 5.4l znaci neki prosek mi je na bordu oko 6l i da naponemen extra si ga hromirao napred,jel si bas ti sam to radio ili neko od majstora...

Van mreže rale92

  • VW Početnik
  • Poruke: 56
  • Age: 32
  • Lokacija: Pančevo(Mramorak)
  • Karma: +0/-0
  • Pol: Muškarac
Odg: bordo passat b5.5 TDI 1.9 karavan
« Odgovor #71 poslato: Maj 04, 2011, 07:44:30 posle podne »
Citat
tvoj motor je PD ko moj i nema on bos pumpu,kod njega ide direktno pumpa-dizna,prekines mu dizne ili senzor na bregastoj,nema sanse da ga upali,dobro si prosao,a to stp ti se pojavljuje to na tabli i kad upalis auto on se ugasi  zato sto ne prepoznaje kod kljuca ili nije kodiran,meni se to desava sa rezervnim kljucem,treba da se kodira,i auto ti je tipovan,kad tad verovatno ce ga opet napasti....na zvezdari su 4 puta obijali audi a8 i nikad nisu uspeli da ga ukradu,a to su hteli,i 5 put ga ukrali,...moj ti je savet da ga sklonis sa ulice,kod nekog prijatelja u garazu ili neko dvoriste...


oni ako hoce da ga ukradu ucice i u garazu i podici ga.... ako hoce docice kamionom i natovariti ga bez obzira na sve....  angry2 angry2 angry2

zeder+alarm+prekid dovoda goriva..... za mirniji san  bicedobro

Van mreže Acca

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 3775
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +43/-36
  • Pol: Muškarac
  • Auto: passat b5,5>vw GOLF 5
Odg: bordo passat b5.5 TDI 1.9 karavan
« Odgovor #72 poslato: Maj 04, 2011, 11:35:51 posle podne »
da ali otkud oni znaju u kojoj je on garazi ostavio auto i kod koga?
ako ga ostavi na ulici oni ce kad tad opet napasti jer su zapamtili gde se nalazi auto a ovako kad ga skloni negde gde neznaju i gde se ne vidi moze mirnije da spava i da se ne opterecuje time sto mu je auto na ulici i sto opet mogu da mu ga napadnu,a i sa garazom ili dvoristem smanjuje dosta rizik od kradje,nece da se muce sa njegovim kad na sledecin 300m ima drugi vw,audi itd.
  champ1

Van mreže rale92

  • VW Početnik
  • Poruke: 56
  • Age: 32
  • Lokacija: Pančevo(Mramorak)
  • Karma: +0/-0
  • Pol: Muškarac
Odg: bordo passat b5.5 TDI 1.9 karavan
« Odgovor #73 poslato: Maj 05, 2011, 02:35:59 posle podne »
Citat
da ali otkud oni znaju u kojoj je on garazi ostavio auto i kod koga?
ako ga ostavi na ulici oni ce kad tad opet napasti jer su zapamtili gde se nalazi auto a ovako kad ga skloni negde gde neznaju i gde se ne vidi moze mirnije da spava i da se ne opterecuje time sto mu je auto na ulici i sto opet mogu da mu ga napadnu,a i sa garazom ili dvoristem smanjuje dosta rizik od kradje,nece da se muce sa njegovim kad na sledecin 300m ima drugi vw,audi itd.

ae profesionalci su to,sve prate,posmatraju,proveravaju i kada su sigurni da mogu da zavrse posao banu natovare i cao-zdravo  bonk

Van mreže L@ki

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 499
  • Age: 44
  • Lokacija: sremska mitrovica
  • Karma: +5/-5
  • Pol: Muškarac
  • 3C variant 125kw '09
Odg: bordo passat b5.5 TDI 1.9 karavan
« Odgovor #74 poslato: Maj 05, 2011, 03:22:49 posle podne »
ja samo jednom nisam zaključao zeder i auto je ukrade u roku od 45 min...
Znači da su ko zna koliko puta ulazili u auto i čekali da ne zaključam zeder....

Van mreže predrag

  • Jr. Member
  • *
  • Poruke: 278
  • Age: 54
  • Lokacija: Brus
  • Karma: +3/-2
  • Pol: Muškarac
  • Auto: passat cc
Odg: bordo passat b5.5 TDI 1.9 karavan
« Odgovor #75 poslato: Maj 05, 2011, 08:07:03 posle podne »
Ljudi bilo je price na forumu oko toga, uzmes mobilni bez preklopa odneses kod nekog majstora da ti zaletuje krajeve dve zice za taster 1 ipovezes ga na relej koji ce da se aktivira kada se otvore vrata i to automacki aktivira govornu postu na koju stavis svoj broj telefona. Znaci cim ti neko otvori vrata auta tebi zvoni telefon, i druga stvar policija moze lako da ga nadje da locira mobilni. Mislim postoje uredjaji koji ometaju signal ali to ima mali broj lopova...... tapsac

Van mreže Six

  • Jr. Member
  • *
  • Poruke: 253
  • Karma: +1/-0
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Audi A4 B8
Odg: bordo passat b5.5 TDI 1.9 karavan
« Odgovor #76 poslato: Maj 08, 2011, 10:45:27 posle podne »
Pozdrav! Da' lepa kombinacija boja , ali poprilicno teska za odrzavanje  big_boss , Povremeno se bavim dubinskim pranjem ,pa iz iskustva.Mnogo temica ima nacetih povodom ovog lepotana ... pa bih se na kratko nadovezao, nemojte ljudi da spustate svoja auta.Ja sam uvezao 5.5 pre 2-meseca i spusten je.Kazu mi u jednom servisu da ima 3-tipa opruga i da se amortizeri cak razlikuju  u zavisnosti od tipa opruga.Sta da Vam kazem, lepo lezi na putu ali ajd sto su bankine i sl.problem , mnogo je tvrdji  i u sedistu i na volanu, kao da vozim primer A6 S-line,to sam imao priliku da vozim pa zato poredim.Udobnija je voznja sa klasicnim oprugama i ako budem imao novcanu priliku - menjam ih.Pozdrav!
Six

Van mreže Six

  • Jr. Member
  • *
  • Poruke: 253
  • Karma: +1/-0
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Audi A4 B8
Odg: bordo passat b5.5 TDI 1.9 karavan
« Odgovor #77 poslato: Maj 08, 2011, 10:47:52 posle podne »
Sto se tice kradja  angry2  angry2  ... 
Six

Van mreže Cokilio

  • Cokin
  • Jr. Member
  • *
  • Poruke: 262
  • Age: 37
  • Lokacija: Banja Koviljaca
  • Karma: +5/-10
  • Pol: Muškarac
  • Auto: VW Passat b5.5
Odg: bordo passat b5.5 TDI 1.9 karavan
« Odgovor #78 poslato: Maj 09, 2011, 09:40:19 pre podne »
@predrag moze da se stavi telefon u auto negde ,da ga sadrijes,dovuces mu  napon da stalno puni telefon sa malom strujicom.ako ga ukradu prijavis policiji i das broj telefona.eto ti  navigacije :)
@Six u potpunosti se slazem sa tobom,losi su nam putevi da bi se auto spustao i 1cm a kamoli vise.naravno da je lepse kad auto legne vise do asfalta ali uslovi nam nedozvoljavaju
Dobar ti taj Mercedes,al sam' da mu je fordov motor !

Van mreže Acca

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 3775
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +43/-36
  • Pol: Muškarac
  • Auto: passat b5,5>vw GOLF 5
Odg: bordo passat b5.5 TDI 1.9 karavan
« Odgovor #79 poslato: Maj 09, 2011, 02:13:48 posle podne »
+1
ja sam moj podigo posle 4 meseca odma od kada sam ga kupio,prednji kraj mi bio nesto manje od 10 cm i stalno mi je kacila ona plastika ispod motpora,pleh  a zadnji kraj mi bio 2-3cm visi od prednjeg,uvek negde na nekom pregibu ili losem putu moram da zakacim tu plastiku  angry2 sad sam mu stavio one najvece opruge i sad opusteno moze da se  driving bez razmisljanja...
  champ1